Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Marko Kristal: Crusadersi vastu on kõige tähtsam taga null hoida 

Ott Järvela | Video: Alar Truu, 6. juuli 2015 17:35
Õhtulehe intervjuu FC Levadia peatreeneri Marko Kristaliga.Foto: Alar Truu
Valitseva Eesti jalgpallimeistri Tallinna FC Levadia peatreener Marko Kristal tõdes enne Meistrite liiga esimese eelringi korduskohtumist Põhja-Iirimaa klubiga Belfasti Crusaders, et soovib näha meeskonnalt nädala tagusega võrreldes palliga enesekindlamat esitust.

Eelmisel teisipäeval Belfastis peetud avakohtumine lõppes 0:0 viigiga. "Füüsilise poole pealt homne mäng eelmise nädala omast ei erine, see jääb samaks. Aga loodan, et suudame palliga enesekindlamalt mängida ja teha vastase elu sellevõrra palju raskemaks," märkis Kristal.

Kas A. le Coq Arena korralik muruväljak, mille mõõtmed laiemad Belfastis peetud mängu võõrustanud platsist, soosib Levadiat? "Loodan küll. Belfastis oli plats suhteliselt kitsas ja nadi kunstmuruga. Siin on muru korralik. Väljaku suurus on kindlasti tähtis - Belfastis oli meil suuri probleeme surve alt kiiresti välja tulemisega. A. le Coq Arenal peaks olema ruumi rohkem ja seda lihtsam teha."

Kristal märkis, et koosseisu osas tal mõtlemisainet on. Nagu ka küsimuses, kas alustada ühe või kahe ründajaga. "Esmane eesmärk on taga nulli hoida. Eelmine mäng saime hakkama, vastasel oli küll paar momenti. Meie mänguline pool peab paranema. Kui ise kolm lööme, võivad nemad ka ühe lüüa."

Samal teemal

07.07.2015
Piinlik fakt Levadia kaotuse kohta Põhja-Iirimaa meistrile
07.07.2015
GALERII | KRAHH! Levadia põrus amatööride vastu, kaotsi läks 300 000 eurot
07.07.2015
Crusadersi peatreener: kui Levadiale kaotame, siis keegi endal ahastusest veene ei lõigu
07.07.2015
Levadia plaan: domineerida, tekitada, realiseerida ja võita!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee