Meelis Pai (Laura Oks)

Suurejooneliselt välja reklaamitud "Billy Ellioti" muusikali produtsent Meelis Pai astus MTÜ Noorteatri juhatuse liikmeks, temast sai nii võlausaldaja kui ka võlgnik ning ta pakub muusikali osatäitjatele võlanõude loovutamise kokkulepet.

"Ma isiklikult maksan oma arve pealt ja võtan selle nõude artistilt üle, et pärast ei saaks keegi noorteatrilt küsida seda ja ma olen praegu noorteatri suurimaid võlausaldajaid," ütles Pai "Aktuaalsele kaamerale".

Mitmed on leppele juba alla kirjutanud, kuid paljud on keeldunud, kuna kokkuleppega nõustudes saaksid nad kätte vaid osa õiglasest töötasust, vahendas ERRi uudisteportaal.

Jaagup Kreem lubab anda asjale ametliku käigu ning ütleb, et ka mitmed teised artistid ei ole võlanõude loovutamise kokkuleppega nõus.

Helen Veidebaum kinnitas täna "Aktuaalsele kaamerale", et nõuab tehtud töö eest lubatud töötasu välja inkasso kaudu.

Jaga artiklit

26 kommentaari

K
koolitajad,ma ütlen ühe seiga PILETILEVI teenuste kohta.  /   10:19, 1. juuli 2015
Aastaid tagasi toimus üritus ja piletid olid müügil Piletilevis .... kui ürituse korraldaja läks uurima,kui edukas müük on siis tehti talle selgeks: mida te ,tola,uurite,sellist üritust EI OLE OLEMAS ega TULEMAS.
Organiseerija tõi siis kirjaliku lepingu lagedale,ja siis oli uuups,oi oi oi
Kas sel Pail polnud mitte sama pisike apsakakene ,lihtsalt korralik käkk keeratud. Nimme ja lihtsalt tigedusest ?
K
koolitusest  /   08:55, 21. juuni 2015
Agarad keskid järgivad hoolega piiblit.Keskid kasvatavad sõnakuulelikke käsutäitjaid välja maksumaksja raha eest.Lasnamäe kirikust oli vähe.Mustamäele eraldati kiriku ehituseks maaala ,tulevikus on oodata veel rohkem ajupestud keskisid.Kirikus biiblitunnis tehakse sama juba imikuna ja
kuulekad hoiavad kirikust kümne küünega kinni ja seda mitu põlve ,sest hirmu programm kartus jumala ees on sisse süstitud valedel alustel.Rist tähendab surma.AJUPESU on kõige ohtlikum moodus ,muundada inimese mõistust.Annad terve mõistuse oled kõik kaotanud.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis