Eesti uudised

Vao ootab toetust tooma motomehi ja õpetajaid (16)

LISA KOMMENTAAR

punapruun paneuroopa 20. juuni 2015 12:08
Londonis 1717. aasta jaanipäeval loodud Emalooži Grand Orient filiaal Grande Oriente d'Italia suurmeister Giuseppe Mazzini tuli 1848. märtsis välja Euroopa ühendamise kavaga - Euroopa Ühendriikide ehk Merovingute impeeriumi loomiseks. Mazzini peaeesmärk oli monarhiate kukutamine Austria - Ungaris, Venemaal ja Osmani impeeriumis. Soovis ühendada riigid Balti merest Egeuse ja Musta meredeni. Venemaale soovitas anda Baltikumi asemele kompensatsiooniks territooriume Aasias. Kuulutas natsionalismile kadu juba XX sajandil.
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Kaasaegse paneuroopa liikumise rajaja Richard Coudenhove – Kallergi: tuleviku inimene on välimuselt nagu muistne egiptlane, kellel pole ka indiviidide mitmekesisust.
Juudi sotsialistlikud liidrid niisiis tahavad kapitalismi pahed välja juurida ning vabastada inimesed ebaõiglusest, vägivallast ja allaheitlikkusest ning muuta päästetud/lunastatud maailma maiseks paradiisiks.
Kas eurosotsialismi liidrid alustavad protsessi uuesti, esimesteks sammudeks rahvusriikide kaotamine ning rasside segamine?
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
Rootsi sotsialistide häälekandja “Aftonbladet”, 14.11.1994: EL-i puhul on tegemist trotskistliku idee teostumisega.
USAst koos Hans Pöögelmanniga saabunud “permanentse revolutsiooni” pooldaja Lev Trotski oli juba 1917. aasta oktoobris sel teemal sõna võtnud.
Londonis asuva Emalooži Grand Orient filiaal Le Grand Orient de France häälekandja "Humanisme" 11/1982: "Mõisted nagu rass, riigipiirid, sotsiaalsed klassid jne tuleb kaotada, et jääks ruumi ülemaailmsele lõimumisele. See tähendab meie ajastu suurt revolutsiooni, ehtsalt revolutsiooni, mis on meile ülesandeks tehtud". Le Grand Orient de France oli nii Prantsuse revolutsioonide kui ka Suure Oktoobrirevolutsiooni üks läbiviijatest. Bolševike võimu Venemaa nimetati “kehastunud vabamüürluseks”.
https://www.youtube.com/watch?v=tRTFy1St89E
Rabi: holokausti peapõhjus – marksismist lähtuv juutide sotsiaalne revolutsioon maailmas.
19. juuni 2015 18:49
Väga tubli ettevõtmine motomeeste poolt . Edu teile!
www 19. juuni 2015 10:58
Kas keegi on aru saanud, mis intsidendid seal Vaos on siis aset leidnud. Siuke ümmargune jutt, et
kõik kardavad. A mis juhtunud on siis konkreetselt?
19. juuni 2015 11:21
vaatasin mingit videoklippi, lapsed loobivad kohalikke kividega, kõnnivad lihtsalt inimestele koju sisse, suured mehed möllavad ja lõhuvad laste mänguväljakul, k...isid laste nähes magavat, purjus naist jms. aga kõige suurem probleem seal on ilmselt puudulik info ja kontakt kohalike ja keskuse elanike vahel. loomulikult on hirmutav, kui väiksesse kohta tuuakse suur hulk võõraid, kellega ei saa isegi mitte rääkida, sest ei oska keelt.... usun,et ega nende pagulaskeskuse elanike elu seal ka teab-mis mõnus pole, ise küll ei tunneks ennast hästi, kui saaks aru, et kohalikud mind ei salli. ja ei tea ju ka, mis kuulujutte neile eestlaste kohta räägitud on.
samas pole neil seal keskuses tegevust, kuskilt lugesin, et keelt õpetatakse 2 korda nädalas ja osalemine on vabatahtlik..., tööd nad ei tee, raha on rohkem ja elamistingimused ilmselgelt paremad kui kohalikel, eks ka kõik see tekitab paksu verd...
Alar1 19. juuni 2015 10:55
Edu Vao külale! Vao küla pingutused toovad kasu kogu Eestile. Ma loodan, et tsiklimehed lähevad Vaost otse Toompeale! Valitsus peab aru saama, et põgenike vastu on KOGU EESTI RAHVAS!. Mõned erandid vaid kinnitavad reeglit.
tegelikult 19. juuni 2015 09:49
võiksime pagulaste teemal pisut tuure maha tõmmata. Maailm on täis eesti pagulasi, nad on vastu võetud, omaks võetud, on saanud endale uue elu ehitada. Mul ei ole mujalt pärit inimeste vastu mitte midagi ja inimesi on eestisse vaja. Lihtsalt tuleb aru saada, et maailm ei ole must-valge. Teada on, et pagulased peaksid olema 70-80% ulatuses lapsed ja kui mingil põhjusel on enamus pagulasi noored mehed, siis on taustauuring ülimalt oluline. Kui pagulase kohta ei ole midagi võimalik uurida - ühtegi päringut teostada ning ta on kõik oma dokumendid merre loopinud, siis ei tohiks olla pikka juttu - varjad oma päritolu, pagulase staatust ei saa. Neid inimesi ei saa mitte kuidagi ühe mõõdupuuga võtta - 25 aastane somaalia mees või perekond Ukrainast - on kaks täiesti erinevat juhtumit.
Kui inimene soovib siia elama ja tööle asuda - siis peaks ta ise oma tausta selgitama. Kohe keelt õppima asuma ning ei tohi vähemalt alguses ühtegi tööd tagasi lükata. Kui selgub, et tegemist on tavalise inimesega, kes tõesti ei saa oma kodumaal elada ning on valmis oma uuel kodumaal vaeva nägema, et jalgu alla saada - siis tere tulemast.
jah 19. juuni 2015 10:50
selles on sul õigus, et maailm on täis eestlasi, kas neid kõiki just pagulasteks nimetada...
pagulasteks saab nimetada ikkagi ainult neid, kes siit sõja järel põgenesid.
eestlastel on nüüd samasugune õigus vabalt liikuda, nagu teiste riikide rahvastel, millegi pärast pole kuulnud, et näiteks Eestisse kolinud soomlast, Rootsi kolinud taanlast või Hispaaniasse kolinud rootslast pagulaseks nimetatakse :) inimesed valivad endale elukohaks riigi, mille kliima rohkem sobib, kus avanevad paremad töö või äritingimused, kus lihtsalt on odavam elada jne. jne.
mis nüüd Eesti praegusesse pagulasteemasse puutub, siis minu meelest on selle hüsteeria suures osas põhjustanud ka info puudus - ei saa aru, miks ei selgitatud nt. Vao küla inimestele keda, kust, kui palju, kui kauaks ja miks nende külasse paigutatakse. Oleks võinud rahva kokku võtta ja tutvustada (viisakas on ju ennast tutvustada, kui inimestega esimest korda kohtud ), kes ja kust tuleb, millised huvid inimestel on, kes mis ametit kodumaal pidas, millega saaks kohalikele kasulik olla jne.jne. seal on ju ka lapsi, aga selle asemel et kohalike lastega mängida ja keelt õppida (lapsed omandavad eakaaslastega mängides keele uskumatult kiiresti), loobitakse teineteis kividega.
Rottweiler 19. juuni 2015 08:51
Jääb soovida head "grillipidu" - eriti murjanitele!
Ku Klux Klani 19. juuni 2015 08:15
On nendele raibetele vaja, mitte tsiklimehi... muuseas Klan loodigi selleks, et musti vägistajaid ja mõrvareid karistada, kuigi ametlik , solgitud ajalugu väidab muud...

A.H. 19. juuni 2015 07:25
Toogi Norrast Anders siia istuma. Seejärel amnisteerigu teda, küll juba tema tuleb avaldab õige toetuse Vaole. ;)
Mustad pagulased 19. juuni 2015 07:23
peavad aru saama,et meie kodu ei ole nende kodu ja nad ei ole siin oodatud ning mingi sigaduse korral võib asi neile väga kurvalt lõppeda!Otsigu endale parem mõni teine riik,kes on nii loll ja neid vastu võtab!
19. juuni 2015 07:21
Peab ka tsiklimeheks hakkama :)
Mina 19. juuni 2015 07:13
Ma pole veel kuulnud, kes ja mil moel nende pagulastega seal tegeleb? Võiks sõna võtta inimesed, kelle tööülesannete hulka nende harimine kuulub ja kuidas see kulgeb?
19. juuni 2015 07:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
19. juuni 2015 08:12
Jääb arusaamatuks, kuidas mehed on üldse suutelised nii rõvedaks "toiminguks", üks võtab välja, teine kohe ametisse,- ainult see mõte ajab iiveldama!
mhmh 19. juuni 2015 08:18
Mis meestest sa räägid, need oma ajuga, on kuskil arbuusi ja mägra vahepeal.