Krimi

Artikkel algselt avaldatud 29.06

FOTOD | Aita leida laupäeval kadunud 20-aastane Renel! (92)

Teele Talve, 1. juuli 2015, 14:31
RenelFoto: Politsei
Laupäeval kodust lahkunud 20-aastast Renelit otsivad taga nii lähedased kui ka politsei. "See pole tema moodi niiviisi lahkuda, et ta mind ei teavitaks," räägib noormehe isa.

Reneli isa sõnul nägi ta poega viimati kodus Annelinnas laupäeva öösel pärast pärast Tartu lauluväljakul toimunud popkoori pidu. "See oli kaheteist või ühe ajal, kui ta kodust välja astus. Seda, kuhu ta läheb, ta ei öelnud," räägib noormehe isa. "Pole olnud varem sellist olukorda, et ta kaoks ära, ilma, et mind teavitaks," on isa mures. "Ma ei oska öelda ka, kus ta võiks olla, kas on sõprade juures või on temaga midagi juhtunud. Mitte midagi ei ole me temast kuulnud."

Renelit otsib taga ka tema sõber Margus. "Ma nägin teda ise viimati neljapäeval ja siis tähistasime pühi, nagu ikka. Kõik tundus olevat korras, " räägib ta, et ei oska leida põhjust, miks noormees kellelegi midagi mainimata kodust lahkuda võis.

"Pärast seda, kui ta kadus, oleme talle helistanud, aga tal on telefon väljas. Olen uurinud ka kõigilt inimestelt, kellega ta suhelda võiks, aga keegi ei tea temast midagi." Kuigi telefon on Renelil väljas, teab sõber rääkida, et facebookis on noormees siiski käinud. "Eile kella nelja-viie ajal näitas, et ta oli sees. Kirjutasin talle sinna, aga ta pole vastanud," ütleb ta, et ei oska enam mõelda, kust noormeest otsida võiks.

Turvakaamera video ülevaatusel selgitati, et Renel viibis 29. juunil Tartus Emajõe ääres. Nimelt lahkus ta 29. juuni varahommikul kella 3 paiku Dorpati hotelli numbritoast tigutorni suunas. Pärast seda puudub info tema edasisest liikumissuunast või asukohast. Tagasi hotellituppa noormees ei naasnud. Kuigi turvakaamera videotest nähtub, et noormees lahkus hotellist seljakotiga, jättis ta tuppa mitmeid väärtuslikke isiklikke esemeid. Videost on näha, et tal on seljas halli värvi kapuutsiga dressipluus ning jalas tumedad püksid. Politseile teadaolevalt oli hotellis Renelil kokkupuude ka ühe naisterahvaga, kuid tema isik on seni tuvastamata.

Politsei palub Reneliga kokku puutunud naisel viivitamata hädaabinumbril 112 endast teada anda. Ühtlasi on hädaabinumbril jätkuvalt oodatud igasugune info noormehe võimalikust asukohast. Samuti sellest, kui keegi nägi noormeest hotellist lahkumas või tema edasisel teekonnal.

Reneli sõiduauto, hõbedast värvi Toyota Corolla, leiti Tartus Aura veekeskuse parklast. Sõidukist noormeest ega viiteid tema võimalikust liikumissuunast ei leitud.

Renel on umbes 175 cm pikk ja kõhna kehaehitusega, jalas võis ta kanda halle pükse ning seljas kapuutsiga särki.

Politsei palub kõigil, kel on teavet noormehe asukohast või tema käikudest pärast 28. juunit, palutakse sellest teatada politsei telefonil 730 8745 või politsei infotelefonil 612 3000.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee