Eesti uudised

Hanno Pevkur: põgenikke saab ka välja saata

Õhtuleht.ee, 18. juuni 2015 07:00

65 KOMMENTAARI

t
tom/ 20. juuni 2015 05:28
lihtsam on neid mitte siia lasta,,kui juba siin on ,,siis tulevad sugulased järele!
n
No/ 19. juuni 2015 15:42
tõesti tore jutt Pevkuril nüüd jälle. Ei saa aru , et miks neid ikka üldse siia vastu võtta , kui saame kohe tagasi saata nad. Häma ja ainult rahvale häma ajamine. Kindlasti on Pevkur ja co ammu selle otsustanud, nõusoleku andnud ja nüüd vingerdavad rahva ees. Häbi teil olgu.
8
8-lapse ema/ 19. juuni 2015 09:56
Minu arust tuleks kõik need kuradi mustlaselt igalt maalt eriti just siit Eestist välja saata esiteks nad on vargad teiseks petised ja kolmandaks valetajad.Mustlased peaksid oma mustlaste maal elama kus on nende koht vot nii!
s
See/ 19. juuni 2015 05:32
refformarite punt tuleks laiali lüüa muidu on EESTI omadega pe...es !
m
mitte/ 19. juuni 2015 05:29
SAAB KA.... vaid PEAB kodumaale tagasi saatma. võtku need noored mehed relvad kätte ja võidelgu oma maa vabaks, mitte ärgu tulgu teiste kaela peale elama. minul ja paljudel pensionäridel on NII VÄIKE pension, et me vaevalt oleme elus kui eluase makstud, siis neile antakse korterid ja rahad ja riided ja abid.... olen mitu korda mõelnud et sooritaks mõne kuriteo, noh kasvõi nende sisserändajate suhtes. saaks vanglassegi hea elu peale ja kõht oleks ka kogu aeg täis.
s
See/ 19. juuni 2015 05:28
Ukrainlasest siseminister ei hooli eestimaalastest ! Pevkur on ju poolukrainlast .tal peaks hall pass olema!
k
kuule pihkur/ 19. juuni 2015 05:16
sina ja refid on üks jobumaid valitsusi
k
kalev/ 18. juuni 2015 21:30
Kahju,et sind maha võtta ei saa ja samas ka välja saataKas tõesti palk ja võim nii magus.Tegelikult saad isegi aru,mis jama on tulemas.Gretckhina venestaja,sina veel hullem,tahad vist ajaloo õpikusse saada.Näita mees ennast Eesti armastajana,ära aja s....a suust välja

l
lugeja/ 18. juuni 2015 20:01
A
!!!/ 18. juuni 2015 19:45
Ammugi oleks aeg seda praktiserima hakata Näiteks saata riigist välja need välismaa kodanikud, kes sooritavad siin kriminaalkuritegusid.
P.S. Vanglates on üle poole kinni istujatest venekeelsed. Seega tuleks mittekodanikest kurjategijad oma kodumaale saataa.
a
arutleja/ 18. juuni 2015 19:11
raplas tappis neeger valge karistuseks oli riigist väljasaatmine vot nii on seadused
t
tt/ 18. juuni 2015 17:33
e
Ega/ 18. juuni 2015 16:05
tavaline piiririkkuja pole põgenik.Neist ongi vaja kiirelt lahti saada.Inimesed saavad aru küll,mis mäng siin käib.Juba serveeritakse asja nii,et toome vabatahtlikult mingi arvu murjameid sisse ja siis saadame jälle osa piiririkkujaid välja nimetades need põgenikeks.Rahvast on natuke maha rahustatud,et näete,välja saatsime!Nii saadaksegi põgenikest lahti!
v
Vikatimees/ 18. juuni 2015 15:53
välja peaks saatma need olendit ,kes tegutsevad rahva tahtele vastpidiselt ,siis kaoks sellised probleemid nagu ,pagulased,maksutõusud,ja ehk ka eliitvaraste,pättide osakaal väheneb riigiametites.Uuringute tulemusel paraneks rahva elu kordades ja väheneks ka väljaränne,seega korrumpeerund ja kuritegelik saasta rühm ise külvab viha ja ebaõiglust.
n
no/ 18. juuni 2015 14:30
saatke siis esimesed, kes Illukale tulid ja Vaos ülbavad tagasi kui nii ütled, ole mees ja tee ära! Või olete riigiisadena ka inimkaubanduses nii sügavalt sees, et enam ei saa midagi teha ja arvate ikka, et rahvas on loll, lennutame aga lauseid tuulde, küll usuvad. Ootan seda aega, kui toimub valitsuse vahetus. Enamik rahvast elab alla elatusmiinimumi, üks laulgi ütleb, et raha teeb rahulikuks ja õnnelikuks, aga meie rahvas on vihane, rahulolematu, sest me oleme vaesed. Näen Vaos ja Väike-Maarjas ringi jõlkuvaid tugevaid, noori neegreid muiduleivasööjaid, küsin: mille kuradi pärast tava kodanikule seda euroopat vaja on. Ei ole vaja küll, sellisena mitte. Üle 20 aasta on EV aga piiri polegi, hullumeelne olukord, ehitame alles, justkui aasta tagasi taastasime oma riigi. Nüüd veel need paganama neegrid ka siin kukil. Tarand ja kogu see kamp võtke endal koju, kui nii vajalikuks peate, miks meie peame nendega harjuma.
l
Lihakaup/ 18. juuni 2015 14:18
Alustaks vast sellest, et väljasaatmisele kuuluvad need iskud, kes tegelevad inimkaubanduse legaliseerimise ja mahitamisega, s.h kod.Pevkur
k
kk/ 18. juuni 2015 18:07
kus kohast tulevad väikesed lapsed?
kui koolikott seljas, siis koolist, kui ei, siis lasteaiast!
kus tulevad murjanid?
kui rahakott seljas, siis vahemere paadist, kui ei, siis piusa jõest!

p
plaan/ 18. juuni 2015 14:02
Ei tohi hakata ise araabia keelt õppima, vaid lasta inimesel talus ja mõisate juures töö käigus omandada kogu vajalik sõnavara. Meie inimesed kardavad suuri ja tundmatuid kohustusi, kuid ärge ise võtke neid endale. Laske inimestel adapteeruda ja assimileeruda loomulikul teel Eesti kutluuri ja las pagulane tunneb end väärika ja kasulikuna. Ainult maakohtades on ehe eesti kultuur. Aasta pärast võib pagulaselt küsida, et kas tal on soov kodumaale tasi minna, või tahab ta saada eestlaseks. Klassiruumis ei õpi ta kunagi selgeks eesti keelt ja siis hakkab uus laulukoor laulma, kuidas neid Eestis diskrimineeritakse. Pagulane pole rumal, ta saab aru, et ta ise on tahtnud endale Eestit kodumaaks, mitte mõnd teist riiki ja et Eestimaa on eestlaste nägu. Meil on algtaseme eesti keel internetikursustena olemas ja las istub kodus arvuti taga pärast põllutööd ja õpib. Kõik rahvad on niimoodi saanud selgeks võõra keele. Klassis õppimiseks peab inimene kohutavalt pingutama ja olema sisemiselt motiveeritud ja võrdlemisi andekas keeles. Võtke vastu oma pagulased ja las kohanevad ja muutuvad eestikeelseks ja eestimeelseks Eesti looduses ja eesti tulupoja abil. NAgu lapsed mängivad kõik koos ega virise kunagi kellegi rahvuse ega keeleoskuse üle.
r
Rix/ 18. juuni 2015 13:18
See valitsus on Eesti riigi ja rahva reetnud ja peaks tagasi astuma.
t
tom/ 18. juuni 2015 13:11
valitsus ja ka riigikogu ei taha vist möelda rahva heaolule,,aga seda ka mitte köik seal olevad asjamehed-naised.itaalia peaks nad köik tagasi saatma..aga vist on seal ka selliseid,kes saavad sellest sisserända rahadest kasu"+?miks muidu neid nii agaralt seal merelt päästetakse?
p
põgenikefarss/ 18. juuni 2015 12:21
Pagulaste kriis on pikalt ette planeeritud vandenõu valge rassi ja rahvusriikide likvideerimiseks.
http://rahvuslane.blogspot.com/2015/06/juhendmaterjal-ajakirjanikele-kuidas.html#!/tcmbck
a
aa/ 18. juuni 2015 12:50
ä
ära muretse/ 18. juuni 2015 12:53
küll ka sinu unised silmad ükskord avanevad, kui sa just kentmanni palgaline troll ei ole.
p
punapruun paneuroopa/ 20. juuni 2015 12:02
Londonis 1717. aasta jaanipäeval loodud Emalooži Grand Orient filiaal Grande Oriente d'Italia suurmeister Giuseppe Mazzini tuli 1848. märtsis välja Euroopa ühendamise kavaga - Euroopa Ühendriikide ehk Merovingute impeeriumi loomiseks. Mazzini peaeesmärk oli monarhiate kukutamine Austria - Ungaris, Venemaal ja Osmani impeeriumis. Soovis ühendada riigid Balti merest Egeuse ja Musta meredeni. Venemaale soovitas anda Baltikumi asemele kompensatsiooniks territooriume Aasias. Kuulutas natsionalismile kadu juba XX sajandil.
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Kaasaegse paneuroopa liikumise rajaja Richard Coudenhove – Kallergi: tuleviku inimene on välimuselt nagu muistne egiptlane, kellel pole ka indiviidide mitmekesisust.
Juudi sotsialistlikud liidrid niisiis tahavad kapitalismi pahed välja juurida ning vabastada inimesed ebaõiglusest, vägivallast ja allaheitlikkusest ning muuta päästetud/lunastatud maailma maiseks paradiisiks.
Kas eurosotsialismi liidrid alustavad protsessi uuesti, esimesteks sammudeks rahvusriikide kaotamine ning rasside segamine?
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
Rootsi sotsialistide häälekandja “Aftonbladet”, 14.11.1994: EL-i puhul on tegemist trotskistliku idee teostumisega.
USAst koos Hans Pöögelmanniga saabunud “permanentse revolutsiooni” pooldaja Lev Trotski oli juba 1917. aasta oktoobris sel teemal sõna võtnud.
Londonis asuva Emalooži Grand Orient filiaal Le Grand Orient de France häälekandja "Humanisme" 11/1982: "Mõisted nagu rass, riigipiirid, sotsiaalsed klassid jne tuleb kaotada, et jääks ruumi ülemaailmsele lõimumisele. See tähendab meie ajastu suurt revolutsiooni, ehtsalt revolutsiooni, mis on meile ülesandeks tehtud". Le Grand Orient de France oli nii Prantsuse revolutsioonide kui ka Suure Oktoobrirevolutsiooni üks läbiviijatest. Bolševike võimu Venemaa nimetati “kehastunud vabamüürluseks”.
https://www.youtube.com/watch?v=tRTFy1St89E
Rabi: holokausti peapõhjus – marksismist lähtuv juutide sotsiaalne revolutsioon maailmas.
j
Joy/ 18. juuni 2015 11:59
Võtame vastu,söödame,joodame,siis maksame kinni kodureisid?Kelle raha eest see toimub?Raadiost öeldi,et selle parlamendi esimesi asju ,mille vastu hääletati oli mitte tõsta Eesti laste koolilõuna hinda mõnekümne sendi võrra,see on 78.eurosenti juba 6.aastat.Korraga on nn.pagulaste jaoks raha nagu raba-toome siia,ehitame europinnad jne.Tulge ÜKSKORD maapeale!!!
n
nojah....../ 18. juuni 2015 12:56
Need kes tahavad pagulasi siia,korjaku OMADrahad kokku, toitku ,katku,andku elamised jne.neile.Meie ülejäänud,kes oleme nende vastu,peame kuidagimoodi hakkama saama oma miinimumpalgaliste ja nälgivate lastega .
o
oi oi / 18. juuni 2015 11:42
Milleks neid siis üldse vastu võta!
e
Eva/ 18. juuni 2015 11:32
Lp. Hanno Pevkur, Teie poolt väljaöeldud lause kuulub kohustuslikuks ja täideviimiseks kohe. Hakake tegutsema, olen Teile siiralt tänulik, et meie siseminister mõtleb ja näeb probleeme, mis võib kaasneda immigrantide sisse toomisega pikema aja vältel. Loodan südamest, et ütlete ka kindla, lihtsa sõna ,,Ei,, ka uutele migrantidele.
a
ausalt/ 18. juuni 2015 11:14
enne laske kõik vangid vabadusse, kui neid moslemineegreid sisse impordite. Mõistus on Eestimaa maha jätnud

e
18. juuni 2015 11:04
ENNEM VÕTATE SIIS AJATE. KAS IKKA SAATE VÄLJA AJADA. NAD PANEVADTEILE POMME TAGUMIKKUSSE JA LENDATE NELJA TUULDE VEEL.
k
kõik tagasi/ 18. juuni 2015 11:04
aafrikasse.Seal kohti palju ,kus pole mingit sõda Kui on ,siis sõjapidajad on nad kõik ise ,kes kisuvad pingeid üle,töö teha ei viitsita,lihtsam süüdidtada kedagi ja kohe tänavatele ja madistama.See juba nende loomuses,suguarud olid pidevalt sõjajalal aga siis polnud smuugeldajaid kes oleks neid raha eest kusagile viinud.Nüüd teatud avastasis suure äriidee ja muudkui veetakse euroopase ,paljud ei kujutagi ette kuhu nad satuvad.Igasugusele vastuvõtmisele tuleb piir panna,aitab ,et suurriigid määravad mida teha.
v
vot nii..../ 18. juuni 2015 11:01
....ühesõnaga võtame praegu aga vastu ja pärast vaatame kuidas neist vabaneda.Parem ikkagi neid mitte vastu võtta ja siis pole probleemi ka nende tagasi saatmisega.See on kõige lihtsam ja arukam lahendus.
u
urr/ 18. juuni 2015 10:56
Ja mida siis oodata ja mökitada, tegutse!
k
kkk/ 18. juuni 2015 10:56
pevkuril pole peaga ammu juba kõik morras
a
Alar1/ 18. juuni 2015 10:54
"Saab välja saata?", "Oleks võimalik.." jne. Mul tuli selle jura peale silme ette järgmine pilt: Pevkur närib metsas hammastega puud ja näitab kõrvalasuva Partner sae peale:"Saaks ka lihtsamalt" ja närib ise puud edasi.
p
pontius/ 18. juuni 2015 10:54
vaata pevkur, et rahvas sind koos rõivasega siit minema ei saada !
r
raudne Feliks/ 18. juuni 2015 10:22
Mitu halli passi omanikku te olete juba välja saatnud?? Te ei saa kärbse mustagagi hakkama-suured lubajad!

e
18. juuni 2015 10:09
ega siis terve Afrika sõjas ei ole, miks nad Euroopasse tulema peavad just, mõelge ise!!!!!!!!neil on ka ümber neile sobivama koltuuriga riike, kuhu minna. on ikka tola kari seal euroopas koos, muud midagi
n
nu/ 18. juuni 2015 10:04
aga mingi vanemapoolne tanker täis ja Aafrika poole ajama! Pool laevatäit kodumaale suundujaid, teine pool aga toiduaineid aastaks ja tööriistu, elektrigenekaid ja veits kütust. Ja muutukski must mander roheliseks. Ja kui siis ka ei saa hakkama, siis... Tegelikult meenub film Hotell Rwanda. "Ja valge mees ei tulegi appi?"
x
XXXX/ 18. juuni 2015 09:52
Miks neid mehikesi siis yldse siia kutsuda kui plaanime välja saata, arusaamatu. Kas töesti ainult raha liigutamiseks????
m
Matti/ 18. juuni 2015 09:47
h
18. juuni 2015 09:24
Hr.Pevkur. Kas grupiviisiline vägistamine laste nähes on piisav põhjus, et neegrid välja saata? Miks te ei saada?
t
ta ei usu enne/ 18. juuni 2015 12:24
kui omal või ta naisel, tütrel on 10 tolli musta sees ära käinud.
k
Küsimus/ 18. juuni 2015 09:20
Miks neid illegaale pagulasteks nimetatakse?
Ja veel, mitte kusagil neid ei taheta. Ei tea miks!
Võõraid ei pea vastu võtma. Nad TULEB tagasi saata.
s
Saab ja kuidas veel!/ 18. juuni 2015 08:59
Austrias ju saab. Sellest aga väga juttu teha ei taheta. Nimelt võttis Austria peaminister vastu seaduse, et pagulased, kes riiki pääsevad, ei saa mingeid elamis- ega muid lubasid, hüvesid. Aga neile, kes juba saanud, alustatakse maalt väljasaatmise ümbervaatamist. Nii et, kes lubadega ja tolku pole, minema, kes lubadeta, niisama otse tagasi. Saab küll. Aga mida Pevkur keerutab? Mune pole, sellepärast mullitabki.
t
täiendaksin pisut,/ 18. juuni 2015 16:11
see polnud Austria peaminister,vaid SISEMINISTER,vot nii,pevkur,tollel on ajud ja munad.
p
Peaminister jah./ 18. juuni 2015 18:31

m
Mx/ 18. juuni 2015 08:24
Hommikul raadiost jälle....Stanmaier ( no see sakslane ) otsustab, et tuleb vastu võtta .....Olime 700
aastat sakslaste käpa all ning jällegi ronime rõõmust sinna tagasi või? Kordame veel: meile pole
vaja neid logelevaid murjaneid! Eesti riik ei pea / tohi osaleda ühe lülina selles kuritegelikus inim-
kaubanduse ketis, vaid peab selgelt ütlema välja oma arvamuse-EI! Kiirelt tuleb teha otsused Vaol pesitsevate murjanite suhtes austamaks sealseid elanikke. Eesti poliitikutel kasvatada alla munad, et
jõulisemalt rahva arvamust seal Brüsselis nendele kuuldavaks teha. Kurat ( vanduma võtab ) , et läbi
aastasadade kogu aeg kipub keegi meid alati õpetama kuidas elada / toimida omal maal!
n
no/ 18. juuni 2015 10:30
Aga Saksamaa ja ka Prantsusmaa ise enam ei võta ja suruvad teistele peale. Kui ma õigesti aru sain, ütles EI ka Taani.
l
Lugeja/ 19. juuni 2015 01:19
Ei meil Taanis vôetakse ikka kogu aeg, samas täna valiti uus valitsus ja nüüd vôibolla olukord muutub
h
hmm/ 18. juuni 2015 08:12
miks need pigid siis veel eestis on...miks neid välja ei saadeta.
m
Must/ 18. juuni 2015 08:09
EESTI RIIGIS KORD MAJJA.RIIGIKOGU LAIALI SAATA-EESOTSAS HAMSTER TAAVI RÕIVASEGA.KÕIK MINEMA SEALT!!!!!!!!!!!!!
a
Ants Rannula/ 18. juuni 2015 08:08
MIKS "RIIK" EI AITA MIND???!!! Minu" sissetulek" on 300+ eurikut. Vangid elavad nagu kuningad!
m
mul pole sedagi . . . / 18. juuni 2015 08:41
mul oli viimase kuu sissetulek 225€ ja Sots.Abilt ei saandki toetust . . . isegi 5€ olevat ettenähtust rohkem saadud,kuna kuu üür 130 ja elamiseks ette nähtud 90 . . . :((
s
selle pärast/ 18. juuni 2015 12:23
et sa pead surema, mida kiiremini seda parem, Valge rassi jaoks pole tuleviku Eesti territooriumil enam kohta ja meie poliitikud pingutavad selle pikalt planeeritud juudivandenõu nimel
a
aga/ 18. juuni 2015 12:28
sellepärast, et sa pead surema, mida kiiremini, seda parem, tuleviku Eesti territooriumil, pole valge rassi jaoks kohta. Valitsev poliitiline klann teeb kõik selleks,e t see juudivandenõu reaalsuseks pöörata.
a
Alustuseks/ 18. juuni 2015 08:08
Vaos toimunud peaks olema piisav, et maalt välja saata. Vaatamata sellele,et pole tehtud avaldust politseisse vägistamise asjus. Ja rääkida avalikult,et tegu küla L-ga on siis vabandus neegrite teole?? Kui jahh,siis pole vaja kaua oodata uusi samasuguseid tegusid. Hoidke endid Vao rahvas!
m
Mina/ 18. juuni 2015 09:51
Neid ei või karistada siin Soomes said nad selliste tegude eest tingimisi karistuse ja kohtus naeravad et meie maal see lubatud teeme siin ka!!!
s
seal tehakse nii/ 19. juuni 2015 17:51
Nende maal tulevad vägistatud naise isa, vennad, terve suguvôsa mehed ja sandistavad vägistaja, nii et tal eluski enam isu ei teki .... Omakohus - kohtusse ei minda, seal polegi mingit kohust, peale omakohtu
p
Paneb mõtlema küll, kui mitmed end poliitikuteks pürginud sõna võtavad./ 18. juuni 2015 07:50
Mõne kohta kehtib koguni arvamus: "TA ON NII RUMAL, ET ISEGI VAIKIMINE EI TULE TALLE KASUKS".
e
eestlane/ 18. juuni 2015 07:34
Just, ots ringi ja koju tagasi. Las Euroopa Liit hoolitseb selle eest et neid tagasi saata. Praegu tahetakse ära jagada 40 000 põgenikku, neid tuleb ja jääbki tulema kogu aeg juurde. Kui eestlane lahkub oma riigist teise riiki siis tööle, et paremini ära elada. Need kaltsupead aga vedelevad niisama nagu praegu Vaos näha on.
k
Kroku/ 18. juuni 2015 07:33
Kas see mees on tõesti lollakas või teeskleb seda?

ü
Ülo/ 18. juuni 2015 07:32
Äärmiselt loll jutt. Ei sa saa midagi.
e
Eesti kodanik/ 18. juuni 2015 07:32
Targad õpivad teiste vigadest,aga meie kordame teiste vigu.Kui Teil kõrvade vahel midagi ei ole, siis palun võtke rahva arvamust kuulda.Rahvas huvitab vaid siis,kui valimised on,pärast lastakse laia kaarega rahva peale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee