Eesti uudised

Jälle jama: TTÜ kuratooriumi ­liikmed astusid eile tagasi

Mattias Tammet, 8. juuli 2015, 07:00

6 KOMMENTAARI

k
kõik astuvad tagasi/ 8. juuli 2015, 08:39
ainult komsomolijuht vahib juhmi näoga ja ei saa millestki aru. Kui mees on nii põmmpea, siis kuidas ta kooli juhib?
m
maamees/ 8. juuli 2015, 08:31
Ma ei saa aru sest jamade puhul põgenemise (e. "tagasi astumise") värgist. Valitavale ametikohale kanideerimiseks on vajalik valitava nõusolek, kuid kui jama majas, siis ei tohiks valitud tegelast enne ära saata (ja vastustusest vabastada) kui jama on klaaritud.
Praegu on selge, et Aaviksoo poleks kuratooriumi poolt rektoriks kinnitatud - jääli jääks puudu. Kui kuratooriumi esimees oleks "munadega mees", siis kuulutaks ta toimunud valimised nurjunuks ja alustaks vastavalt TTÜ seadusele uue rektori valimisega algusest peale. Töö tegemise ja oma kohtuste täitmise asemel käib aga mingi puntratants, teiste süüdistamine ja lapsik "tagsiastumine". See on juba nagu Kreeka (eelmise) rahandusministri puhulgi - keeras oma rahvale ja riigile jama kokku ning siis lahkus ametist. Las teised lahendavad.
Rohkem riigimehelikkust ja vastutustunnet palun!
m
mäletaja/ 8. juuli 2015, 08:05
no omal ajal lasi pikk mees tartus valimistulemustel haihtuda ja kutsuz rektori põllukoolist...
äkki teeks nüüd ka iimoodi
a
Arvan/ 8. juuli 2015, 08:04
Kuratoorium tuleb panna õige sest Aaviksoo nimetamine ON OTSUSTATUD ...tehke kuidas tahate aga Aaviksoo saab rektoriks -Eesti värk ....ja näete nii ka tuleb olgugi et ENAMUS ON SELLE NIMETAMISE -MÄÄRAMISE - VASTU Demokraatia Eesti moodi Rääkiga mida tahate aga karavan läheb ikka edasi
v
väga tore/ 8. juuli 2015, 08:02
juba see ,et kedagi soovitakse vägisi kohale panna ja nii visalt ,vat see on tase.Aaviksoo on ka kõva ja visa mees,järele ei anna.Normaalne mees saaks aru ,et teda ei taheta ja tagandab oma kanditatuuri ,aga Jaak läheb rinnaga .Kas mehel tõesti enam muud kohta ei ole?See juba päris naljanumber.Mis näoga sa lähed tööle kui tead ,et sind ei taheta sinna.
t
Tublid!/ 8. juuli 2015, 07:41
Tulebki vastu astuda, kui üritatakse jõuga kedagi pukki panna. Eesti rahvas on tavaliselt lambad. E valimiste pettus läheb ilusti läbi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee