Eesti uudised

TV3 VIDEO | Ojuland Kroonikas pagulastest: see on Eesti lõpp!

Toimetas Marge Sillaots, 18. juuni 2015 20:43

207 KOMMENTAARI

s
Salvesta ja levita viiteid!/ 29. juuni 2015 01:34
ÄRKA EESTIMAA! http://imgur.com/ioLxLPw
ÄRKA EESTIMAA! http://imgur.com/a/9KQEd
ÄRKA EESTIMAA! http://imgur.com/cZxCSEj
ÄRKA EESTIMAA! http://i.imgur.com/NV0Rax0.jpg ja http://i.imgur.com/koy6kim.jpg
l
Loen neid kommentaare/ 23. juuni 2015 11:47
ja näen, et tegelikele põhjustele saavad pihta väga vähesed. Selle taga, mis meie näeme ja teame toimuvat praegu nii Euroopas kui Aafrikas ja ka Lähis-Idas, ei seisa keegi muu, kui need samad tegelased ja jõud, kes päästsid valla I Maailmasõja, riigipöörde Venemaal 1917 ja II Maailmasõja. See on rahvas, kes peab end teistest paremaks. Nende eesmärgiks on valge rassi hävitamine, sest see rass kannab endas veel kristlikku pärandit. Aga Kristus oli ja on sellele rahvale jubeduseks. Kuna neid endid on vähe, siis nad otserünnakuga hakkama ei saa. Aga nad on haaranud kogu maailma rahandus- ja tööstus- ja kaubandussüsteemi ja meedia enda valdusesse, et sel moel endi eesmärke ellu viia. Nad on juhtivatel kohtadel USA ja lääneriikide poliitikas. Nende poolt on tahtlikult ja eesmärgikindlalt tekitatud sõjalised konfliktid Euroopaga piirnevates maades. Nad on sionistid. Nad äritsevad isegi oma surnud suguvendadega II maailmasõja päevilt ja on loonud suurepärase äriidee, legendi Holokaustist. Maksimaalne juutidest surnute arv Saksa koonduslaagrites on 500000-700000, mitte 6 milj. Ja surid nad mitte selleks, et sakslased oleks tahtnud neid nii väga tappa. Vaid, et nende oma suguvennad USA-st ja mujalt keeldusid neid vastu võtmsast. Surid nad ka rohkem nälga laagrites, sest liitlasvägede lennukid pommitasid Saksama põllumajanduslikud maad segi. Ja selge on see, et esmalt antakse süüa sõduritele, siis oma rahvale ja kui üle jääb, siis vangidele. Aga üle ei jäänudki peaaegu midagi. Vot nii sõbrad. Sellest võiks veel pikalt rääkida, aga ei viitsi rohkem enam toksida.
s
26. juuni 2015 15:31
see on täiesti öige jutt,kuid tänasepv.poliitikud on ju roosade prillidega asju hoidmas,nende meelest on köik ok.kui homod ja lesbod ka teineteise saavad-...mis puutub aga inimkonna hävitamine kogu euroopas on neile kui huumor, ega vöta seda absaluutselt töega.....ise endile huda kiiremini kaevavad..koos oma rahvaga.
t
törvakatusel/ 22. juuni 2015 14:35
Nagu tulevik näitab, meie riiki ei aita miskit, sest oleme noor riik ja teistest söltuvuses, teisiti kui Austria. Meid tulla aina kiusama. Meil on ainult yks vöimalus- pögene vaba laps tagasi Vanema venna kaissu! See vöib-olla teeviit ka teistele vabaks saanutele meiesugustele riikidele. Kas föderatsioon...
e
ei imesta/ 21. juuni 2015 16:34
tundub,et muu siin ei aita,kui EU-st välja ja jääda Naton...Siis ei saa keegi neid valel nimel esinevaid pagulasi hakata värbama,küll neil riikidel tuleb ise oma supi sisse astumised hoida,ega sokutada teistele vaid kaela.,endast kaugemale...kuidas on küll inimesed seal eesotsas nii pimedad,ei oleks vöinud uskuda..
t
tavaline eesti mees/ 21. juuni 2015 01:42
Kristiina Ojulandi fänn ei ole, ütlen seda ausalt. Hea on, et ikka rohkem poliitikuid võtab sõna pagulaste vastu ja siin ei ole tähtis, mis erakonnast poliitik on. Vähemalt eestlased ei ole enam mingi armetu lambakari, kellele võib lihtsalt pähe istuda. Kristiina Ojuland on tuntud inimene ja kui tema sõna võtab siis ikkagi ajakirjandus sellest kirjutab. Kui mina proovisin oma arvamuse saata ajalehte, ei avaldanud seda keegi. Seega: jõudu sulle Kristiina pagtulaste vastases võitluses.
l
lugeja/ 20. juuni 2015 13:38
Czech Free Press
Eurooplased pöörduvad veel abi saamiseks Venemaa poole, kui "mustad hordid" vallutavad Euroopa.
http://politikus.ru/events/52567-nastanet-den-kogda-evropeycy-pobegut-iskat-spaseniya-v-rossii.html
В будущем только Россия может стать пристанищем и защитой для нормальных европейцев, не порабощенных лицемерной идеологией "толерантности", и когда Европа будет разрушена черными ордами, хлынувшими в Старый Свет при пособничестве властей ЕС, белые европейцы будут вынуждены найти свою новую родину в морозной Сибири и в Магадане. Такой прогноз сделал чешский журналист Ладислав Кашука на страницах издания Czech Free Press.
n
nipi/ 21. juuni 2015 10:15
Valesti tõlgitud, mitte ei oota abi, vaid lähevad ise siberisse.
e
eesti kodanik/ 20. juuni 2015 11:03
Inimesed,kes toovad näiteid sellest,et väliseestlased elavad ka võõras riigis,siis kuulge,kas eestlase kultuuri saab võrrelda tumedanahalise kultuuriga,see ju totaalselt erinev. Selge see,et eestane sulandub paremini euroopa ühiskonda,mitte häirides teisi oluliselt.
e
eesti kodanik/ 20. juuni 2015 10:47
Ojulandil on õigus.On ette teada,mis ootab ees,kui laseme tumedad pagulased sisse....valge rassi ja eesti rahvuse hävitamine,pole kahtlust.Isegi mina,lihtsa mõistusega saan sellest aru,rääkimata meie riigi valitsejatest.Peame selles osas vastu astuma,oleme liiga väike rahvus,lihtsalt sellisel viisil kaduda maamunalt,oh issand!!!
ü
:) / 21. juuni 2015 21:16
ühes asjas on sul õigus ... oled tõesti lihtsa mõistusega ... :)

e
ella/ 20. juuni 2015 01:37
Te perselakkujad seal Toompeal ja brüsselis veel saate tunda oma vilju! Inimesed teid ei kaitse. Kuradi jätised,oma rahva vaenlased. Teie saate suurt raha,et eestlaste elu oleks parem ja jagate oma lubadusi ette ja taha,värdjad! Mis tegelikult toimub?
ü
19. juuni 2015 22:20
Ülbed röövlid ja prussakad.
o
oooo/ 19. juuni 2015 16:44
üks asi on sõjapõgenikud, kelle seas on kindlasti haritud ja töökaid inimesi, teine asi on võtta mingi pagulastest osse, kes ei kavatsegi kunagi tööle hakata, milleks selliseid siia vaja on?
a
Ave/ 19. juuni 2015 16:18
Kuidas saab yldse nii kahepalgne olla... Eestlased kes on valismaal kardavad eesti tuleviku parast?!? Kui see oleks tosi siis nad oleksid eestis. Plus kui nad ise elavad valismaal siis nad ju ka nagu pagelased?!? 😄
j
jah/ 19. juuni 2015 16:11
m
muti/ 19. juuni 2015 15:14
Ojuland! Suur tänu teile. Ehk võtab ka valitsus sama seisukoha ja me jääme õudusest ilma
p
Pärnu pensionär/ 19. juuni 2015 15:12
Tänane Ojulandi sõnavõtt Kroonikas on väga õige. Ma tänan selle eest ja kui see midagigi aitab, toetan võitluses.
m
Mitte mingeid/ 19. juuni 2015 13:59
murjaneid Eestisse! Olen Ojulandiga nõus!

k
kass/ 19. juuni 2015 13:26
Aga Ojuland oli ise ju Ref -erakonnas
h
hmm/ 19. juuni 2015 21:55
just täpselt, ja isegi töötas veel Brüsselis ning ju ba sel ajal oli teistes riikides probleeme selle pagulaste , asüülitaotlejate masiiga, keda meile siin tahetakse suunata. Üsna tõenäoliselt ei taha nad siia riiki jääda, meil on kehvad olud. Aga KAS eesti paks olema siis mingi läbikäiguhoov kus igasugused lihtslat natuke aega läbustavad ja siis edasi suunduvad...Ma ei ütle ühtegi halba sõna nende sisserändajate kohta, kes on näinud vaeva, et siin töötada, õppida, reisida. Aga milleks on meil selliseid siit läbi tuulama vaja? Ja meie praegune valitsus ei ole võimaline vastutama mitte millegi eest. Veel vähem selle otsuse tagajärgede ees, mida nad püüavad vaikselt jälle rahvale ära teha.
j
jussi/ 19. juuni 2015 13:02
Eestil on lõpp ilma pagulastetagi. Allkirju peaksime aga üle maailma koguma küll.Nimelt USA vaenuõhutamisega seotud tegevusega piirkondades,kust inimesed on sunnitud põgenema.
a
annika/ 19. juuni 2015 12:57
Ojulandil on absoluutselt õigus. Nyyd on viimane hetk mustade siiatuleku vastu midagi ära teha, hiljem on juba liiga hilja!
t
To Annika/ 19. juuni 2015 15:09
Kas sa tõesti arvad,et need allkirjad midagi aitavad?Sama hea on kui need allkirjad anda peldikupaberile,siis saaks valitsejad neid vähemalt kuidagi kasutada.Kes andis valitsusele üle 27000 allkirja kütuseaktsiisi vastu.Mis nendega tehti?Otsejoones prügikasti.Savisaare vast koguti 100000 allkirja,jälle prügikasti.Mida peaks tegema valitsuse ja riigikoguga kes lihtsalt sülitavad Eesti rahva ja põhiseaduse peale?
o
19. juuni 2015 15:32
Ojulandi allkirjade kogumine on igatahes parem kui sinu virisemine. Tema teeb midagi asja heaks, sina ei tee mitte midagi peale virisemise. See virin neid murjameid küll eestist kaugel ei hoia.
j
jussi/ 19. juuni 2015 12:55
Eestil on lõpp ilma pagulastetagi.Allkirju aga peaks koguma USA tegevuse vastu piirkondades,kust põgenikud tulevad,kuna just USA on muutnud nende inimeste elud kodukandis põrguks.
r
Ruta/ 19. juuni 2015 12:28
Ainult idioot ei saa praegusest probleemi õudusest aru.Kristiina Ojulandil on õigus.Sonida pagulastest ja sõjapõgenikest,on ikka äärmine degeneratsioon.Öelge kallid inimesed,miks need aafrika pagulased nüüd kõik siia euroopasse pressivad.Aafrika on väga väga suur manner.Liikugu lõuna suunas.Aga ei,on vaja tulla tsivilisatsiooni,et siin banaane edasi koorida.Aga meil neid kahjuks puu otsast alla ei saja.
Olen töötanud,võidelnud ja näguripäevi näinud,et minu eesti saaks kordki iseseisvaks,aga nüüd,tere tulemast - must rass vallutab maarjamaa täiega.Kellele nii väga südamesse läheb nende neegrite olukord,sõitke Aafrikasse neid abistama.Eesti on nii tilluke maalapp,et vaatamata meie kohutavale humaansusele ja inimarmastusele,meie mailma päästa ei suuda.Kui õige abistaks tõelisi sõjapõgenikke ja meie kultuuriruumi ja uskumuse lähedasi - UKRAINLASI.Nemad on tõelises sõjas,nad oskavad töötada ja saame hakkama,NING :nad kolivad rahu saabudes tagasi.
Aga vot meie poolemeelelised valitsejad ei saa siis ju brüsselist "medalit" rinda.Kangesti tahaks pugeda,kasvõi p...e!
Elagu Ojuland ja teised veel terve mõistusega eestlased.
p
Pagulane/ 19. juuni 2015 12:52
Eesti lopp see hetkel veel ei ole.Eesti lopp hakkab saabuma kahe aasta parast,kui enam abiraha ei maksta ja selgub,et sobivat tood ka ei leita.Selleks ajaks on rikkad poliitikud veel rikkamaks saanud ja saavad endale lubada auga valja teenitud elu palmide all.Mis eesti polisrahvast saab ,on raske ennusteda.Ilmsaelt lahevad toidulauale.
a
aha/ 19. juuni 2015 12:26
kui pool Eestit on välismaalastele ära müüdud ja pankade kasum läheb ilusti võõramaale,siis süda ei valuta.Aga nüüd,kui on ka rikkale inimesele otsene oht saada mustanahalise käest malakat,võt nüüd siis on mure oma kodumaa pärast oi kui suur .Vot ei usu ma ilmaski seda juttu !
j
James Bond/ 19. juuni 2015 11:38

o
Onu Ruudi/ 19. juuni 2015 11:13
Ma kardan kõige rohkem, et valitsuse palgatud kaagid võivad nüüd ootamatult rünnata seda omaloodud Vao urgast. Et siis kõiki inimkaubanduse ja valitsuse vastaseid rassistideks ja terroristideks tembeldada. Käekiri on sellistel samasugune, nagu Venemaa võimudelgi, samuti sotsiaalne kuuluvus. Nii, et inimesed, olge valvsad!
k
19. juuni 2015 11:26
Kus Ojumaa oli,kui Eestimaal tegutsesid vene okupantide käsilased lollid-komsomollid ?
O
.../ 19. juuni 2015 11:35
Ojuland oli siis alles laps.
t
Tohoo?/ 19. juuni 2015 11:34
Jumal küll, on ikka mure sul! Tembeldagu mind kes kuidas iganes, ma kannatan ära ja olen edasi eestlane ja tahan elada sellisel Eestimaal, mis vastab minu nõudmistele. Ma olen oma rahvuse kaitseks alati kõik teinud. Inimesed, teie hirm on selle pätikarja ainus relv! Ärge kuulake mingit häma, olge vaprad! Kaitseme oma riiki!
j
jaa,oht on olemas,mõnedele on iga alatus lubatud.../ 19. juuni 2015 11:49
j
jann/ 19. juuni 2015 11:10
kui algus tuhat,siis mõne aja pärast juba nende ja nende sugulased jne siis varsti 100 000 neid parasiite siin kes midagi ei tee ja maksumaksja rabab neile leiva lauale
w
www/ 19. juuni 2015 10:52
"just võõrsil elavad eestlased". Kui te taipate irooniat.
l
laulusõnade/ 19. juuni 2015 10:46
"mõisad põlevad saksad surevad " asemel tuleb nüüd laulda "varjupaigad põlevad pagulased surevad mets ja maa saab meitele"
x
xxx/ 19. juuni 2015 10:43
Sama meelt see on löpp .
Soomes näed pagulase vägistavad tapavad jne.:(
l
lõpp?/ 19. juuni 2015 10:56
umbes 1000 sõjapõgeniku teevad Eestile lõpu? Ma arvan küll eestlastest tunduvalt paremini! Kahju, et Ojuland ja EKRElased ,meist nii kehvasti peavad...
t
totakale/ 19. juuni 2015 12:20
Ega sa pole kuulnud, et neid saab 1000 asemel v ä g a kärmelt kümme korda rohkem?
m
19. juuni 2015 10:40
Mul on jumala ükskõik mis eestist saab, mustanahalised ongi lahedad

a
aeg../ 19. juuni 2015 10:31
Ojuland näeb oma võimalust poliitikas..Aga kõik need ideed on ju EKRE juba välja öelnud.Nüüd võiks ta oma sõpruskonna viia siis Helme juhtimise alla!
m
19. juuni 2015 10:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
to marek/ 19. juuni 2015 11:24
" Nad paljunevad nagu prusskad " - veel 60 aastat tagasi oli ka Eesti peres täiesti normaalne 5 + last , kas nad olid siis ka nagu prussakad ? Mitu last sul on ?
E
11:24, 19. juuni -le/ 19. juuni 2015 12:22
Ei,nad olid töökad,õpihimulised ja mitteagressiivsed!!! Sai selgemaks?
ü
üks/ 19. juuni 2015 16:12
t
to üks/ 19. juuni 2015 17:24
vaata , kui Sul pere jääbki kolmeliikmelieks siis si ole küll vaja rahvuse väljasuremisele otsida väliseid põhjusi .
õ
õudus/ 19. juuni 2015 10:04
ühtegi teise riigi pagulast pole siia vaja
https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/805906079554655/
http://web.zone.ee/aivar100/poliitika21.htm (mitte nõrganärvilistele)
rootsis 11 aastase tüdruku vägistamisjuhtum umbes 20 immigrandi poolt...
on siin midagi üldse kaaluda??? vastus peab olema kindel ka kategooriline EI
t
to õudus/ 19. juuni 2015 11:31
õige ! meil on endalgi vägistajad !
õ
õudus/ 19. juuni 2015 09:59
ühtegi pagulast ei tohi riik vastu võtta. täiesti teine kultuur.....
https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/805906079554655/
http://web.zone.ee/aivar100/poliitika21.htm ( mitte nõrganärvilistele)
rootsis 11 aastase tüdruku vägistamisjuhtum umbes 20 immigrandi poolt......
on siin midagi üldse kaaluda??? vastus peaks olema kindel ja kategooriline EI
e
Erki/ 19. juuni 2015 09:53
Pagulaste küsimust tuleks senisest rohkem vaadata ka usulisest vaatenurgast. Kui valdav osa religioone omab mingitki moraalset koodeksit ja kutsub rahule ja harmooniale (kuigi tegevused ja meetodid alati seda ei kinnita), siis on vaid üks usk, mis tõeliselt hindab surma, destruktsiooni ja kiidab ning lausa nõuab teiste alistamist mistahes vahenditega – see religioon on islam. Isegi kui muslim paistab hakkaja ja töine, õpib keeli ja tundub sulavat keskkonda, siis tema kasvatus maast madalast põhineb islamistlikul pühakirjal, koraanil. Koraan, aga erinevalt näiteks muudest pühakirjadest, on läbinisti vägivaldne eluõpetus, mille peamine fookus on islami leviku tagamine üle kogu planeedi ning selle raamatu võib panna riiulisse alles siis, kui kogu maakera on Allahit kummardama asunud. Uskmatute (sh.kristlaste, juutide, budistide jt.) palk on surm või pöördumine islamisse, muid variante ei ole. Teinekord küsitakse, miks muslimid siis teineteist notivad? Nimelt on enamik muslimeid nö. mõõdukad, mis tegelikult on puhas pragmatism ja laiskus, mistõttu sellised moslemid on oma radikaalsemate ja šariaadiseadusi ülimaks pidavate kaaslaste viha all. Seda me näeme täna Kalifaadi taastamise juures, kuidas ka islamiusku inimesi hävitatakse nende enda usukaaslaste poolt. Mõõdukat islamit ei ole olemas, on lõtvus koraani järgimisel, puudulikust haridusest tingitud suvalisel järgmisel, kuid peamine siht – üleilmne islami võit, on kõigil muslimitel veres lapseeast peale. Ja see õpetus tuleb kaasa ka põgenikega mistahes maanurka. Kui islamis on üldse lubatud mingi koostöö teiste uskudega, siis seda vaid kümne aastaseks perioodiks, et ise jõudu koguda ja siis püha sõjaga (jihad) jätkata. Nii lihtsalt on, seda nõuab koraan. Jutud islamimõõdukusest on poliitkorrektse läänemaailma soovunelm, mis on loodud lõpuks purunema. 21.sajandi keskpaigaks on Prantsusmaa, Holland ja ilmselt ka Belgia islamimaad. Eelpooltoodud on rikkad ja rahvarohked riigid, kas meie oma miljonilise väljasureva rahvusega tahame väita, et suudame teha põgenikega midagi teisiti, et nad tantsupeol tuljakut hakkavad vehkima? Võib-olla hakkavadki, aga minarettide vahel ja see tants ei ole siiski tuljak. Kui koraani täielikult lugeda ei viitsi, siis lugege kasvõi üheksas sunna (peatükid koraanis) läbi – inimestele mõjub vaid mõõk ja eelnevad rahumeelsed peatükid raamatus on eksitus. Islam on ohtlik. Islamis ei ole kohta tolerantsile, see mõiste on islamofoobide väljamõeldis. Islam ei vali levikuks vahendeid – Allahi nimel uskmatute tapmine on norm. See ei ole siin mingi ülelugenud foobiku mõttelend, vaid maailma viimase paarikümne aasta islamiliikumist jälginud inimese kaine järeldus.
t
törvakatusel/ 22. juuni 2015 14:40
Meil on ainult yks vöimalus- pögene vaba laps tagasi, vanema venna kaissu!
a
Aastates kodanik/ 19. juuni 2015 09:11
Suhtun külmalt maksutõusudesse ja riigimeeste laristavasse elustiili, kuid samas on vastuvõetamatu Eesti valitsuse poolne tegevus oma rahva soovide ja hirmude vastu. Kas nad tõesti ei saa aru, et põliseestlane kisendab hädas. Ääretult vähe on lugeda kommenteerijate kirjutisi kes ootavad Eestimaa solgiga ülevalamist. Oleks mõistlik kui sellest aktist kasusaajad ja pooldajad tuleksid ennast tänavale näitama nagu teevad seda vastased. Mõtlen hirmuga selle peale, et mõni tore eestlasest pereisa saab kaela süüdistuse tahtliku tapmise eest.
e
Ei Pagulastele/ 19. juuni 2015 08:32
m
Maarja/ 19. juuni 2015 08:29
Mul on pohhui nesit kes siis Kristiina salgavad,tra eks siis võtle need sitased pagulased enda koju ja las vägistavad teid kordamööda eks siis tuleb vb teile mõistus koju !!!!!! Mõelge meie puhast eestit varsti ei ole tänu neile väärakatele ....
m
maarjale/ 19. juuni 2015 11:33
kulla maarja , kui su sõnavara koosneb sellistest sõnadest siis ei ole sina küll õige inimene väitma , et kõik , kel on teine nahavärv on väärakad .
o
on... / 19. juuni 2015 12:27
n
19. juuni 2015 23:41
Nad võivad olla ka lumivalged, aga kui nende suhtumine teistesse kultuuridesse on selline siis pole neid siia tarvis. Pidevalt räägitakse võrdõigusest mehe ja naise vahel aga sellel Aafrikast saabuval ,,kultuuril,, on naisterahvas vaid üheks otstarbeks. Lisaks ei oma uskumatud koerad samu õigusi kui tõsiusklikud.

l
lugeja/ 19. juuni 2015 08:22
Ma pole kunagi olnud Ojulandi pooldaja ega valija, aga ta hakkab mulle ikka rohkem ja rohkem meeldima!
t
tulge krt müistusele, tolerast, pole kuskilt otsast see kelleks ennast rääkis ja grammigi rohkem neile enamb järgi ei anna./ 19. juuni 2015 08:15
Piisab ühest vao majast, et selgus tolerast pole tolerast,nende miilits on juba inimestel kukkil kui sealt läbisõita. Kui veel jala maha paned ja nokka avad lähed kirjutad seletus kirja, millest on sellistega üldse rääkida, ansid maja ansid ka kÕik muud õigused.
s
See pole teema armastusest rääkimiseks/ 19. juuni 2015 08:05
Ma ei saa aru, miks rahvas ei nõua nende Väo "pagulaste" väljasaatmist Eestist? Sellest tulebki alustada. See on tõsine probleem, et suhtutakse nii ja naa. Siin pole armastusest rääkimise koht, see on sõda, elu ja surma peale. Saage aru, see on sõda! Need on hästi ette valmistatud eelväed.
r
Rottweiler/ 19. juuni 2015 08:38
Tore, et kellelegi hakkab lõpuks "koju" jõudma - SEE on SÕDA ja see saab olema rängem, kui kõik eelnevad kokku. Kurb, kuid tõsi on aga see, et selle sõja puhkemise algsüüdlased on nn. "rahva poolt "valitud"". Refioravape.ed, lilla brigaad ja muud liberastid on vägagi hästi õppinud "ei" ütlema, kuid mitte sinnapoole, kuhu ON VAJA - hoopis oma kodanikele. EL-le ei asemel liputatakse Brüsseli poole hoopis saba ja niutsutakse innukalt - sealt kukuvad ju oma rahva ja riigi mahamüümise eest juudaseeklid...
Väos ollakse juba praegu hädas käputäie ILLEGAALSETE IMMIGRANTIDEGA (ja ärge mõelgegi mõistet "pagulane" rüvetada nende kurjategijatega!) kes kohalikke täiega terroriseerivad. Siit küsimus: kas kohalikud mehed(kui ikka on veel MEHI teie külas) ei oska, ei saa või ei taha külas korda majja lüüa? Seda enam, et motomehed pidid teile sinna visiidile tulema. Korraldage üks korralik jaanituli koos vägeva "grillipeoga" ja ärge olge kokteiliga koonrid.... :-)
v
20. juuni 2015 00:49
Vao loos oli palju silma torkivat ja hinge kraapivat: oli valus vaadata kohalike elanike remontimata mitmepereelamut ja kontrastiks pagulaste kenasti renoveeritud maaküttega maja..., õues tegevuseta lonkivad noored elujõus mehed, kes elavad täielikul riiklikul ülalpidamisel...,rohkem ei tahagi mõelda..
d
dfg/ 19. juuni 2015 08:05
valitsusele umbusaldus avaldus oleks õige lahendus
a
arutleja/ 19. juuni 2015 08:00
mustade esindaj durai pandi juba paika eks ole näha mis laulu see linnuke laulab
k
kuigi nõustun/ 19. juuni 2015 07:57
ütlen ma seda,et Eesti pole puhas ja vaba enam niigi aastakümneid olnud-võõrliik venelased vohab ja ülbab siin juba ammu sees.
nüüd tuleb sellele veelgi vaenulikku täiendust,nii et jah,kaua enam ei lähe.õige varsti oleme omal ajaloolisel maal vähemuses ja pea me rahvust maapinnalt ei pühita.
m
Mida../ 19. juuni 2015 07:43
.... te seda riiki kirute.Riik on täpselt selline nagu valitsus ta kujundab ja ise oleme need tohmanid sinna etteotsa valinud.Kui teil eluase must ja räpane,ega siis korter süüdi pole ,vaid ikka ise.
j
19. juuni 2015 07:49
Jah, aga sellest vaatevinklist,- abiellume ka suures lootuses õnnelikuks saada abikaasaga, kelle ise valime, paraku aga tihti lõpeb see lahutusega...
e
Eestlane/ 19. juuni 2015 07:40
Neeger- Eestis?! Seellega peaks kõik öeldud,- selge olema!!!

e
Eva/ 19. juuni 2015 07:23
Ei saa mitte vaiki olla... Kui juba ÜROst tuleb teateid pagulaste ja põgenike üleujutusest maailmas, siis on asi tõsine, ei jätkuvat vajalikke esmaabi vahendeid neile, nii et tõsine olukord on olemas. Vaatasin eilseid uudiseid. Peaministril pole inimeste smugeldamisega mingit seost, eks näis, millise otsuse võtab vastu meie valitud riigikogu ja valitsusliikmed immigrantide suhtes, see ei olene Taavist, saage ükskord aru. Minu arvamus- praegused sisserändajad kindlalt tagasi saata Vao külast, uusi mitte mingil juhul juurde võtta. Eesti riik peab otsustusvõimeline olema, meie kaitse- ja siseminister võiksid selle nimel tööd teha. Riigi piir korda.
t
to Eva/ 19. juuni 2015 14:58
Taavi ei otsusta, Eva otsustab: "Tagasi saata, mitte juurde vôtta, teha tööd selle nimel, riigi piir korda!" Geniaalne + 52 häält, kes on nôus. Tubli Eva, geniaalne ja ulmeline.
t
trn/ 19. juuni 2015 07:08
Asi polegi nahavärvis, (nagu siin murelikud noomisid, et ei tasu nahavärvi tõttu laimata.) Asi on selles, et teod räägivad enda eest... need inimesed, pagulased, asi on selles, et nad ei oska käituda kahjuks. Tee mis tahad, aga neil on igav. Tööle nad ei lähe ilmselt kunagi ja mis sa ikka igavusega peale hakkad...
r
Rottweiler/ 19. juuni 2015 09:30
Korrektsuse huvides: jutt ei käi pagulastest, vaid ILLEGAALSETEST IMMIGRANTIDEST(loe: kurjategijad).
Riik, kui institutsioon, ei ole toimuvas süüdi, vaid seda riiki juhtiv "valitsus"(loe: VILETSUS).
Niikaua, kuni valitsevad aga liberastid, kes oskavad "EI" öelda vaid selle riigi kodanikkonnale, ära unistagi, et midagi Sinu, minu või tädi Maali jaoksparemuse poole pöördub. Selliseid Väo küla sarnaseid asumeid saab järjest rohkem (illegaalide illegaalne sissevedu(riigi kodanikkonda teavitamata!)) olema, juhul kui SINA, naabri JAAN või JÜRI ja mina sellele otse ja konkreetselt TEGUDEGA( mitte kommentaariumis halades) vastu ei hakka. Oled ehk kuulnud väljendit "kodanikuallumatus"?
m
Malle/ 19. juuni 2015 06:50
Ojulandil on 100% õigus,kas tõesti meie väike rahvus hävitatakse?Ojulandi materdatakse sellepärast ,et ta julgeb tõde välja öelda.Tehkem oma väike kodumaa enne korda !
k
19. juuni 2015 06:16
ka mina olen täiesti nõus ojulandiga
k
Kalju/ 19. juuni 2015 05:19
Selles terrorriigis pole juba ammu Eestimaad on ainult mõrvarterroristid, kes kordavad kordusgenotsiidi riiklikul ametitoolilt. Vargused,mõrvakatsed ja hävitustegevus on Stalini terrorismi tagajärg. Istutakse laiapõhjalise ja pederassliku ajutegevusega riigitoolil, kus korratakse mõrva ja mõrvakatsete varjamist.Kaido Uduste näitab advokaaditoolilt kuidas stalinismi saab varjatult NKVD ja KGB terroristidega ellu viia. Eesti on muutunud terrorjõukude taimelavaks ,kus pederassid varjatult omi kuritegevusi sooritavad. Vargused ja joomarlus käivad käsikäes.Jõudu mõrvarid ! Kordusgenotsiidi korraldamisel.
h
19. juuni 2015 03:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Sich/ 19. juuni 2015 04:36
Adolf täpselt nii pole öelnud. Ta üldistas seda baltlaste ja ukrainlaste kohta. Samas on eestlastes palju skandinaavlaste verd, millest Saksa kantsler pidas väga lugu.
Ojulandile aga plusspunktid. Temas on rohkem tervet mõistust, kui meie kinnimakstud arvamusega poliitikutes. Mõned nendest ajavad ikka viimast pehmo-soga. Hullemad kui nõuka parteifunktsionäärid!
k
Kaasarvatult/ 19. juuni 2015 09:33
SINA, kes oled ilmselt selle rämpsu põhjakiht!
a
aga / 19. juuni 2015 12:33
h
Hiinlasi kõlbab küll sööta!/ 19. juuni 2015 03:14
eesti rahva raha eest, osta majoneesi ja norra lõhekala!
P
ˇˇ/ 19. juuni 2015 02:36

h
HN/ 19. juuni 2015 02:18
Katsoin minä kauenmaksi,
mutta en selvemmin nähnyt
Katsoin minä kauenma
Katsoin minä kauenmaksi,
selkeästi en nähnyt,
murhe mustan neekerin kanssa, odotti mäen päällä.
murhe mustan,
neegerin kanssa,
odotti Eesti kansaa.
odotti
k
Katrin/ 19. juuni 2015 02:15
o
OH.../ 19. juuni 2015 01:18
...mina ei taha ühegi "mustaga" koos elada.Nimeta neid kuidas tahad.Minu maa on Eesti ja see peab olema ainult eestlaste oma.Mitte ühtegi pagulast ei soovi me siia!!!!
k
küsimus:/ 19. juuni 2015 01:08
k
Kristiina ei / 19. juuni 2015 00:35
jõua ära tänada, et immigrantide teema tuliseks läks - äkki aitavad immigrandid ta suurde poliitikasse tagasi. Sööb ja salgab.
t
to Kristiina ei/ 19. juuni 2015 02:52
Sinu kurvastuseks pean ütlema, et Ojuland on alati niimoodi mõelnud, ka eraelus.
Nii et ära ürita teda mustata.
Olen samuti 100% Ojulandi poolt, üks õige Eesti Naine suure tähega.
Pean Ojulandist väga lugu.
j
19. juuni 2015 00:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
Miša/ 19. juuni 2015 00:23
Need koerad on hää materjal. Koreas on koeraliha kümme korda kallim, kui sõnnikukärsa oma.
j
jeeep/ 19. juuni 2015 07:20
mina ostsin kaks pesapalli kurikat. üks on autos , teine koridoris välisukse kõrval.
t
to jeep/ 19. juuni 2015 17:30
kodusega peksad naist ja seda , mis on autos kasutad rattakoobastest jää koristamiseks . Kui sa ostad juba suures paanikas pesapallikurikaid kokku siis oled üks lõpmata si...ratas , kes julgebki oma arvamust vaid anonüümselt avaldada .
i
ISSAND/ 19. juuni 2015 00:05
Terve Aafrika kolib ümber Euroopasse - siia meie selga elama. Sellel mustal pampudega joal ei ole lõppu näha.. Umbes nagu sipelgate ränne metsa all. Aafrika voolab tühjaks ja siin ei näegi varsti enam eestlast...Mis 1000 ? See on alles algus !!!!!! Ei tea, kuhu need ülejäänud miljonid siis pannakse ....!!!!!!
j
19. juuni 2015 07:41
Ja meie peame neid kaltsakaid veel ülalpidama ka??
m
Marx/ 18. juuni 2015 23:59
Paar aastat puhkust nn.tipp-poliitikast ja mõistus hakkab õiges suunas tööle.Oleks huvitav teada ,millal ülejäänud lumpenist-riigireeturitele see kohale jõuab,kui üldse....
j
19. juuni 2015 07:42
Jõuab jõuab, aga liiga hilja!

p
Plika/ 18. juuni 2015 23:56
Rõivas ei mõtle ammu enda riigi peale. Ta mõtleb ainult, et tal ikka tööd oleks ja rahakott paks. Ise vahib seal turvade taga ja vaatab kuidas enda riik hakkab alla minema. Valitsegu siis üksi neid vägistajaid ja narkomaane.
t
to Plika/ 19. juuni 2015 02:56
Ega siis mustanahalised Rõivast ennast valiutsema ei taha.
Nad valivad valitseja ikka endi seast.
r
19. juuni 2015 07:43
Rõivas ega teised temasugused ajukääbikud ei hakkagi siin pärast oma põhjakõrbenud putru helpüima, mannung tasku ja minekut!!
p
Pealiskaudsus ja omakasu/ 19. juuni 2015 04:43
Eks poliitikud on laenude ja lubadustega kinni seotud. Tegelikult valitsevad maailma pankurid, keda aga näha pole.
Rõiva suur motiiv on muidugi ka eneseimetlus ja see, et talle väga meeldib juhtida.
k
kuku/ 19. juuni 2015 09:04
ta ei ole üksi, rahvas teda valis, kui ei meeldi, siis .........
k
kuku/ 19. juuni 2015 09:04
ta ei ole üksi, rahvas teda valis, kui ei meeldi, siis .........
p
Pikktiit/ 19. juuni 2015 18:58
Millal rahvas taavikest valis? Ei maleta hästi! Eesti valimisseadusest midagi lugenud oled? "Rahvas"!!??
k
ka mina ei taha/ 18. juuni 2015 23:55
elada NEEGRIriigis, vaid eestlasena EESTImaal.
n
Neiu/ 18. juuni 2015 23:47
Üks on kindel- Suureks vägistamiseks ja verevalamiseks läheb siin küll. Pagulased Väike-Maarjas juba ühe naise läbi tõmband ja rootsis sama moodi ainult, et selle noore neiu ka tükkideks lõiganud. HALLOO helgis halloo . Keegi minult ka küsib, et mida mina sellest arvan kui mina võin järgmine vägistatu olla? Tulen oma läbi tõmmatud tu*iga tänavale streikima?
t
to neiuke/ 19. juuni 2015 17:32
tundub , et sa oled selle eest ka raha saanud - sõnavara on igatahes sealtkandist .
g
ghhj/ 18. juuni 2015 23:22
Ojuland on ikka eriline närukael. Lammaste laipadest tal vähe, nüüd tahab inimeludega poliitilist karjääri edasi teha.
e
eks tegutse-või tegutseme,aega on 15 minutit./ 18. juuni 2015 23:27
Teeme algust täna õhtul-KÕIK KOOS ! / 11:19, 18. juuni 2015
Seega kaitsele ja ühisloitsimisele KÕIK KOOS!
Loitsu eesmärk maarahvast kahjustava poliitika lõpetamine; ohutis igaks juhuks kinnitab kasu maarahvale.
Mõttes ühandada end käte abil üksteisega, nagu mõttes kätest kinni võtta. Ei pea üksteist tundma." Teha kolm(3) järjestikku neljapäeva vastu reedet kell 23.45.
LOITS:
Eurosaadikud ja riigikogulased,
valitsuse liikmed ja nõuandjad,
maavanemad, kohtunikud, president!
Soovin teile ja teie peredele mitmekordselt kõike seda sama,
mida teie olete teinud ja teete maarahvale ehk siinsele
pärisrahvale neid esindades ja valitsedes!
Nii hea kui halb tasutagu teile kümnekordselt!
Ja mingu see kõik teile kolme noorkuu jooksul kohale.
Väike mõttepaus ja kohe LAUSUDA edasi või rütmiliselt lugeda nagu ka eelnev.
Öeldud sõnad ja energia ei kahjusta minu ja maarahva elu ning tervist,
füüsilist, vaimset, energeetilist ja materiaalset heaolu ja läheb ainult
pärisrahva kasvuks ja kasuks.
Ja saagu nii!
t
to ghhj/ 18. juuni 2015 23:46
Palju sulle maksti sellise rõvetsemise eest ?
l
Lugeja/ 18. juuni 2015 23:20
Sul on tuline ôigus,Ojuland.See tuleb tôesti tähendama üht igavest jama.Sissevoolule tuleb STOP panna!
h
hea!/ 19. juuni 2015 05:22
Tänud lingiviite eest! Olgugi grotesk, kuid samas ülimalt tabav.
t
to lugeja/ 18. juuni 2015 23:57
maarjamaa nimetuse panid Eestile nende inimeste esivanemad, kes praegu kogu selle pagulaspoliitika, rahvusriikide kaotamise ja valgete genotsiidi taga on...
t
tyos/ 18. juuni 2015 22:49
eesti lõpp oli juba 25 aastat tagasi ja siis kui kasumit taga ajavad ja raha peal välas olevad eesti naised hakkasid rikaste välismaa meestega abielluma ja kolisid välismaale jättes oma eest mehed maha ja nii havitasid eesti rahva püsimajäämise võimet - vot sellele oleks pidanud lõpu tegema ja keelustama sellised abielud aga see oleks olnud inimõiguste rikkumine aga nüüd kogutakse hääli teistsuguse inimõiguste rikkumise poolt ja soovitakse keelata hädaohus olevate immigrantide sissetulek eestisse ! -----kõigepealt hoiame omad eestlased eestis nii et nad ei lahku ,rahavaarv väheneb, töötavaid inimesi enam ei ole , lapsi ei sünni ,
õ
19. juuni 2015 00:33
õieti tegideesti kii, meie mehed on samuti välismaal eided võtnud, nii saab eestlasi rohkem võibolla isegi, aga kes see viimane idioot siin selliste närude palkade eest töötaks, kui peab veel peale selle meelelahutuse eest maksma ? aina hullemaks veel asi aetakse, tõusvate nafta jm. aktsiiside ning riigi nõutavate maksude, lõivude, trahvidega ! - sa siis selline viimane äraaetud ja lausa lollideks, seemneõgijaiks sõimatud pärismaalased hakaku mljardeid musti võõrparasiite, mõrtsukaid jms. kurje orjama, alluma, ojukas vist näeb minugi kombel öösiti õudusunenägusi neist, et värvis juuksed punaseks, ikka vähe, pangu kott ka pähe ja ümber, ehk siis... niigi oleme aidsis, narkomaanias, joomarluses ja omades kuritegudes kõvadel esikohtadel maailmas, vangi enam riigi kulu peale ei pandagi eriti, alles aga taheti kõiki vangi panna siin rahvast.

e
ella/ 18. juuni 2015 22:44
miks sa siis ei seisa eesti eest? brüsselisse tahtsid küll ja head elu!!!? kus ajud nüüd on? rahapakkide vahel nagu siimul ja Andrusel! Seakari olete!!! EI muud,ja inimesed vihkavad teid teie tegude ja lubaduste pärast!
m
marx/ 18. juuni 2015 22:43
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3128709/Now-coming-bike-Syrian-Iraqi-migrants-cycle-Macedoni...
No täitsa ulme, lausa jalgratastega tripivad rasketest sõjakolletest ära. Näevad tõesti väga räsitud välja teised. Mul pole varsti enam sõnu, kui vihale mind see teema ajab seoses nende pagulastega. Ja veelkord- üli kohatu on võrrelda sõjaaegsete eestlaste pagemist Rootsi. Häbi hakkab! EI TAHA NEID SIIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
k
kristo/ 18. juuni 2015 22:40
Jagage seda et n2idata et me hoolime oma ligimestest.
Me peame armastama ligimest nii, nagu me armastame iseennast. Aga kuidas me ikkagi iseennast armastame? Arvatavasti ei ole ükski inimene endaga kogu aeg rahul ega oma iseloomust ja tegudest pidevas vaimustuses. Samuti ei pea me ligimese kõiki tegusid heaks kiitma ega sundima end tema iseloomu ja käitumist lakkamatult ülistama. Enda puhul me seda ju ei tee. Hoolimata aga sellest, et inimene iseennast tihti kritiseerib ja oma tegusid taunib, mõtleb ta siiski endast head. Ja head mõtleb ta endast sellepärast, et ta ennast armastab. Ka vaenlaste armastamine ei tähenda seda, et neid tuleks pidada headeks või meeldivateks. Aga vihata tuleb halva inimese tegusid, mitte inimest ennast või, nagu tavaliselt öeldakse, tuleb vihata pattu, aga mitte patust. https://www.facebook.com/groups/496411007179801/
t
to kristo/ 18. juuni 2015 23:59
Jajaa, aga olgu igaüks oma tegudega oma riigis edasi.
Ei ole vaja siia tulla, mitte ühtegi immigranti ei ole Eestisse enam vaja, meil niigi 40% immigrante.
t
Tegelikult/ 19. juuni 2015 09:06
ma ei saa hästi aru, mis öeldakse. Olen eakas inimene ja pean 250 euroga ära elama ja rahul olema. Olengi, kuid küsin siiski , kas meil oma inimestest hoolitakse??? Ja iga mõtlev inimene saab aru, et see on meie väikese rahva lõpp.
k
kristo groos/ 18. juuni 2015 22:39
Jagage seda et n2idata et me hoolime oma ligimestest.
Me peame armastama ligimest nii, nagu me armastame iseennast. Aga kuidas me ikkagi iseennast armastame? Arvatavasti ei ole ükski inimene endaga kogu aeg rahul ega oma iseloomust ja tegudest pidevas vaimustuses. Samuti ei pea me ligimese kõiki tegusid heaks kiitma ega sundima end tema iseloomu ja käitumist lakkamatult ülistama. Enda puhul me seda ju ei tee. Hoolimata aga sellest, et inimene iseennast tihti kritiseerib ja oma tegusid taunib, mõtleb ta siiski endast head. Ja head mõtleb ta endast sellepärast, et ta ennast armastab. Ka vaenlaste armastamine ei tähenda seda, et neid tuleks pidada headeks või meeldivateks. Aga vihata tuleb halva inimese tegusid, mitte inimest ennast või, nagu tavaliselt öeldakse, tuleb vihata pattu, aga mitte patust. https://www.facebook.com/groups/496411007179801/
t
temaatik/ 18. juuni 2015 22:37
http://www.nelli.ee/news.php?nsID=b994697479c5716eda77e8e9713e5f0f&lang=est
Kavatsetav pagulaste saatmine Eestisse on tõstnud fookusse pagulastega seonduvad probleemid Soomes ja Rootsis ja ühtlasi selle, et sissesõitnud on väga osavad ära kasutama Põhjamaade heldet riigipoolset toetust.
r
reese/ 19. juuni 2015 13:31
Oma "öiguste "eest on nad kanged vöitlema,Soomes nöudsid somalid pagulaskeskuses ramadani ajal öösel toitlustamist,päeval ju syya ei tohi,peab palvetama.Neil on oma kombed ja need tuuakse ka Eestisse,varsti on moseed igapool ja eetlane PEAB seda austama nende meelest.
e
EESTI OMA SELGELTNÄGIJA OJULAND . . . ??? / 18. juuni 2015 22:37
. . . sory - SEDA ARVAB JU KOGU EESTI RAHVAS, MITTE POLE OJULAND SEE AINUTARK . . . :( :( :(
n
nüüd on siis nii..../ 18. juuni 2015 22:15
Kiltsi ja V-Maarja vahel hulguvad jahukotid üle õla.Ei kõlba meie leib,tehakse oma.Varsti nõutakse moslemite kirikut ja eespalvetajat,pannakse posti otsa ruupor ja kutsutakse üle Vao palvetama.Poe juures pidi juba propaganda käima.Polnud nad omal maal nii süütud ja vaesed midagi,mille eest nad euroopasse tulid,enne maksti suured rahad.Ja kust saadi need rahad ,võite ise arvata!Tööle nad ei hakka ja ega tahagi,jalgpall on põhiline.
v
varsti,varsti on loitsu aeg./ 18. juuni 2015 22:24
v
Viitsivad küpsetada!/ 18. juuni 2015 22:29
Lollid siis ja töökad. me soomes küll saame oma söögivärgi supiköögist, kõik mustad, eestilased ja russad!
m
maeitea/ 18. juuni 2015 22:13
vallutasid Ameerika, vallutavad ka Euroopa.
k
kessu/ 18. juuni 2015 22:25
hahhahha, valged olid juu need, kes vallutasid ameerika põliselanikelt nii nagu nemad keerasid ka aafrika tuksi...poleks valged seas susinud, poleks aafrikal neid probleeme , mis praegu ;)
t
to kessu/ 18. juuni 2015 23:04
Just! Vagad palvevennad ja palveõed organiseerisid omal ajal sinna ravimeid, vaktsiine j.n.e. Et pisikesed armsad kräsupead kõik ellu jääksid. Jäidki. Kõik pere tosin poissi.tüdrukut. Said nii-15-16 ja asusid ise uusi kräsupäid valmis trrema, Ka need kõik jäid ellu. Ja need asusid omakorda sugu tegema. Aga vagad valged palvevennad ja - õed nuuksusid heldimusest - et vaat kui head me oleme!
Aga tulemus? Tsivilisatsiooni hüved ja viljad jõusid varem kohale kui küpsus neid kasutada- Ja rahvastik muudkui paisus, iive nii 3-5% aastas. Aga kui iive on kiirem kui SKP kasv, tähendab see elatustaseme langust. Rohkem sööjaid - vedelam lake! Ja siis algas nälg ning abi nurumine. Just nagu meie Nipernaadi loostki. Et elu päästsid, terveks ravisid nüüd anna süüa ka! Ja kui piisavalt enam ei saadeta, siis trügivad ise Euroopasse kohale. Andke meile aga hea elu!
Omal ajal räägiti meile, et maailma hirmsaim asi on apartheid. Kuid tegelikult tähendab apartheid ainult eraldiarengut,. Et las iga kultuur areneb ise omaenda teed mööda. Ilma teiste poolt kõrvale kallutamata. Et ei tehta puust ette ja punaseks, ei suruta ninapidi rokakünasse.Iga kultuur peab ise otsustama ja leidma, ise vigu tegema ning neist õppima.
t
to kessu/ 19. juuni 2015 00:03
Oled loll või mängid või palgaline kommija ?
Valge inimene on Aafrikat palju aidanud, kuid seal peale ülisuure sigimise muud ei tehtagi.
Ainuklt paljunetakse ja nõutakse valgete käest hüvesid.
t
Tegelikult/ 19. juuni 2015 09:08
see ongi ilmselt eesmärk.
t
Tegelikult/ 19. juuni 2015 09:08
see ongi ilmselt eesmärk.

i
image/ 18. juuni 2015 22:08
Pagulaste tulek purustab lõplikult illusiooni Eesti „eduloost“
Reformierakondlastest peaministrid Andrus Ansip ja Taavi Rõivas ning president Toomas Hendrik Ilves on pikki aastaid esitlenud Eestit maailmale kui edukat põhjamaist väikeriiki. Kallutatud ja ühepoolset statistikat esitades on püütud veenda nii Brüsselit kui ka Washingtoni selles, justkui oleks meie inimeste elatustase kõrge ja me vaid paar sammukest oleksime tagapool edukatest Skandinaavia riikidest.
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=25058
l
Lumememm/ 18. juuni 2015 22:06
Ükskõik, kes räägib, peaasi et räägib...
Eesti valitsus toetab sõjakurjategijaid, kui ta võtab suvalisi pagulasi vastu...
“Ka väidavad kurjategijad, et üksik laps saab Euroopas automaatselt asüüli ja sel kombel on olemas kindel koht, kuhu pered saavad järele minna.
Kui laps on juba ära viidud, avastavad perekonnad, et nad peavad maksma transpordi eest, kõigepealt hulga raha Vahemere kaldale toimetamise ja siis sama suure summa sealt ülesaatmise eest. Kuni raha pole, hoitakse last ühes Ghermay’ laohoonetest”
http://maailm.postimees.ee/3225815/newsweek-i-paljastav-lugu-kuri-geenius-kes-seisab-migrandikriisi -taga
Tooge need nälginud lapsed siia, aga mitte härjad sõrmejämeduste kuldkettidega ja selliste valgete firmatossudega, milliseid tavaeestlane endale eluajal kunagi lubada ei saa.
t
to Lumememm/ 19. juuni 2015 00:05
Mitte ühtegi pagulast ei ole vaja siia tuua.
l
Lumememm/ 19. juuni 2015 00:25
Täitsa nõus- mitte ühtegi
p
Puhast ja turvalist Eestit tahaks/ 18. juuni 2015 22:06
K. Ojulandil on ainukesena sealt ülevalt pundist veel ajud alles ja kahjustamata, kuidas küll ülejäänutele see operatsioon nii ära tehti, et keegi ei saanud arugi, nüüd ajavad sellist p....a suust välja et hirm on ülisuur tuleviku ees. Õudus kuubis hakkab vist varsti olema siin!
o
ott/ 18. juuni 2015 22:33
temal on tõesti ajud alles - mis asi saab alles olla mida pole olnud ?
o
orient/ 18. juuni 2015 22:06
Looži Le Grand Orient de France häälekandja "Humanisme" 11/1982: "Mõisted nagu rass, riigipiirid, sotsiaalsed klassid jne tuleb kaotada, et jääks ruumi ülemaailmsele lõimumisele. See tähendab meie ajastu suurt revolutsiooni, ehtsalt revolutsiooni, mis on meile ülesandeks tehtud". Le Grand Orient de France oli nii Prantsuse revolutsioonide kui ka Suure Oktoobrirevolutsiooni üks läbiviijatest. Bolševike võimu Venemaa nimetati “kehastunud vabamüürluseks”.
e
Eestis/ 18. juuni 2015 22:03
olevat viisakas öelda mustanahaline, aga see just viitab nahavärvile ja on väga tobe.
l
Lumememm/ 18. juuni 2015 23:25
Kui Sa tahad viisakas olla, ütle lihtsalt, "tere sõber!"
Parem kui inglise keeles
j
juhan/ 18. juuni 2015 22:02
olen Kristiinaga täiesti nõus !!!
o
Ok/ 18. juuni 2015 21:58
AGA nüüd ei tundugi venelased ja homod enam kõige suurem valukoht, hoopis murjamid on tegelik probleem :)
o
Oh ei,/ 18. juuni 2015 21:58
ammu enne, kui siia saabub kriitiline määr immigrante, oleme rahvusena väljasuremise piiril hedonistlike eluviiside, mammona ja kotikeste kummardamise ja madala iibe pärast.

a
annaarsti/ 18. juuni 2015 21:58
Kui see kägulane midagi ilma omakasuta teeb, olen valmis tõesti oma karvamütsi koos nööridega ära sööma. Olen kindel.
z
Ziidiuss/ 18. juuni 2015 22:04
Pole praegu oluline. Oluline on see, et ajab õiget asja, EESTI ASJA.95% EESTIMAALASTEST ON SELLEGA TEMA POOLT!
K
.............../ 18. juuni 2015 21:57
Ka mina mõtlen niimoodi nagu Ojuland. Tal on õigus,sest mis pärast tulema hakkab........................................seda ei taha mõelda.
s
schluss/ 18. juuni 2015 21:55
NATO vägede ülemjuhataja Kosovos kindral Weseli Clark tunnistas CNN-i saates juulis 1999: "Moodsas Euroopas pole homogeensetel rahvusriikidel kohta. See oli XIX sajandi idee, XXI sajandil aga viljeleme me multikulturalismi, rajades multietnilisi riike."
http://www.centrasia.ru/newsA.php?st=1245483420
USA ekspert Martin van Creveld: rahvusriikide aeg on möödas.
https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_van_Creveld
p
Pikktiit/ 19. juuni 2015 19:18
Nojah, USA-s nad tegid "multikulturalismi", miks need NEEGRID (toonitan: NEEGRID) seal siis möllavad ?
h
hääle kuulaja/ 20. juuni 2015 11:48
Eestlased, kuulates Ameerika Häält, BBC-d jne igatsesid, et ka Eesti linnade tänavapilt ja rahvuslik koosseis sarnaneks New Yorgi, Londoni, Pariisi ja Brüsseliga.
Ja "american dream" tähendaks Eestile ka seda, et põlisrahvas elab reservaatides. Midagi sarnast üritatigi 14. juunil ja 25. märtsil ameerikalikult ellu viia, seda enam, et bolševistlik režiim Venemaal oli Wall Streeti projekt.
Juba 19. nov.1919.a. "Daily Herald" teatas: Me kontrollime Baltikumi, Soomet ja Poolat. Nende riikide iseseisvus on mõistagi vaid tinglik. Mitte ükski neist ei saa teha midagi ilma meie nõusolekuta. Sealsed valitsused olid võõra poliitika objektideks, mitte aga subjektideks, mida kasutati suurriikide omavahelistes poliitilistes mängudes.
Ka viimastel Riigikogu valimistel hääletas enamus eestimaalasi muuhulgas ka põgenike saabumise poolt Eestisse, mis lähtub liberaalsest maailmavaatest!
i
Itaalia kott!/ 18. juuni 2015 21:51
Jutt õige, aga rääkija võlt! Kui igasugu kotimutid, majoneesimehed, mobiilivargad, kesktelevisiooni jõmmid seda jura ei ajaks, saaks kogu rahva migrantide vastu miitingutele. Aga ühtse eesti ja ekrega ei lähe rahvas kuskile, keegi ei taha siduda ennast. Kahju!
s
see itaalia kott on pähe tõmmatud???/ 18. juuni 2015 22:16
See kes eesti eest välja ei läinud,on ikka kott,mis kott.Kui juba mobiil kõne alla tuli,siis mis siin rääkida,peab ikka kott kuskil väga umbselt peas olema.
Mobiil oli LEITUD ja läks hävitamisele,keegi ei saanud tagavarajuppegi.Siit ka küsimus-KAS TELEFON VÕETI KELLEGI TASKUST,SALAJA???Hari ennast,piinlik on sellist jura lugeda.
http://www.ekre.ee/?s=programm&search_404=1
http://lists.ekre.ee/mailman/listinfo/ekre.ee-liikmed
MUULI KALA EINE JA MAJONEESIMEES EI PUUTU samuti ASJASSE.
Vale puu all haugud,ütle parem välja,et püksid sõelusid püüli ja ei julgend välja minna.
Ojuland ajab õiget juttu,olgu muidu mis on,sulle see nagunii kohale ei jõua.
t
to Itaalia kott!/ 19. juuni 2015 00:08
Räägi ikka enda eest.
Olen kindel, et enamus eestlasi seoks ennast EKREGA, sest EKRE on ainus ja õige eestimeelne partei.
m
Majonees ekrele/ 19. juuni 2015 00:22
Kotid ojulinnule, leiba negrudele ja eestlastele kerjakott ja tühi kõht?
m
MIS OJULAND?/ 18. juuni 2015 21:49
SEDA ARVAB JU KOGU EESTI RAHVAS,AGA MITTE POLE OJULAND SEE AINUTARK . . . :( :( :(
a
aga/ 18. juuni 2015 21:56
sa lammas ära esine siin eesti rahva eest. määgi ojulanna lambakarjas ja siin hoia mokk maas.
j
jah/ 18. juuni 2015 21:45
arvas, et värvib end punapeaks ja pole enam blondiin, ikka on blond ja ullike
e
eks eestlane tea kõige paremini.../ 18. juuni 2015 21:45
omal ajal sai põgenetud Soome ja Rootsi, sest tingimused sellised. Nüüd aga ollakse silmakirjalikud ja ei nõustuta teistele seda võimalust pakkuma. Sellisel juhul poleks "tõeline eestlane" ka pidanud pagema, mis siin võõra võimu all siis nii paha oli!( sarkasm) Eestlane ikka mats mis mats, ise sirutab käe parema poole, aga kui teine vajab abi, siis sulgeb nina all ukse ning julgeb veel ette heita. Sellist rahvast ja riiki polegi vaja, las läheb kiiremat teed pidi hukka.
h
hellou/ 18. juuni 2015 21:48
Aga miks USA seal neid revolutsioone ja kodusõdu toetab või organiseerib, ja seda juba Oktoobrirevolutsioonist alates? http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
p
põgenikul ja põgenikul on suur vahe,/ 18. juuni 2015 22:01
omal ajal eestist lahkunud inimesed põgenesid ja läksid kohe tööle.
Need siin ei kavatse kunagi tööle hakata.Mine vaata,mis Vao külas toimub.
Kui see kohale ei jõua,pole tarvis "matsideks"sõimata.
Kui nii väga meeldib,lippa Vaost too omale paar jõmmi ülalpidamiseks.
Paari kuu pärast laulad juba teist laulu.
b
blond Bond/ 18. juuni 2015 22:04
Eestlane põgenes võõrsile,õppis selgeks kohaliku keele ja otsis kiiresti ka mingi tööotsa. Vot selline vahe on,praegused niinimetatud pagulased , elavad mugavustega kortermajas,tööd ei tee ja pole huvitatud kohaliku keele omandamis est..
a
ab/ 18. juuni 2015 22:05
ükski eestlane ei siirdunud ei aasiasse, ei aafrikasse! Kes neil keelab minna ntx saudisse, emiraatidesse, katari? Minnakse sinna, kus kultuur lähedam! Eestlane läks ja hakkas tööle, mitte ei oodanud almust! Siia tullakse araabiast kohalike teenitud sotsiaaltulu hävitama!
Mine kooli ja arene edasi!
j
Jänks/ 18. juuni 2015 22:32
Millisest islamiriigist on eestlased asüüli palunud?
Mitte ühestki. Soome ja Rootsi on meile sarnase kultuuriga ning eestlane ei jäänud kohalike toita nagu need Vaos elavad pagulased kes juba üle aasta seal istuvad ega ei ole siiani tööle läinud. Kõigis islamiriikides ei käi sõda, samuti mitte kogu Aafrikas ning neegrid ja moslemid mingu pagulastena neisse riikidesse. Kuid seal tuleb neil tööle hakata ja see loomulikult neegrile ei meeldi.
t
to hea eks eestlane tea kõige paremini/ 19. juuni 2015 00:10
Mustanahaline sulle pugemise eest aitäh küll ei ütle.
Nõuab veel ja veel.
k
19. juuni 2015 13:38
Kuidas saab vörrelda eestlasi ja aafriklasi-eestlased tegid Soomes ja Rootsis tööd-arvad sa töesti et Eestil on nii palju yleliigset raha et kogu Aafrikat vastu vötta-algul 1000, varsti 10000,see on alles algus.Tööd ei hakka nad iial tegema,seda on juba Soome ja Rootsi eeskujul näha.Mis abi sinu meelest vajavad need noored mehed?
e
eks eestlane tea paremini/ 20. juuni 2015 17:50
Ega ma ootagi, et neid avasüli vastu võetaks ja nende kanni musitataks. Ma lihtsalt arvan, et põgenikke pole ka kohe vaja solvama hakata. Miks ei võiks seada neile tingimused- õpi ära eesti keel, ole teatud aastad Eestis elanud, oma töökohta jne. Aga seda ei tehta, sest selliseid lahendusi ei nõua keegi, sest kõik, milleks head ollakse, on vingumine ja mustamine, selle asemel et tegutseda. Ja muide, on ka minu väikses elukohas üks mustanahaline. Harva näen teda, probleeme ei tekita. Kõik oleneb sellest, kuidas ja millistel tingimustel asju aetakse. Aga jah, vinguda on ikka kõige parem, selle asemel, et anda neile võimalus.(siin all mõtlen pagulasi, kes ka reaalselt abi vajavad, mitte neid,, kes tulevad ja ennast pagulaseks peavad)
P.S Eestlaste suhtumises oli mu probleem, juhuks kui ollakse nagu mõned, kes oskavad sõnu kokku veerida aga mõttele pihta ei saa.
p
paneuroopa/ 18. juuni 2015 21:45
Paneuroopa liikumise rajaja Richard Coudenhove-Kallergi:
Tuleviku inimene on välimuselt nagu muistne egiptlane, kellel pole ka indiviidide mitmekesisust.
Juudi sotsialistlikud liidrid tahavad kapitalismi pahed välja juurida ning vabastada inimesed ebaõiglusest, vägivallast ja allaheitlikkusest ning muuta päästetud/lunastatud maailma maiseks paradiisiks.
Kas tänapäeva eurosotsialismi liidrid alustavad protsessi uuesti ja esimesteks sammudeks on rahvusriikide kaotamine ning rasside segamine?
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php

r
Roosi/ 18. juuni 2015 21:40
18. juuni 2015 21:40
Peale teist maailmasõda eestisse saabunud N-LIIDU inimesed olid töökad ja suure vene hingega. See must kõnts on aga tõega eestile LÕPP.
o
olen nõus,/ 18. juuni 2015 21:38
kui nad siia kord saavad, siis hakkavad omi õigusi taga ajama, meil olgu suud kinni
õ
õiglane/ 18. juuni 2015 21:36
Rõivas maha ja Ojuland asemele,mingeid pagulasi me ei taha,näen neid igapäev ja keegi ei kavatsegi neist tööle minna
n
no/ 18. juuni 2015 21:30
Vaatasin uudiseid Inglismaalt.Seal on need murjamid hõivanud terve linna, järgi ainult 47 inimest, teised on põgenenud. Ja nad on väga agresiivsed, isegi politseil käsevad minema minna või...
b
blond Bond/ 18. juuni 2015 21:22
Eesti julgeolek on tõesti ohus,moslem tuleb ja nõuab omale eritingimusi. Nemad peavad valget rassi inimesi saatanateks. Meil on ju õigus elada ja töötada valgele rassile omaselt omal armsal kodumaal. Tahame ka edspidi pidada jõulupühasid,süüa sealiha ja noored neiud tahavad moodsalt riietuda. Elagu julged poliitikud,riigitöötajad jne.,kes julgevad avaldada oma arvamust,kaitseme EESTI VABADUST pagulaste eest.
p
paranoia....või siiski mitte/ 18. juuni 2015 21:22
see on Putini kättemaks ta finanseerib pagulaste liikumist, et nad Euroopat vallutaksid, kaost, terrorit ja muid jamasid korraldaksid...
s
18. juuni 2015 21:32
Sul on PARANOIA, pöördu arsti poole enne, kui hilja.
a
asoo/ 18. juuni 2015 21:44
hilja oli siis sul v? Kaastunne.
j
Jänks/ 18. juuni 2015 22:36
ISIS lubas Euroopa pagulastega üle ujutada ja pagulastena ka enesetaputerroriste Euroopasse saata. Ja mõni enesetaputerrorist võib nii ka Eestisse jõuda.
e
19. juuni 2015 01:09
ei nad siin ennast tapa. ikka meid, valgeid ja soomes sama.
m
mis/ 18. juuni 2015 21:19
ajuvaba hüsteeria see ometi lahti on läinud?????olen ikka arvanud, et nõdrema mõistusega vennikesed on soome abirahade peale sõitnud aga tuleb välja, et neid on siin veel hulgaliselt alles!!! õõvastav, millist p...a suust välja aetakse-alates EKRE ullikestest. lõpetades ex-poliitik ojulandiga. kuulge inimeed, olge normaalsed. ei tohi kedagi nahavärvi või muul alusel hukka mõista. see on räigelt haige !!!
h
haige/ 18. juuni 2015 21:38
....oled sina kui aru ei saa, et ei mõisteta pagulasi mitte nahavärvi alusel hukka vaid ei soovita siia sellise mentaliteediga inimesi kes euroopasse sõites laevalt kristlased merre uputasid! Teiseks....iga meie poolt vasuvõetud pagulase asemele seab sealpool Vahemerd end järjekorda 10000....täpselt seline on vahekord! Olukord tuleb lahendada aafrika mandril...teist lahendust lihtsalt pole! Miks need meile tahtvad pagulased ei suunata näiteks Saudi-Araabiasse või Marokosse....suured rikkad riigid ja sama kultuur mis nn pagulastel! Soe klima ka veel!
t
to haige/ 19. juuni 2015 03:13
Marokosse need nn. " pagulased " lähevad sooviga pääseda Euroopasse, piimajõgede ja pudrumägede juurde.
Keegi ei keela neil Marokosse jäädagi, aga nad ise ei taha.
Sest seal ei maksta abirahasid ja peab tööle hakkama, kuid tööd kardavad nad nagu tuld.
k
kuule/ 18. juuni 2015 21:45
ajudeta rämps oled.kas oled peale lõustaraamatu üldse midagi lugenud?koolis oled ikka käinud või?
o
oks/ 21. juuni 2015 01:26
samad sõnad öelge ka Austria siseministrile, kes on andnud korralduse Austriasse mitteühtegi põgenikku sisse lasta

t
tuleb otsast alata/ 18. juuni 2015 21:15
o
ok/ 18. juuni 2015 21:14
Kõik öeldu on õige Ojulandil.
m
mik/ 18. juuni 2015 21:14
p
Pentu/ 18. juuni 2015 21:10
Vaos on nad juba olemas . Muidu koik OK , ainult moningad armukadeduse probleemid .
e
eestlane/ 18. juuni 2015 21:10
Eesti keeles on sõna neeger kasutatud juba 100. aastat vähemalt. Koolis oli ka sõna neeger. See, et neeger on sõimusõna on kellegi alaväärsuskomplekside käes oleva inimese probleem. Nüüd on siis sedasi või, et peame veel eesti keelt muutma hakkama, et mis sõna sobib neegrile ja mis sõna mitte ??? Iga inimene elagu oma kodumaal ja ärgu tulgu siia Eestit rüvetama. Eestlane tahab elada oma kodumaal ja rahus. Nii lühikese ajaga juba vägistamise juhtum ka olemas. See on alles asjade algus kui sedasi jätkub.
n
18. juuni 2015 21:13
neeger ei olegi uldse eesti keele sona , nuud , kui siin nn. neegrid juba olemas , voiks eesti keelemehed ka vastavad terminid paris eesti keeles paika panna .
j
JT/ 18. juuni 2015 21:32
Mis see oleks. Kas afro-eestlane, afro-aafriklane või ülemrass. Mis siis kui ka uued sõnad on neile sajandi pärast solvavad?
e
18. juuni 2015 21:38
Ega seda asjs ennem ei saagi arutama hakata , kui vahemalt kolmandik on riigikogus nn . neegrid , nii et moned aastad peame veel ootama .
p
postimehekommentaator/ 19. juuni 2015 06:51
Puha rumal jutt! Eesti keeles pole sellist sõna kunagi olnud! Ajukääbikutele meeldetuletuseks, et isegi Pipi oli pagulaskuninga tütar!
t
to eestlane/ 19. juuni 2015 07:46
Mõnedes kultuurides oli ja on ka praegu normaalne tappa imikuid. Seda juba tuhandeid aastaid. Järelikult peame seda takka kiitma ja tolereerima. Teatud riikides on laste vägistamine igati normaalne tegevus. Järelikult peame kiitma ja tolereerima. Eestlane oleks nagu peaga vastu seina jooksnud ja aru kaotanud. Kui Sa tead, et teisele inimesele see neegri sõna ei meeldi, siis miks Sa just seda sõna pead kasutama? Ainult alandamise mõttes ning mingit muud põhjust siin pole mõtet otsida. Enamus eestlasi on kahjuks haiged inimesed. Mina absoluutselt ei toeta immigratsiooni, aga seda olen võimeline mõistma, et miks paljudele sõna neeger ei meeldi.
o
oks/ 21. juuni 2015 01:33
Aafrikas on riik Nigeeria. Kuidas seda tuleks nüüd nimetada? Kas Murjanimaa?
t
to eestlane -jah,me PEAME oma väljendeid/ 19. juuni 2015 09:35
valima,et loodrid ei solvuks!
Muidu tuleb vägistab,peksab,annab nuga-
hädine-PIGIST ÖÖMÜTS.
näe,ei peagi "alandavalt "neeger" "ütlema!
Õ
;)/ 18. juuni 2015 21:08
Õnneks on Eestis inimesi, kes teavad mida tähendavad need niinimetatud pagulased.
Ükski tavaline sõja põgenik ei suuda saada 10 000, et maksta maffiale euroopasse toomise eest.
Selle raha saab vaestes riikides ISIS.sse kuuludes ja euroopasse misjoonile minnes või narko kartelli kuuludes ja kartelli äri laiendama minnes, või lihtsalt varastades ja raskeid kuritegusid toime pannes
a
ammu teada värk/ 18. juuni 2015 21:05
Zbigniew Brzezinski teatas aastal 1970, et maailmavalitsus hakkab toimima veel meie eluajal. Üleminek toimub astmeliselt. Moodustatakse järjest suuremaid, stabiilsemaid ja koostööd taotlevaid üksusi ( Euroopa Ühendriigid, Euraasia Liit, Aasia Liit, Põhja – Ameerika Liit jne).
Ka iga eestlane teab, et riik on halb peremees, ja seega, mida vähem riike, seda parem.
Bilderbergide Klubi kohtumisel Saksamaal 1991. aasta juunis teatas David Rockefeller, et maailm on valmis maailmavalitsuse loomiseks. Maailma intellektuaalse eliidi ja maailmapankurite rahvusteülene võim on eelistatavam kui rahvuste õigus enesemääramisele, mida on siiani sajandeid järgitud.
Rockefeller on öelnud ka seda, et NWO kehtestamiseks vajatakse suurt kriisi.
President Clintoni meeskonda kuulunud Strobe Talbot kirjutas “Time Magasine’s”, 20.07.1992: “Järgmisel sajandil on rahvused nagu me neid tänapäeval tunneme, iganenud mõiste. Kõik riigid tunnustavad ainult üht, globaalset valitsust. Rahvusliku iseseisvuse idee pole kõigest hoolimata hea”.
n
nehh/ 18. juuni 2015 21:05
Ojulandiga 100% nõus, Eestisse ei tohiks lubada mitte ühtegi värvilist.
a
apua/ 19. juuni 2015 17:10

1
1100 protsenti olen / 18. juuni 2015 21:04
NÕUS!!!! See on eesti rahva lõpu algus!!!!
a
alla.balla/ 18. juuni 2015 20:59
meeldib see Ojuland vöi mitte.aga see ongi eestlaste löpp-öigemini löpu kiirendus.....lammasrahvasaga kardab oma marionett -valitsuse vastuisegi häält tösta! Juu see ongi PARAS!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee