Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Eduseisus Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov: tähtis on homme värav lüüa 

Mart Treial | Video: Mati Hiis, 8. juuli 2015 17:21
Foto: Mati Hiis
Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov sõnas Euroopa liiga 1. eelringi kordusmängu eel Kasahstani klubi FK Aktobega, et Kalju jaoks on hoolimata 1:0 eduseisust tähtis homme värav lüüa.

"Ma arvan, et sellise vastase vastu on väga raske kaks mängu järjest taga nulli hoida. Seega on tähtis, et suudame ise värava lüüa," lausus Terehhov mängueelsel pressikonverentsil.

Samal teemal

Nädala eest Kasahstanis 10 870 silmapaari ees toimunud avamatšis õnnestus Aktobel Vitali Teleši valvatavale väravale koguni 33 korda peale uhada (neist raamide vahele 10). Kuidas kordusmängus kaitse paremini lukku saada?

„Nendel on väga head mängijad, peame meeskonnana mängima," arvas Terehhov. "Üks ühe vastu on raske nende tehniliste mängijatega hakkama saada. Arvan, et mäng seal näitas, et kui iga mängija annab endast parima ja toetab teist, siis on võimalik tulemust saada. Kindlasti Aktobe on favoriit, aga lähme lahingut andma."

Kalju väravavaht Vitali Teleš ootab homselt mängult tihedat tööpäeva ja loodab, et iga Kalju mängija annab oma parima, mis aitaks võõrsilt saadud hea tulemuse edasipääsuks vormida.

Nõmme Kalju ja FK Aktobe vaheline mäng algab homme Lilleküla staadionil kell 19. 

Vaata Õhtulehe videost, miks Terehhov otsustas Paide vastu pool põhikoosseisu pingile jätta ja kas meeskond tunnetab eurosarjas mängides rahalist survet.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee