Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Kas täna Pärnu Linnameeskonna särgis debüteerinud Raio Piirojat võib näha ka Premium liigas? (4)

Mart Treial, Pärnu, 22. juuni 2015 20:01
Foto: Mart Treial
Märtsikuu viimasel päeval Islandi vastu oma lahkumismängu pidanud Raio Piiroja tegi täna sõprusmängus rootslaste IFK Norrköpingi vastu debüüdi oma kodulinnaklubi, Pärnu Linnameeskonna eest. Tervisehäda tõttu piirdus tipuründesse lülitunud Piiroja vaid paari-kolme minutiga.

"Kolm päeva tagasi tabas mind tõsisem seljahäda ja eile käisin veel triatloni Eesti meistrivõistlusetel haige seljaga, olemine polnud kõige parem," lausus Piiroja pärast mängu. "Rohkem poleks vastu pidanud."

Kui täna nägi Pärnu Raeküla staadionile kogenunud publik jalgpallur Piirojat vaid viivuks, siis möödunud kolmapäeval pallis ta maakondade meistrivõistlustel Pärnumaa eest terve poolaja. 

Kui palju Piiroja pärast Islandi-mängu jalgpalli mänginud on? "Jalgpalli ei ole üldse mänginud, kui läksime maakondade eest mängima, oli tükk tegu, et jalgpallisaapaid üles leida," muigas ta.

Kas Pärnu fännidel õnnestub Raio Piirojat tänavu ka Premium liigas näha? "Kui pärast viimast koondisemängu võis arvata, et võiks juba mängida ja endal oli ka tahtmist. Aga kui nüüd vaadata, kuidas tervis viimasel ajal on, kardan, et pigem mitte."

Pärnu kaotas tänase sõprusmängu Rootsi kõrgliigaklubile 1:5. Pärnu värava lõi Taavi Laurits avapoolaja lõpus, tehes seisuks 1:2.

Vaata Õhtulehe videost, mida Pärnu Linnameeskonna president Raio Piiroja arvas Pärnu senise hooaja kohta ja kas Pärnu täiendab suvise üleminekuakna jooksul oma ridu.

Samal teemal

22.06.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Vaata, kuidas Raio Piiroja väravavahina penalteid tõrjus
18.06.2015
Piiroja debüüt Pärnu linnameeskonnas
16.06.2015
COMEBACK! Raio Piiroja naaseb Pärnu koondise särgis jalgpalliväljakule

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee