Maailm

Ida-Ukrainas möödus ärev öö: separatistid rikkusid pidevalt relvarahu

Õhtuleht.ee, 19. juuni 2015 11:44

15 KOMMENTAARI

m
mina/ 20. juuni 2015 07:15
ei usu ühtegi EESTI infot, ohollid valetavad rohkem kui valged juudid...kogemusi oi kui palju...
s
Sander/ 20. juuni 2015 06:27
" separatistid rikkusid pidevalt relvarahu"-kuidas saavad nad rikkuda asja, mida nad pole sõlminud? Nemad sõdivad senikaua, kuni saavutavad oma tahtmise, ja mingid lepingud neid ei huvita-nii näeb välja reaalsus.
k
kärss/ 20. juuni 2015 05:27
NTV ja rossija räägivad vastupidist.ühesõnaga valetavad kõik ja las notivad.mis see meid peaks tussust torkima.
p
päikesejänku/ 20. juuni 2015 02:43
See separatistideks nimetamine on jabur. Nad seal venelastest fasistid kõik, koos puutiniga.
j
Jälle näitlejate trupp Moskva teatrist ringsõidul/ 20. juuni 2015 00:35
Lollid alati võrgus ja reaalsust ei taipa
i
inimkonnale/ 19. juuni 2015 22:46
Saatana päritolu ja langus.
Jumala Sõnal on palju öelda, mis puudutab Saatanat ja selgelt kirjeldab tema algust, langust algsest staatusest ja tema lõppu. Vaatame neid kirjakohti detailselt.
Hesekiel 28:14-18 ütleb meile, et Lutsifer (Saatan) loodi selleks, et ta oleks Issanda Kõikvõimsa Jumala teener. Sa olid nagu keerub, hiilgav kaitsja, ja ma panin sind pühale mäele; sa olid otse jumalik olend, kes võis käia tuliste kivide keskel. Sa olid laitmatu oma teedel alates su loomispäevast, kuni sinus leiti ülekohut. Sinu suure kaubitsemise tõttu täitus su sisemus vägivallaga ja sa tegid pattu. Sellepärast tõukasin ma su Jumalamäelt ja hävitasin su, kaitsja keerub, tuliste kivide keskelt. Su ilu tõttu läks su süda ülbeks, oma hiilguse pärast sa kaotasid tarkuse. Ma viskasin su maa peale, ma panin su kuningate ette, et nad saaksid sind vahtida. Oma paljude süütegudega, oma ülekohtuse kaubitsemisega teotasid sa oma pühamuid; sellepärast ma lasksin su keskel puhkeda tule - see neelas sinu. Ma tegin su maa peale tuhaks kõigi silme ees, kes sind nägid.
Need salmid sisaldavad hulganisti fakte, mida tuleb vaimselt allajoonida. Esiteks, Saatan oli loodud olend (salm 15). Teiseks, ta oli täiuslik oma algses loomises. Sa olid laitmatu oma teedel alates su loomispäevast... (salm 15). Kolmandaks, Saatan oli võitud keerub (salm 14). Sõna keerub Piiblis alati viitab “vaimsele olevusele, kes on lähedases suhtes Jumalaga.” Neljandaks, Saatan oli määratud Jumala poolt hoidma ülendatud kohta. Ma panin sind pühale mäele... (salm 14). Viimaseks ja viiendaks, ta tegi pattu. Sinus leiti ülekohut (salm 15). See väide on täielikult kooskõlas ülejäänud Püha Piibliga. Saatana kahel peamisel patul oli pistmist valetamise ja uhkusega.
Mõned inimrassi liikmed arvavad, et nad on liiga head, et neid patusteks klassifitseerida. Kuna nad pole kunagi varastanud, vägistanud, tapnud, pääste on nende silmis mittevajalik. Siiski Saatan langes oma kõrgelt positsioonilt taevas kahe patu tõttu, mis valitseb hetkel meie rahva hulgas ja meie maailmas, valetamine ja uhkus. Kelmus, väljapressimine, petmine, liialdamine, altkäemaksuvõtmine ja pea iga teinegi patt algab valetamisega. Lobamokkadest kirikuliikmete tagarääkimised teistest usklikest võib samuti panna siia nimekirja. Kes julgeb vastu rääkida Jumalale, mil Ta rõhutades ütleb Roomlaste 3:10-s: Ei ole õiget, ei ühtainsatki. Või siis Roomlaste 3:23: sest kõik on pattu teinud... . Jeesus ütles Johannese 8:44, et Saatan on valetaja ja valede isa.
Lutsiferi uhkuse patt in kirjas Hesekieli 28:17: Su ilu tõttu läks su süda ülbeks.
See sama patt on mainitud ka 1.Timoteose 3:6, mis ütleb, et teenija ärgu olgu ka vastpöördunu, et ta ei läheks upsakaks ega langeks sama süü sisse kui kurat. Teiste sõnadega, selline inimene võib langeda samasse needusesse nagu seda tegi kurat, mil tema pea paisus oma kõrgendatud positsiooni tõttu.
Saatana langus on samuti mainitud Jesaja 14:12-15: Kuidas sa ometi oled alla langenud taevast, helkjas hommikutäht, koidiku poeg, tükkidena paisatud maha, rahvaste alistaja? Sina ütlesid oma südames: «Mina tõusen taevasse, kõrgemale kui Jumala tähed tõstan ma oma aujärje ja istun kogunemismäele kaugel põhjamaal. Ma lähen üles pilvede kõrgustikele, ma teen ennast Kõigekõrgema sarnaseks.» Aga sind tõugati alla surmavalda, kõige sügavamasse hauda. Siinne Lutsiferi uhkus on ilmne: “Mina tahan... mina tahan... mina tahan...” Ta oleks pidanud taipanam, mis teda ootab selle “mina” värgi eest! Sama uhkuse patt domineerib paljudes tänapäeva eludes. Siiski, paljud inimesed keelduvad tunnistamast fakti, et nad on patused.
S
!/ 19. juuni 2015 13:47
See oli järjekordne uus partii puhkusele saabunud vene sõjaväelasi, kes tõid käsipagasis ka laskemoona kaasa. Oli vaja ju uues kohas sisse elada, pisut kätt harjutada ja kohalikust romantikast osa saada.
p
paras neile/ 19. juuni 2015 13:35
vene karu murrab osa hambaid ukrainas õnneks

t
19. juuni 2015 12:30
teaks kus on tõde ja kes kelle peale ajab.
s
Ss/ 19. juuni 2015 11:57
Terrorist mitte vapper naine! Selliseid mördasid terve syyria täis isis rivides!
s
sa/ 19. juuni 2015 12:53
vaata ikka näkku ja tunnista,et ilus tüdruk. Kahju.kui ta surma peaks saama!
t
to Ss/ 19. juuni 2015 14:00
Selgita, miks sa arvad, et ta terrorist on? Ukraina oligarhide pataljonides on küllalt snaipreid, palgasõdureid, Poolast, Leedust, Rootsist, Hollandist, Gruusiast, Venemaalt, s.h. Tsetseeniast, Dagestanist ja mujalt.
s
Ss/ 20. juuni 2015 08:47
Sa ajad kremli möla mida venemaa uudised sulle ajudesse toppib. Venearmee ja veneteroristid södivad seal! Isis -e ja venemaal ei ole enam vahet ,sest mölemad tappavad samadel eesmärkidel!
ä
ära sa räägi, see on arvatavasti nende miss./ 19. juuni 2015 11:53
h
Haugimäludele/ 20. juuni 2015 00:33
Moskva teatrist näitleja etendusel lollllidele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee