Eesti uudised

Mehed teevad Tallinnas sajamiljonilist äri, mida alustasid ühegi sendita (3)

Eesti Ekspress, 17. juuni 2015, 11:20
Arhitekt Anders Alver on projekteerinud WTC Tallinnale uhke laienduse ja värskenduse, mis kasvatab vara väärtuse saja miljoni euro kanti.Foto: www.wtc.ee
Eesti viimane komsomolijuht ­Aivar Rauam, komsomoli teine sekretär ­Toomas Saal, parima investeerimisninaga vanameister Ülo Pärnits ja kunagine Nõukogude Liidu majandusesindaja Soomes Mehis Pilv napsasid 1990ndate alguses endale Tallinna kesklinna ühe magusaima kinnistu – tuntud ka kui WTC Tallinn –, millele nüüd kavandatakse suurejoonelist juurdeehitist.

Narva maantee, Jõe tänava ja Ahtri tänava vahele jäänud endise Punase RETi tehasekompleksi eest ei maksnud nad omal ajal sentigi! Pangalaenu saamiseks tuli Hüvitusfondile loovutada vaid üks maa-alal asuvast enam kui kümnest majast.

Vanast raadiotehasest on saanud kodu riigikontrollile, Ekspress Grupile, Danske pangale, mitmele advokaadibüroole ja finantsfirmadele.

Arhitekt Anders Alver on projekteerinud WTC Tallinnale uhke laienduse ja värskenduse, mis kasvatab vara väärtuse saja miljoni euro kanti.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee