Maailm

Tsipras: kreeklased esitavad ettepanekud selle nädala jooksul

Õhtuleht.ee, 8. juuli 2015 16:15

6 KOMMENTAARI

v
Virumaamiis/ 9. juuli 2015 15:53
Siis paluks Eestis korraldada referendum -kas me oleme nende ettepanekutega nõus!
m
marx/ 9. juuli 2015 00:30
Siiber juba.Tegelikult ju toetatakse Kreeka panku.Kas siis kui pangad hakkavad kasumit teenima tuleb ka Eestile mingi kopikas.Ja mis puutub Kreeka palvesse et vähendada laenatud summasi.No kui mina pangale või maksuametile võlgu jään siis n****takse mind pudrunuiaga p****e.
j
JUSS/ 8. juuli 2015 19:52
Ma imestaks väga, kui keegi pärast seda veel kreeklastele sentigi laenab. Kui ta just omaenda raha aenlane pole. Kuidas saab usaldada seda, kes kunagi pisarslmi välja lunitud ja ausõnaga kinnitatatud laenu tagatamata jätab, selle omavoliliselt korstnasse kirjutab?
Ma mõnedele naabritele ja tuttavatele annan vahel natuke võlgu, naabreid tuleb ju aidata. Kuid vaid neile, kes pärast pensioni või palgapäeva võla ka kohe tagasi toovad. Kelle reiting on kõrge. Need aga, kes sellega venitavad ja "ära unustavad" ma rohkem enam suhelda ei taha, usaldus on kadunud. Paar tükki on jätnudki tagasi maksmata. Mõne eurosed väikesed summad küll, kuid asi on põhimõtetes. Ja nemad ärgu enam mitte kunagi midagi üldse lootkugi. Isegi 50 sentigi mitte. Surgu kas või nälga, minu süda jääb nende puhul kõvaks. Petistega, valetajate ning sõnamurdjatega mina tegemist teha ei soovi.
e
Ettepanekud/ 8. juuli 2015 19:42
Meie jääme eurotsooni edasi ja kirjutame esialgu kolmandiku oma võlgu korstnasse. Kui vaja, siis ka järgmise kolmandiku. Aga tee jätkate meile veel edasi raha kühveldamist, veel nii sadakond miljardit. Esialgu. Kui küsime, siis rohkemgi. Ja meie elame edasi nagu ennegi. soovitavalt, et veel pareminigi kui enne.
p
Pildil/ 8. juuli 2015 18:08
on jube kreeklase-lõust,kommunist veel pealekauba!
l
LÕPETA!/ 8. juuli 2015 17:45
Tsipras LÕPETAGU LOLLITAMINE, VALETAMINE ja RAHA VÄLJAPRESSIMINE! Elage kokkuhoidlikult, ILMA LAENUDETA. Teised riigid ei taha Kreekat üleval pidada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee