Eesti uudised

Estonian Air jättis Hannes Astoki hätta (8)

Õhtuleht.ee, 3. juuli 2015 15:26
Foto: Toomas Huik / Postimees
Endine poliitik Hannes Astok vihastas Estonian Airi peale, kuna kodumaise lennufirma tegematajätmise tõttu oli sunnitud ta taksoga Riiast Tartu sõitma.

"Eile (kolmapäeval) tühistas Estonin Air oma päevase Kiievi otselennu ja saatis mind Kiievist Tallinna Riia kaudu. St Tallinnasse pidin kella 18 asemel jõudma kl 00:30. No tellisin siis Tartust Tartaline transfeeri vastu, et kuidagigi kodu saada. Ja kui siis Kiievist juba Riiga jõudsin, selgus, et piletit Riiast Tallinna polnud Eesti Õhk üldse vormistanud! Ja kuna lennuk oli kohe lahkumas, jäeti mind Riia aerodroomile nagu Mäksa molu passima - keegi ei teadnud mitte midagi!," kirjutas ta Facebookis.

Lennufirma RR-direktor Ilona Eskelinen ütles kommentaariks, et 1.juuli Tallinna-Kiievi-Tallinna lendude tühistamine oli tingitud ühe lennuki pikast hilinemisest eelmisest lennusihtkohast seal valitsevate halbade ilmastikuolude tõttu. Kiievi lennu reisijad toimetati sihtkohta teiste lendudega.

"Kõnealune klient pöördus Estonian Airi poole ka kirjaliku kaebusega, millele oleme edastanud omapoolse vastuse. Saame kinnitada, et tegu on ääretult kahetsusväärse juhtumiga, mis tulenes puudulikust informatsioonist erinevate osapoolte vahel. Seepärast, palume siiralt vabandust nii Estonian Airi kui meie partnerite nimel ning teeme kõik endast oleneva, et edaspidi sarnaseid arusaamatusi vältida," ütles ta.

Astok avaldas ka lootust, et lennufirma hüvitab tema kulud.

Samal teemal

11.08.2015
Ain Hanschmidt Estonian Airist: veel oleme ostust huvitatud, aga igavesti ei oota