Eesti uudised

Batuudi rentinud firma juht: me oleme šokis 

Maarius Suviste/Delfi, 6. juuli 2015, 14:10
Batuudiõnnetus Tartumaal Tõrvandis Aasa tänaval.Foto:
"Me oleme šokis," tunnistas Õhtulehele Tartus asuva osaühingu Airfun juhatuse liige Alger Vedler, kelle firma rentis eile kahele lapsele surmalõksuks osutunud batuudi.

Vedler avaldas kõigepealt kaastunnet: "Meie sügav kaastunne peredele, keda see lähedalt puudutas."

Samal teemal

Rääkides traagilisest juhtunust, ütles Vedler: "Ma ei oska täna selle kohta midagi öelda. Me ise ei olnud eile sel hetkel kohapeal, ma neid nüansse ei tea. Pere rentis meie käest selle batuudi teatud kellaajaks, meie firma paigaldas selle. Eile hommikul vaadati ilmateadet, et kuidas tuul on. Kas on kasvav tuul, kas on äikese oht. Need vaadati ära, kõik oli positiivne," rääkis Vedler, et looduse poolt ei paistnud ohtu tulevat.

Ta lisas, et tegu oli suure raske profibatuudiga. Rohkem ta traagilisest õnnetusest rääkida ei tahtnud. "Ma ei oska teile rohkem midagi öelda. Asi on politsei käes, see on nende uurida. Me kõik oleme siin šokis. Meil on ääretult kahju, et see juhtus."

Vedler rääkis Delfile antud intervjuus, et batuudi panid ülesse Airfun'i töötajad. "Minule teadaolevalt kergitas tugev tuulepuhang või tuulispask selle üles ja kandis ta paarikümne meetri kaugusele. Kui see tuulispask tuleb, siis isegi kui oleme meie üritusel juures, siis ta tuleb sekunditega ja seal ei ole konkreetselt mitte midagi teha," märkis Vedler.

Pühapäeval, 5. juulil juhtus Tartumaal Tõrvandis üliraske õnnetus, kus õhku tõusnud batuudilt kukkunud poiss ja tüdruk, sündinud 2007. aastal ja 2009. aastal, surid vaatamata meedikute püüdele neid elustada. Veel kolm last viidi raskete vigastustega haiglasse.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee