Galeriid

GALERII | PALJU ÕNNE! Onu Eskimo tähistas täna oma 104. sünnipäeva (5)

Õhtuleht.ee, 6. juuli 2015 16:23
Foto: Balbiino
Onu Eskimona tuntud legendaarne jäätisetööstur ja vanim eesti ettevõtja Evald Rooma sai täna 104-aastaseks. Väärika tähtpäeva puhul olid Evald Roomat õnnitlema tulnud nii kauaaegsed tuttavad kui ka Tartu linna esindajad koos linnapea Urmas Klaasiga.

Õnnesoove ja jäätiseid jagasid ka Onu Eskimo jäätiseretsepte ja -pärandit edasikandva kodumaise jäätisetööstuse Balbiino juhataja Kaido Salurand.

"Onu Eskimot iseloomustab vaieldamatult kõige paremini sõna "legendaarne". Alati heatujuline ja särasilmne Evald pole mitte ainult eeskujuks oma positiivsuse ja vitaalsusega vaid ka oma ärieetika ja põhimõtete kaudu, mida ta meie rõõmuks alati meenutab. Evaldi lihtsad tõed, et tooraine peab olema parim ning toode värske, kehtivad ka meil Balbiinos. Evald on osanud südamega äri ajada ning see ongi tema edu suurim saladus," ütles Balbiino juhataja Kaido Salurand.

Evald Rooma sünnipäeva puhul jagas Balbiino Tartu Kaubamaja Onu Eskimo jäätisekohvikus õhupalle ja lisab omalt poolt topeltportsu jäätisepalle.

Samal teemal

25.05.2017
Onu Eskimo oli Pätsu-aegne jäätisemeister ja härrasmees
24.05.2017
Suri armastatud Eskimo-onu
07.07.2016
Onu Eskimo 105! Tervist ja õnne!
20.07.2015
Tasuta jagatav 100kilone koorejäätis tõi kokku sadu inimesi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee