Elu

5 nõuannet, kuidas vihmase ilmaga lõpetamisel päiksena särada! 

Õhtuleht.ee, 19. juuni 2015, 16:20
Foto on illustreeriv. PantherMedia / Scanpix
Nagu on reegliks saanud, et jaanipäeval kallab Eestimaal vihma, kimbutavad sademed ka juunikuiseid koolilõpetajaid. Siiski ei maksa lasta ilmataadil sel tähtsal päeval oma tuju rikkuda – ole ise päikse eest!

Vihm on ajutine, diplom jääv. Pea meeles, et täna on päev, mil tähistad seda, et pikad aastad koolipingi nühkimist on sinu jaoks möödanik. Sa oled hakkama saanud millegi märkimisväärsega. Ole endaga rahul, tunne end tähtsana ja sära!

Samal teemal

Vaata enda ümber – sinu lähedased ja sõbrad on tulnud halba ilma trotsides kohale, et sulle kauneid lilli ja kinke tuua. Sinu naeratus ja hea sõna teeb neile kindlasti heameelt ja jätab vihmasele ilmale vaatamata sinu lõpupäevast kauni mälestuse.

Ära unusta, et oled tähelepanu keskpunktis. Lõpupäeval tahavad lähedased ja sõbrad sinuga koos pilti teha ja selle kindlasti ka kohe Instagrami või Facebooki laadida. Sa ei taha ju neil fotodel mornina näida? Mõtle ainult positiivsele ja naerata!

Mõtle ette! Vaata enne juuksurisse minekut ilmateadet ja kui lubatakse vihma, lase oma juustesse teha kaunis punutis või glamuurne krunn. Nii ei pea sa muretsema, et lokid vihmaga sirgu lähevad või vastupidi sirged juuksed lokki lähevad. Noormehed aga üldiselt sellepärast muret ei pea tundma – veel üks põhjus naeratamiseks!

Kui hirm märjaks saamise ees jääb, siis osta endale kleidi või ülikonnaga sobiv vihmavari. Pitsilisi-satsilisi, kaunites värvides või hoopiski väljapeetud musta vihmavarju leidub igas suuremas kaubanduskeskuses. Veel toredam oleks see, kui keegi lähedastest seda sinu kohal hoiaks, seni kuni sul kõik head soovid ja õnnitlused vastu võetud.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee