Lugejakiri

Kiri | Pagulased tuleb paigutada Tallinna eliitrajoonidesse (97)

Tõnis Siim , 16. juuni 2015 17:53
Foto: Scanpix
Viljandi linnapea Ando Kiviberg ütles, et võõramaalaste vastuvõttu ei peaks kartma seisus, kus Eesti elanikkond väheneb.

Kas Viljandi elanikud andsid talle selleks viimastel valimistel ka mandaadi ja kas Kiviberg IRLi liikmena viib ellu IRLi salaplaani Eesti afrikaniseerimiseks ja amerikaniseerimiseks?

Samal teemal

Kuna Eesti astumine ELi ühiskatlasse ja nüüd käimalükatud projekt oma elanikkonna väljavahetamiseks  Aafrika, Aasia jt ülerahvastatud piirkondade majanduspõgenikega, on olnud ikkagi Eesti valitseva klassi poliitika ja mitte maarahva palav soov, siis tuleks pagulased paigutada elama Tallinna eliitrajoonidesse – Viimsisse, Tiskresse ja teistesse enam arenenud piirkondadesse. Sinna tuleks ehitada pagulaste tarbeks kõrghooned. Eliidi hulgas elades saab ka pagulastest kiiresti eliit, kes aitab muuta Eestit kõrgtehnoloogiliseks näidisliiduvabariigiks ELi ühiskatla koosseisus.

Mingi osa pagulastest tuleks paigutada ka Saaremaale. Sealt valitud rahvaasemik, riigikogu liige ja põhiseaduskomisjoni esimees Kalle Laanet Reformierakonnast on öelnud: "Mitte kas, vaid kuidas vastu võtta pagulasi". Ilmselt on ta saanud Saaremaa rahvalt selleks tugeva mandaadi.

Samal teemal

10.07.2015
Eesti noorpaar elust Taanis pagulaste linnaosas: kõik, mis põleb, see põlema pannakse!
19.06.2015
Põhja-Itaalia juhid on otsustavalt pagulaste juurdevoolu vastu
17.06.2015
HANNES VÕRNO: varem või hiljem hakkavad kõik pagulasi "kirglikult armastama"
16.06.2015
Eesti maksab pagulastele lahkumise eest peale