Eesti uudised

Taavi Rõivas pidi umbusaldus­hääletuse pärast katkestama perepuhkuse (7)

LISA KOMMENTAAR

Karm värk selle refiga! 27. jaanuar 2016 03:35
Kuidas lahti saada? Rahvaalgatus, allkirjad? Kes neid üldse valis?!
Alar1 16. juuni 2015 11:34
Põhjus on tegelikult lihtne: Rõivas ei andnud Simsonile võimalust selja tagant nuga selga lüüa ja Rõivast hiljem argpüksiks nimetada. Tegelikult käitus Simson ise argpüksina.: Kui Rõivas Simsonile ootamatult tagasi tuli, katkestas Simson kohe umbusaldamise. Hirm on see, mis kaagutava kana araks teeb!
Miks mu kommentaar läbi eilähe? 16. juuni 2015 09:25
Kui see artikkel on Õhtulehe parim situatsiooni kirjeldamiseks, siis on asjad tõega halvad. Minul kodanikuna on üha sagedamini tunne , et eesti riiki juhivad hingetud küünilised tulnukad, kes rallitavad oma teerullidega üle eesti rahva ja riigi huvide , üle opositsiooni üle meie eestimaa tuleviku. Kurb ja häbiväärne olukord . Eesti vajab muutusi ja KIIRESTI, NII SEE ENAM KESTA EI SAA.
kui 16. juuni 2015 07:38
ei saa rahulikult reformist lahti siis tuleb võtta karmid meetmed, kõigepealt natukene peret piinata väänata kui ei aita siis tuleb otse rääkimised, tina kuklasse.
See 16. juuni 2015 07:27
Rõivas ei ole ikka veel Riigikogu kodu- ja töökorra seadust lugenud?
Seaduse kohaselt ei tohi üldse umbusaldust hääletada enne kui alles ülejärgmisel päeval pärast esitamist.
Ainult valitsus ise saab nõuda varasemat hääletamist.
Seega, kui Rõival tõesti oleks Brüsselis miskit teha olnud, siis peab ta süüdistama omaenda valitsust, kes ju mõlemal päeval just ise soovis hääletamist just esitamise järel toimetada.
§ 56. Päevakorra täiendamine
(1) Riigikogu täiskogu töönädala või täiendava istungi päevakorda võib täiendada pärast selle kinnitamist üksnes järgmiste küsimustega:
1) peaministrikandidaadile volituste andmine Vabariigi Valitsuse moodustamiseks, mis võetakse arutamisele 14 päeva jooksul, arvates peaministrikandidaadi määramisest Vabariigi Presidendi poolt, või pärast peaministrikandidaatide ülesseadmise tähtaja möödumist;
2) Vabariigi Valitsusele, peaministrile või ministrile umbusalduse avaldamine, mis võetakse arutamisele kõige varem ülejärgmisel päeval pärast selle algatamist, kui Vabariigi Valitsus ei nõua kiiremat otsustamist;
rahva arvamusega ei arvestanud jälle keegi 16. juuni 2015 07:24
rõivas pukki ref.-de, sotside ja irl-ide poolt. Saan aru, et sotside ja irl-ide janu võimu juures olla on suur ja kuidas sa ikka siis isakese vastu hääletad.