Maailm

Ungari soovib Serbia piirile ehitada piirdeaia migrantide tõkestamiseks

Õhtuleht.ee, 18. juuni 2015 22:33

7 KOMMENTAARI

e
eva/ 19. juuni 2015 07:07
Olen poolt. Igal riigil on vääramatu õigus end kaitsta, võtta vastu just oma riigile ja põliselanikele sobilikke seaduseid. Müüre on ju ennegi ehitatud, siis lammutatud ja uuesti ehitatud. Inetu see müür ju on, aga kui muud üle ei jää, siis tuleb teha. See "eurokompott" on juba liiale läinud. Mida suurem ala ja mida rohkem erinevaid rahvusi, seda rohkem vastutamatust tekib, kogu aeg mõeldakse, et see pole meie asi ja küll keegi teine teeb.
S
!!!/ 19. juuni 2015 02:17
Serbia on Ungari jultumusest šokeeritud? Muidugi, varem oli rahulikum, turbaanipead trügisid küll riiki sisse kuid samas läksid ise sealt ka ära, edasi Kesk-Euroopa poole. Aga tänu madjaritele lõigatakse neil edasimineku teed äkki ära, nii nad jäävadki Serbiasse tolknema Serbia kaela peale. Nüüd tuleb hakata ise kah oma piire valvama, et oma riiki puhtamana hoida, Aga see on ju tülikas ning maksab kah palju, Vaat kus madjarimaidad ikka käki kokku keerasid. Muidugi on Serbia minister nüüd šokis.
j
JUSS/ 19. juuni 2015 02:11
Iga riik peab oma piire kaitsma ja kui Serbia piirid ei pea, siis on Ungaril õigus ise enda omi kindlustada. Traattõkked? Iga uus on ammu unustatud vana. Varem olid mitmerealised okastraattõkked, prožektorid, olid automaatidega varustatud piirivalvurid ning tigedad verekoerad. Olid miiniväljad.
o
Onu Ruudi/ 19. juuni 2015 00:41
Sellise jama pärast, mis praegu meie kagupiiril toimub, peaks kaitseminister kohe tagasi astuma, mitte mölisema nende kallal, kes riiki tõeliselt kaitsta tahavad. Viimane aeg oleks hakata Kagu-Eestis ja mujalgi moodustama omakaitse salku, et vastu seista nii sisse imbuvatele illegaalidele, kui ka reeturlikule valitsusele. Kui te täna oma kodu ei kaitse, siis homme on juba hilja!
k
18. juuni 2015 23:27
Kellelgi veel môistus alles,ei ole hüpnoosi all..
v
Vàhemalt Ungari/ 18. juuni 2015 23:04
...valitsus yritab oma rahvast kaitsta.Ka meie oma peaks seda tegema,mitte mokk ripakil, Brùsseli kàske tàitma.Maffia teenib koostòòs Itaaliaga inimkaubandusega suurt pappi,aga EL i poliitikud ei ùritagi piire kaitsta,vaid surub toorelt ja pòhjaliku taustakontrollita moslemitest illegaale teistesse riikidesse.Kui Eesti vàhegi riik on,saadab ta Brùsseli pikalt ning otsustab ise,keda vòtta. Oma allkirja selle massirùnnaku vastu saad anda Petitsioon.ee lehel....😒
e
euroopahuk/ 18. juuni 2015 23:01
Tervele euroopale tuleks kuulipilduja avadega aed ümber teha!