Auto-Moto uudised

Martin Kangur Tänakuga treenimisest: "Hantleid jaksan Otist rohkem tõsta." (6)

LISA KOMMENTAAR

to Rattasep 8. juuli 2015 09:57
Mitte kui midagi ei saa Sinu jutust aru,lause ehitused on lasteaia tasandil aga see selleks.Kõik need noored mehed teevad tõsisd tööd,et püsida pildil ja areneda edasi sinna kus on Ott ja nad ei solvu kui keegi Tomas Rattasep kes jagab vaid kabe mängu, midagi komenteerib.Sellepärast,et kes teevad tipp tasemel sporti peavad ka harjuma negatiivsete komentaaritega.
noh... 8. juuli 2015 10:37
Sinu eesti keele õigekiri on ka päris kehva :) Aga jutu mõte on hea. Ütleme nii, et Tomas natukene teab, millest räägib, ainus mure on selles, et ta liiga tihti pudelipõhja vaatab, eks sellepärast suuresti ka tema poeg pidi rallispordist loobuma. Kahju, andekas poiss oli.
Eesti keele battle 8. juuli 2015 11:47
Ma ei, andekas oli. Mookale eile magus, mesi. Ja hiljem, nii nagu on.
Tubly. Nii peabki.
Tomas Rattasep 8. juuli 2015 09:17
Martin Kangur ja Sander Pärn ei hakka kunagi sõitma, sest neil puudub sõidukoolitus kui selline.
Aava (Urmo) kogus kunagi papide käest rahad kokku,. et ületame Tiit Rattasepa nooruse, kes hakkas 12.a. sõitma,paneme neile ära. Tatikad läksid vist minu teada 11-a. rooli.Pappi on nimetatud kodanikel endiselt päris palju Eestist kokku võimalik ajada olnud.Sõidumehi ma seal tiimis maailmatasemel ei näe, Eestis, Lätis, Leedus, Plangi kelle on kõva tall taga.Sorry, kui kedagi solvasin.
??? 8. juuli 2015 10:00
Sinu kommentaarist ei saa küll mitte si..agi aru mida sa öelda tahad???
Siis pead 8. juuli 2015 11:48
võib-olla eesti keele tunde võtma ning harjuda, et seda ei kanta alati perfektselt edasi. Kui sind vaid perfektne eesti keel huvitab siis sa vist ei kuulu siia maa peale. Marsile?