Tarbija

Jaanipühadel peab suursaartega ühendust kokku viis laeva (1)

Õhtuleht.ee, 16. juuni 2015 12:15
LÕKE Foto: TEET MALSROOS
Väinamere laevaliinidel algas sellel nädalal tipphooaeg aasta tihedaimate sõiduplaanidega. Jaanipühadeks ja Hiiumaal toimuva Võidupüha paraadi sujuvaks teenindamiseks on graafikutesse lisatud veelgi reise.

Rohuküla-Heltermaa sõidugraafikud on juba pühadele eelneval nädalavahetusel tavapärasest tihedamad, et anda võimalus reisida Hiiumaale aegsasti kohale.

Tänavu toimub Hiiumaal suur Võidupüha paraad, mis toob saarele lisaks tavapärasele jaaniaegsele kõrgele nõudlusele ka arvukalt külalisi ja paraadil osalejad.

Paraadi bussikolonnid ja teenindavad sõidukid liiguvad peamiselt esmaspäeval, 22. juunil reisidega Rohukülast kell 13:00, 14:30 ja Heltermaalt 23. juunil kell 13:00, 14:30 ja 16:00.

Kuivastu-Virtsu liini asuvad pühadeajaks teenindama kolm laeva. Lisaks tuttavatele parvlaevadele Muhumaa ja Regula, alustab teenindamisega ka Ionas. Paevlaev Ionas on sarnane aastatel 1999-2009 Väinamerel sõitnud parvlaevaga Viire. Ionas teeb sel nädalal proovireise, võttes mõned väljumised üle Regulalt, et olla valmis juba iseseisvalt tippaja teenindamiseks.

Kolme laeva samaaegseks sõitmiseks liinil tuli kohendada operatiivselt ka sõidugraafikuid. Paneme reisijatele veelkord südamele, et täpsed väljumisajad on www.tuulelaevad.ee e-poe ostukalendris, millest palume juhinduda oma plaanide tegemisel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee