Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Jürgen Zopp: ei saa jääda rahule, kui Wimbledoni kvalifikatsioonist läbi ei läinud 

Ville Arike | Video: Alar Truu, 2. juuli 2015 16:23
Foto: Video: Alar Truu
Meie parim meestennisist Jürgen Zopp jõudis pärast turniire Inglis- ja Saksamaal ning enne Itaaliasse sõitmist koju, kahe nädala pärast püüab ta aidata Eesti meeskonna Davise karikasarjas tagasi teise liigasse.

Zopp mänginuks mõistagi parima meelega sel nädalal Wimbledoni põhiturniiril, kuid ta pudenes kvalifikatsiooni teises ringis. "Esimene mäng (6:2, 6:3 Taivani mehe Ti Cheniga - toim) klappis hästi, serv töötas. Vastane oli ka tol päeval suhteliselt nõrgast puust, seal ma ennast eriti testida ei saanud," alustas Zopp Õhtulehele antud videointervjuud.

"Teine mäng (6:7, 6:4, 3:6 prantslase Stephane Robert'iga) oli väga raske – kahjuks mängisin esimeses setis eduseisu maha ja tie-break'is tulid sisse mõned lollid vead. Järgmine nõrk koht tuli kolmanda seti alguses. Üldine mängutase oli päris hea, aga superhästi tõrjunud vastane ajas servigeimides rütmi sassi. Sel tasemel on (võiduta jäämiseks) vähe vaja. Ei saa jääda rahule, kui kaotasin tabelis endast oluliselt tagapool olevale mängijaleega tulnud kvalifikatsioonist läbi."

Kuidas sujub Zoppil muruväljakutelt liivakattele üleminek, vaata juba videost!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee