Eesti uudised

REKTORISAAGA JÄTKUB: TTÜ kuratoorium astub tagasi (4)

Delfi/Õhtuleht.ee, 7. juuli 2015 13:36
TTÜFoto: Tiina Kõrtsini
TTÜ kuratoorium katkestas päevakorra ainsa punkti arutelu, milleks oli Jaak Aaviksoo rektoriametisse määramine. Kuratooriumi esitas ministrile tagasiastumisavalduse.

TTÜ kuratoorium kinnitas päevakorda ainult rektori kohusetäitja määramise ning selle punkti arutelu katkestati. Neli kuratooriumi liiget esitas haridus- ja teadusministrile tagasiastumisavalduse.

Äsja lõppenud kuratooriumi koosolek oleks pidanud otsustama Jaak Aaviksoo rektoriametisse määramise või rektori kohusetäitja ametisse määramise.

Refereertiud artikli täistekst Delfis.

Vaata kuratooriumi avaldust haridusministrile SIIT!

Tallinna tehnikaülikooli rektorivalimine on põhjustanud palju intriige, kui kaheksa poolthääle ning kolme vastuhäälega Aaviksoo rektoriks valinud kuratooriumi neli liiget esitasid tulemuste suhtes pretensioone, justkui oleksid nad kõik Aaviksoo vastu hääletanud.

Lõpliku selguse huvides taheti läbi viia kohtuekspertiisi, mis pidi sõrmejälgede abil kindlaks tegema, kuidas kuratooriumi liikmed päriselt hääletasid, kuid hääletustulemused vaidlustanud neli kuratooriumi liiget siiski ei luba oma sõrmejälgi anda.

Samal teemal

07.08.2015
Jaak Aaviksoo rektoriks valimise kohtuasi lõppenud
30.07.2015
TTÜ rektorijant leidis lahenduse: Aaviksoost saab ikkagi TTÜ rektor
16.07.2015
Vaata, kes said TTÜ kuratooriumi uuteks liikmeteks!
08.07.2015
Jälle jama: TTÜ kuratooriumi ­liikmed astusid eile tagasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee