Krimi

PERH-i tippkirurg mõisteti süüdi pedofiilias

Eesti Päevaleht, 3. juuli 2015 07:47

41 KOMMENTAARI

h
helgi / 12. august 2015 09:03
pätile päti karistus jube kuidas neid kõige süütumaid ära kasutatakse ja nende psüühika ja elud rikutakse .
e
ewa/ 14. juuli 2015 13:37
S6bralik ...hooliv...? Olin just see talv ja kevad 3 korda selle kirurgi juures ravil...ta ei suhelnud minuga yldse ... andis ainullt korraldusi nagu s6javaes . Mulle tundus see imelik. M6tlesin kogu aeg,et mis seda inimest vaevab? Ma lihtsalt vaikisin ja tegin,mis kasti. Oli naha ,et ta on kogenud proff ! Kahju,et ta nimi ajakirjanduses avalikustati. Kaastunne ta perele ning kolleegidele !
k
3. juuli 2015 21:22
kana pole lind ja ilukirurg pole kirurg.
v
veteran/ 3. juuli 2015 20:47
Ilves ei luba pedofiile süüdi mõista vaid käsib neid mõista ja nendest hoolida.
v
valter/ 3. juuli 2015 19:40
see naine ei olnud esimest korda politsei huviorbiidis , otseselt kuriteoga seostust ei ole varem olnud , kuid mārgatavate pedofiilsete kallakutega on see naisdoktor ka varem silma torganud .
r
Romek on mehe nimi./ 3. juuli 2015 20:51
Millisest naisest te jahute, ikka mehest käib jutt. Nime järgi isik kergelt leitav. Õhtuleht oleks võinud siis teise eesnime panna, kui tõeliselt varjata oleks tahtnud.
t
3. juuli 2015 23:45
Tuleb vālja , et neid seal siis veel rohkem .
k
kuljer/ 3. juuli 2015 15:47
aga ise te ju hääletasite pedofiiliaseaduse poolt, nüüd ulute värdid!
s
Sammal j/ 3. juuli 2015 15:44
See ka mõni kuritegu. Vägistas kedagi ära või? Oleks ta aafrikast pärit, ei julgeks keegi kobisedagi. Tolerastid-internatsid, tulge ometi vaesele doktorile appi.
k
Kui 14,siis võib kallale minna../ 3. juuli 2015 15:30
j
JULM SEADUS EESTIS ,,, --JUST 14..AASTASELE/ 3. juuli 2015 16:16
JAH ----SEE POLE TÜDRUKUTE SUHTES ÕIGLANE EESTIMAA SEADUS_::::???????
MEES VÕIB --MINNA JÕUGA,,,JA JUST KOOLILAPSE KALLALE JA TEHA KÕIKE ,, VAATA ----SÜÜDI
JÄÄB VEEL TÜDRUK ISE;;;""ET MIKS VASTU EI HAKANUD ??
k
Kuule ahjukuubik!/ 3. juuli 2015 16:46
Eesti seaduste järgi ei või kellelegi kallale minna. 14-aastased võivad vaid ise, üksteist ja omavahel küpsetada.

n
nimi/ 3. juuli 2015 14:50
Miks ei avalikustata pervertide nimesi aga kui varastad riigi tagant mõne pisikese asjagi siis on pildid ja nimed nii avalikud kui võimalik ja tehakse kohe erisaateid.
q
Qwerty/ 3. juuli 2015 13:49
Googeldage eesnimega ja kohe käes.
p
pekk/ 3. juuli 2015 12:40
AVALIKUSTAGE SEE ISIK!!! MiS MÕTTES ANONÜÜMNE!??? SELLISED KURJADEGIJAD EI TOHI MITTE MINGISUGUST KAITSET SAADA!!!
a
Avalikustada ei tohi!/ 3. juuli 2015 13:37
Kes siis meie riiki juhtima hakkavad?
h
Hunter/ 3. juuli 2015 12:23
oh, selliseid lugupeetuid lähedasi ametnikke, inimesi on väga palju. neid on väga keeruline avastada, kuid...
k
kuna Eesti on väike/ 3. juuli 2015 13:39
siis räägitakse üsna avalikult, et ka Kenderi teose prototüüp olevat päris tuntud tegelane meediaringkondadest
n
nimi?/ 3. juuli 2015 12:10
aga miks nime varjatakes? ometigi toomas h liivid ja kaur hansonid on kõigile teada, miks tema nimi varjatud on?
e
ei varjata ju/ 3. juuli 2015 13:58
tema nimi on lihtsa googeldamiega kohe leitav... sest eesnimi ja amet on artiklis olemas.
Tegelikult väga heade eeldustega ja võimetega kirurg, kes aidanud paljusid inimesi. Kahju, et osutus selliseks...väärdunuks.
o
Okas/ 3. juuli 2015 15:32
Eelduste ja võimekuste osas on tegemist tõesti hea arstiga, vaat, et lausa oma ala tulevik. Endalgi temaga positiivne kokkupuude olnud -lõikus mida pidi veel mitmeid lisaks tulema.. Kahju, et selliseks osutus.
l
Lastearst/ 3. juuli 2015 12:09
Hea, et kõneall olev arst lastearst ei ole. Ei julge mõeldagi, mis siis oleks olnud:(
a
aga ega need sadismi kalduvad/ 4. juuli 2015 02:23
psühhopaatsed ja laisapoolsed mammid, keda lastearstide seas tihti kohtab, ka palju paremad ole.
t
totter olaf/ 3. juuli 2015 11:32
reaalsuses on paljud äärmustolerantidest pedokad, nt siin ÕLi debatis see võõrapärase nimega agressiivselt kätega vehelnud noor pagulasmisjonär tundus sellise moega
j
JUSS/ 3. juuli 2015 11:17
Kusagil puberteedieas, kui noorukil tekkivad erootilise tunded toimub ka seksuaalse suundumuse paikaloksumine. Enamik huvitub vastassoost. Kuid võib toimuda ka hälve, seksuaalse huvi fookuseerumine millelgi muule erootiliselt erutavale. Omasoolistele, lastele, vastassoo aluspesu vargusele ja selle kandmisele, piilumisele, liputamisele, loomadele .n.e. Kõik need on hälbed (vanasti nimetati neid kõiki peverssusteks). Ainult et mõnda neist suhtume sallivat. Omasooiharust viimasel ajal lausa ülistatase ning idealiseeritakse. Selle vastaseid aga häbimärgitatakakse. Aga samas on endiselt põlu all zoofiilia, pedofiilia, liputamine j-n.e. Tegelikult ajaksid aga spetsialistide abi nad kõik. Kuigi juba välja kujunenud väärorientatsiooni ei ole ilmselt sugugi kerge enam muuta.
b
Brita jussile/ 3. juuli 2015 12:06
et siis looma-riigis ei esine omasoo-iharust ? või on inimene keegi mujalt ? ei olegi loom ? ok. no mulle need pepukad kah ei meeldi. aga "aidata" neid sa nüüd küll ei saa ! sa võid lasta joodikasele ampulli panna. pepukas aga sureb sellena. nii on. täiskasvanud inimestel ei jäägi muud üle. kui leppida paratamatusega. ja usu ! on veel hullemaid paratamatusi ! edu sulle ! :-)
t
to 12.06/ 3. juuli 2015 13:49
Jah, muuta on pea või üldse võimatu. Aga ühte, seda gei-värki me legaliseerime, kiidame heaks ja koguni idealiseerime, teised surume räigete karistustega maha. Kuigi nii ühed kui teised on tegelikult seksuaalse orientatsiooni hälbed. Miks selline erinev suhtumine? Muuseas tagasivaade ajalukku. Vanas Kreekas oli legaalne ka pedofiilia, täiskasanud meeste õrnutsemine teismeliste poisikestega. Ja ometi loetakse Kreekat tsivilisatsiooni hälliks!
n
No kuule/ 3. juuli 2015 14:44
Nii homofoobne ka ei tasu olla, et võrdsustada seda kui täiskasvanu last kuritarvitab, sellega, mida 2 täiskasvanut vastastikusel nõusolekul ja rõõmuga teevad. Või võrdsustada zoofiiliaga? Kust otsast on pedofiilia ja zofiilia samal pulgal nagu homoseksuaalsus? Sama hästi võiks ütelda, et näe punapäid on vähe järelikult väärakad ja kuhu me nii jõuame kui neil on juba õigus oma punase peaga ringi käia (juukseid värvimata või kinni katmata), kas siis peaks ka sarimõrvaritel olema õigus tegutseda nagu süda lustib (nii punapäid kui ka psühopaate on ju vähemuses, kõrvalekalle on kõrvalekalle) ja ka oma kõrvalekallet välja elada, täielik võrdusmärk ju. Natuke absurde või kuidas. Ausalt paneb imeks kuidas osa inimesi tõsimeeli zoofiiliat ja pedofiiliat homoseksualismiga võrdlevad.
t
to no kuule/ 3. juuli 2015 15:47
Minul on tegelikult jumala ükstakõik, mida täiskasvanud inimesed omavahelisel kokkuleppel oma kodus teki all teevad. Või ka kusagil mujal - elutoa diivanil, telgis, köögis või vannitoas. Lasku aga käia, tehku terviseks!
Aga mind häirib, kui nad oma vikerkaare-lippude all tänavatel paraade teevad, oma suundumusest ja eelistustes kõigis meediakanalites pealetükkivalt kisavad ja sellele heakskiitu ning aplausi nõuavad (just nagu oleks neil mingi alaväärsuskompleks). Ja kui keegi ikkagi kaasa ei aplodeeri, jumal hoidku, vahest koguni sellist paraaditsemist kritiseerib. Siis sõimavad nad sellist halvustavalt homofoobiks, häbimärgistavad tagurlaseks, kitsa silmaringiga ajast maha jäänud isikuks j.n.e.! Veel mõne aasta eest olin ma vägagi tolerantne inimene, nüüd aga olen tänu sellisele täissülitamisele saanudki lõpuks homofoobiks!
P.S. Nii homosesuaalus, zoofiilia kui ka pedofiilia on tegelikult kõik inimese seksuaalse orientatsiooni hälbed, looduse poolt seatud teest kõrvale kaldumine. Vahe on vaid nende hälvete ühiskonnaohtlikkuses. Sest rahumeelsed homoseksuaalid harilikult teisi üldsegi ei häiri (mõningad "õigusi" nõudvad kisakõrid ja paraaditsejad ehk välja arvatud.) Seevastu pedofiii on aga lastele otseselt ohtlik tüüp.
8
8suridt/ 3. juuli 2015 17:04
Kes idealiseerib? Mis jutt see on?
Kuna nad kedagi ei sega, kui mõlemad täiskassvanud partnerid on rahul, siis sellepärast me neid talumegi. Aga ei tolereerita seda, kus üks pool ei saa öelda - ei, kus pooled pole võrdsed (lapsed, loomad, liputamine).
Omaette teema on kas, see meile meeldib või kas meile meeldib neid vaadata. Sest võõristav see on. Aga selle asja nimi ongi tolerantsus. Ei lähe kallale, lasen inimesel elada tema elu.
JA igasugune teema ümber vahu kokku keerutamine, intensiivne vihkamine või iga teema korral selleni jõudmine on samamoodi häirivad.
b
Brita jussile/ 3. juuli 2015 12:06
et siis looma-riigis ei esine omasoo-iharust ? või on inimene keegi mujalt ? ei olegi loom ? ok. no mulle need pepukad kah ei meeldi. aga "aidata" neid sa nüüd küll ei saa ! sa võid lasta joodikasele ampulli panna. pepukas aga sureb sellena. nii on. täiskasvanud inimestel ei jäägi muud üle. kui leppida paratamatusega. ja usu ! on veel hullemaid paratamatusi ! edu sulle ! :-)
o
olemuselt rikas / 3. juuli 2015 14:16
Loomariigis leidub veel palju muudki põnevat- oma poegade ära söömist, peale paaritumist partneri nahkapistmist, massilist suitsiidi..
Kudas see loomariik üldse siia teemase peaks haakuma?

e
Eve/ 3. juuli 2015 11:03
Jälle üks valesüüdistus, mida tehakse tavaliselt kadeduse pärast või kättemaksuks. Keegi mõtleb mõne lolluse välja ja kohe usutakse.
t
tule taevas appi/ 3. juuli 2015 14:26
Kui kohtus tõestatud, siis ei ole mingi laim. Või olete tema andunud klient, et kaitsta üritate.
p
päikesepiste!/ 3. juuli 2015 15:13
Evekene, m i l l i s e kadeduse? Kas mõni USA kirurg on kade, et Eesti politseile tõendid saatis?
g
gha/ 3. juuli 2015 17:06
Mis valesüüdistus? Ära fantaseeri. Tippspetsialist võib oma ka seksuaalselt kõrvalekalduja. Et kui on oma töös vilets siis tohib kohtu alla anda ja kui oskab midagi hästi, siis teised kadedad ja andku aga tuld edasi?
On aja küsimus, milal oma lapsed ette võetakse, kui juba pole hilja.
k
kolla/ 3. juuli 2015 10:40
Jälle nad kuramused kimbutavad vähemusi.
t
to kolla/ 3. juuli 2015 11:18
Ühtesid kimbutame, teisi õigustame ning ülistame! Tasakaal peab olema!
n
No mida/ 3. juuli 2015 10:24
seal vaadata???Nad on ju lapsed!Kui haige peab olema inimene et seda veel nautida????
l
laps/ 3. juuli 2015 12:31
Kus see piir on siis- kas laps või mite? Kui saab 18 täis, siis võib kohe kallale minna, eelmisel päeval veel mitte...
MIS 18,,,aastane-----????JUBA SEADUSEGA OM 14,,,/ 3. juuli 2015 16:22
JUTT KÄIB EESTI SEADUSEST!!!!! ---ET 14.aastast LAST ,,TOHIB
MEES KASUTADA JUBA --- KA VOODIS ,,,KAS VÕI VÄGISI LÄBI RAUTADA ?????....SEST
KOHUS TEATAS ---ET NOOR KOOLIPLIKA VASTU EI HAKANUD
SUURELE MEHELE???

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee