Maailm

Thbilisi loomaaia valge tiiger murdis maha ärimehe (18)

Toimetas Kristin Aasma, 17. juuni 2015 14:14
Valge tiigerFoto: AFP / Scanpix
Thbilisi üleujutuses loomaaiast vabanenud valge tiiger tappis mehe mitu tundi pärast seda, kui valitsusametnikud olid linnaelanikele kinnitanud, et ohtlikud loomad on kokku kogutud.

Valge tiiger tappis ühe mehe ja vigastas teist, tuli eile ilmsiks, vahendas Daily Mail. Juhtum leidis aset Laguna Vere elu- ja äripiirkonnas koos ujula ja spordikompleksiga Thbilisi kesklinnas. Tiigri ohver oli tekstiiliärimees, kes sisenes kaubalattu, kuhu tiiger oli varjunud. Praeguseks olevat ka see loom tapetud, vahendas ERR-i uudisteportaal Gruusia meediat.

Teadmine valla pääsenud kiskjatest tekitas Gruusia pealinna elanike seas hirmu ja ärevust, kirjutas cbc.ca. Päästjad said kätte ka loomaaia krokodilli, kes toimetati kindlasse kohta, kirjutas Daily Mail. Samas leiti muda alt autost naisterahva surnukeha.

Siiani on kadunud kümmekond inimest ning surma sai 17. Vetevood hävitasid maju ja maanteid ning ligikaudu 40 peret kaotas oma kodu.

Thbilisi loomaaia pressiesindaja Mziya Šarašidze ütles eile, et tapetud on kaheksa lõvi, kõik seitse loomaaia tiigrit ja vähemalt kaks kolmest jaaguarist. Loomaaia 14st karust jäi ellu vaid kaks, 17st pingviinist üheksa hukkusid.

Loomaaia peaveterinaar Ivane Daraseliya rääkis, et teisipäeval leiti kolme lõvi, tiigri ja kahe hundi jäänused. Loomaaia tõmbenumbreid, noor valge lõvi Shumba leiti juba pühapäeval loomaaia territooriumil – talle oli kuul pähe lastud.

Enamus loomi siiski uppus vees ja mudas. Loomaaia naabruses asuvas kodutute koerte varjupaigas, mis on eraettevõte, uppusid sajad koerad.

Samal teemal

18.06.2015
Thbilisi loomaaiast on jooksus veel tiiger ja hüään
18.06.2015
Thbilisis surmati mehe tapnud tiiger
15.06.2015
ÜLEUJUTUS THBILISIS: 12 hukkunut, loomaaiast põgenesid kümned kiskjad
14.06.2015
PRIIT KUUSK THBILISIST: sellist üleujutust ei ole varem olnud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee