Juhtkiri

Juhtkiri | Kosmeetiline reformikava

Õhtuleht.ee, 18. juuni 2015 18:29

4 KOMMENTAARI

a
Aja Lugu/ 20. juuni 2015 14:47
Riigireform algab ikka ja alati endast, st valitsuse liikmetest. Kui ostetakse või liisitakse valitsuse liikmetele üha kallimaid ja luksuslikkumaid autosid, siis on selge, et jutud riigreformist on paljas mula lihtsameelsetele kõrvadele. Loomulikult kulutused valitsuse autopargile ei ole riigieelarves märkimisväärsed, kuid nad demonstreerivad täies alastuses valitsuse suhtumist maksumaksjasse.
t
teel pankrotti/ 19. juuni 2015 12:07
Eesti keskmine palk on ligi 3 korda väiksem kui sakslasel või soomlasel .
Vastavalt laekub ka makse riigieelarvesse , pensionifondidesse, haigekassale korda 3 vähem elaniku kohta kui Soomes või Saksamaal.
Materjalid, tooted, ravimid, energia aga maksab sama palju või rohkem kui Soomes või Rootsis. Koopiapaberi leht on ministeeriums Eesti maksumaksjale korda 12 koormavam kui soomlasele, rääkimata ministrite ametiautodest
Ainuke tee on kiire palgakasv eestlase elujõu säilitamiseks, taastamiseks
. Aga see saab toetuda vaid olemasoleva mõttetu majanduspoliitka ümberkujundamisele ületades riigis tehnoloogilist mahajämajanduse .
Eestis toodetud aruanded ja soovitused ei arvesta muutusi tehnoloogias. Pigem on nad olevas olevate graafikute pikendusjoonte tõlgendused. Ehk sotsiaalsed suhted ja arenemistendentsid jäävad tugevalt maha tehnoloogia arengust, pingestdes ühiskonda majanduslikult .
Sepp ei võistle poldimasinaga !
http://arvamus.postimees.ee/2987493/ott-parna-eesti-jargmine-arenguhupe
http://www.poliitika.guru/70-eesti-tookohtadest-voib-kaduda/
http://lhv.delfi.ee/news/4885581?locale=et
t
TT/ 19. juuni 2015 07:59
See 500 aastas tuleb pensionile minevate arvelt, kuid selle arvestuse teostamiseks palgatakse 1000 töötajat juurde. Bürokraatia paisub kui pärmitaigen ja suur ametnikearmee on oravate e-hääletajad, mistõttu see ei vähene enne kui oravad ei lahku.
o
Oravad ise ei lahku./ 19. juuni 2015 15:32
Kas keegi on kohanud kurjategijat, kes endale karistust palub? Seega saab vaid rahvas oravad põgenema sundida. Tehes seda päriselt, mitte internetis, virtuaalselt. Seda on palju korrutatud, tolku aga pole olnud. Järelikult: "Kes on loodud orjama, see orjaku heameelega"!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee