Olümpia

"Bakuus Euroopa mänge mitte korraldada olnuks sama, kui EL lõpetaks suhted Aserbaidžaaniga." (5)

LISA KOMMENTAAR

Ka ROOMLASED vajasid mänge, Hitler vajas mänge jne. Kas vajas mänge -samal põhjusel- ka Alijev? 30. juuni 2015 08:41
EUROOPA MÄNGUDe ja OLÜMPIAMÄNGUDe kõrvutamine, on kui mäetipu ja kõrbe kõrvutamine. Samas ei ole põhjust kadedusest erirata Bakuus peetud Euroopa meistrivõistlusi mitmel alal. Mis läheb mägimännile korda liivatorm kõrbes? Ei lähegi! Miski ei takista meid kõrgustesse tõusmast. Ka Eestit esindanud sportlased on väärt kiidusõnu, nagu on seda väärt ka korraldajamaa Aserbaidžan. Miljardilised mängud peetud ja raha jäi veel ka "sukasäärde" panekuks!
Eestigi jättis endale häid lootusi tulevikuks - meenutagem parem sportlikku külge, poliitikud võiksid samuti sisemiselt kasvada, parem tehke midagi ka oma rahvale paremaks. "Pimeduse varjus ja teiste akend taga ...
kärss 30. juuni 2015 00:11
kui ahvil oleks raha siis nad arvaksid,et hoopis inimesed käivad loomaaias endid neile näitamas mitte neid vaatamas.
jama 29. juuni 2015 13:42
Seda oli vaja Alijevile ja suurüritusi vajavad hetkel autokraatset riigid. Võistlust ei vaadanud, sest polnud mingit huvi.
Kolm Tenorit 29. juuni 2015 09:28
Ma ka ei kujta ette,kuidas oleks olnud võimalik lõpetada suhteid Stalini,Hitleri ja Putiniga.
spordihuviline 29. juuni 2015 09:17
Juttu on olnud Euroopa mängudest,nüüd Euroopa OM-st.........!! Üle pingutatud mängud mis mind ei huvita. Aseritelt suur panus.........! Eks naftaga saadud suured rahad tegid oma töö,lugeda oli,et võistlejate n.ö. ülalpidamiskulud tampis Alijev kinni! Ühtegi tuntud riigimeest eile näha ei olnud,vaatasin Elioni tv kanaleid ja ei Soome,ei Vene,ei Saksa,ei Prantsuse,ei Hispaania......põhikanalitel polnud mingit ülekannet Bakuust!! Lihtsalt Putini-Alijevi pakazuha,eks osavõtjate tase näitas ka ära mis ,,mängud,, need olid,tipp-tegijaid ju nagu polnud!! Lihtsalt sportlik suvepuhkus!!