Eesti uudised

REKTORISAAGA JÄTKUB: TTÜ kuratoorium astub tagasi (4)

Delfi/Õhtuleht.ee, 7. juuli 2015, 13:36
TTÜFoto: Tiina Kõrtsini
TTÜ kuratoorium katkestas päevakorra ainsa punkti arutelu, milleks oli Jaak Aaviksoo rektoriametisse määramine. Kuratooriumi esitas ministrile tagasiastumisavalduse.

TTÜ kuratoorium kinnitas päevakorda ainult rektori kohusetäitja määramise ning selle punkti arutelu katkestati. Neli kuratooriumi liiget esitas haridus- ja teadusministrile tagasiastumisavalduse.

Äsja lõppenud kuratooriumi koosolek oleks pidanud otsustama Jaak Aaviksoo rektoriametisse määramise või rektori kohusetäitja ametisse määramise.

Refereertiud artikli täistekst Delfis.

Vaata kuratooriumi avaldust haridusministrile SIIT!

Tallinna tehnikaülikooli rektorivalimine on põhjustanud palju intriige, kui kaheksa poolthääle ning kolme vastuhäälega Aaviksoo rektoriks valinud kuratooriumi neli liiget esitasid tulemuste suhtes pretensioone, justkui oleksid nad kõik Aaviksoo vastu hääletanud.

Lõpliku selguse huvides taheti läbi viia kohtuekspertiisi, mis pidi sõrmejälgede abil kindlaks tegema, kuidas kuratooriumi liikmed päriselt hääletasid, kuid hääletustulemused vaidlustanud neli kuratooriumi liiget siiski ei luba oma sõrmejälgi anda.

Samal teemal

7. august 2015, 07:00
Jaak Aaviksoo rektoriks valimise kohtuasi lõppenud
30. juuli 2015, 14:30
TTÜ rektorijant leidis lahenduse: Aaviksoost saab ikkagi TTÜ rektor
16. juuli 2015, 16:54
Vaata, kes said TTÜ kuratooriumi uuteks liikmeteks!
8. juuli 2015, 07:00
Jälle jama: TTÜ kuratooriumi ­liikmed astusid eile tagasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee