Krimi

FOTOD | Politsei eest põgenenud ulja roolijoodiku teekonna lõpetas "siil" (44)

Toimetas Kaspar Käänik, 24. juuni 2015, 14:42
Foto: Politsei- ja piirivalveamet / Lõuna prefektuur
Jaanipäeva hommikul eiras alkoholi tarvitanud sõidukijuht Tartus politseinike peatumismärguannet ning otsustas põgeneda, kuni tema ulja teekonna lõpetas "siil".

Kella 11 ajal teatati politseile sõiduautost Ford Mondeo, mis seisab töötava mootoriga Tartus Soinaste tänaval ning mille juht sees magab. Politseisõiduki lähenemisel juht aga ärkas ning otsustas põgeneda.

Kohapeal tuvastas politsei, et lisaks muudele teel sooritatud liiklusrikkumistele oli sõidukit juhtinud 32aastane Teet tarvitanud ka alkoholi. Samuti selgus, et sama sõiduk jäi oma ebakindla sõidustiiliga kaasliiklejatele silma varastel hommikutundidel, kui liikus Mustveest Tartu poole. Politsei toimetas mehe esialgu kainenema.

Lõuna prefektuuri operatiivjuhi Indrek Koemetsa sõnul on kahetsusväärne, et ühe mehe mõtlematu käitumise tõttu kannatas juhusliku möödasõitja vara, kuid teisalt on hea meel tõdeda, et politsei ennetussõnumid on jõudnud rahvani ning kahtlustäratavatest juhtidest antakse üha aktiivsemalt teada. "Antud juhul oli juhi märkamisel ja tabamisel suur roll inimestelt laekunud teadetel ning politsei kõrvaldas teedelt alkoholi tarvitanud juhi, kes iseennast ja teisi ohtu seades on kahtlemata kõige ohtlikum tegelane liikluses," sõnas Koemets.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee