Eesti uudised

ÕUDUS VIIMSIS: vanema naisterahva juurest leiti 50 abi vajavat kassi

Õhtuleht.ee, 15. juuni 2015 16:30

16 KOMMENTAARI

a
aa/ 16. juuni 2015 20:11
Herpesehaiged kassid võiks vähemalt magama panna.
k
Kas siiami kiisud või tavalised põgenikud, keda ta võõrustab?/ 16. juuni 2015 11:11
Kassid varjupaika ja "põgenikud" asendusliikmeteks, siis saavad kohe ka hooldajana tööd ja kõrget palka.
k
15. juuni 2015 23:35
Kaua saab seda kassi teemat kedrata? Kas tõesti teisi loomi pole ohus? Rääkimata inimestest kes viimasel ajal Eestis arstiabi kättesaamatuse tõttu heidavad hinge. Aga nr. 1 probleem kuidas päästa kassi??? Mis inimestega lahti on?
J
23:35, -le/ 16. juuni 2015 02:16
Juba jälle sa oled kohal, kõige suurem kräu! Mis on lahti s i n u g a ?Kes sa,koll,oled?
k
Kui nüüd / 15. juuni 2015 20:54
tahate, võite kivirahe teele panna. Olen samuti arvamisel, kuigi on see julm mõte, siiski oleks õige aidata kasse, kes on ses seltskonnas veel tugevad ja elujõulisemad. Teada on ju, et kasse on niigi peredes juba hulga ja neid laiali jagada on väga raske. Eriti veel kui on sotsialiseerimata ja haiged. Siis oleks toetustest ka kasu. Lõpmatuseni ei saa ju aidata nagunii. Looduses on olemas julm tasakaal - nõrgad hukkuvad, tugevad jääad ellu. Ja ei maksa arvata, et olen miski kassivihkaja. Olen ise ka kassiomanik - kassi, kes on olnud vahepeal loomakliiniku "kuldklient". Kuid kui juhtub pöördumatu ja tal oleks inimlikum lasta minna, siis ma teen seda. Olgu mu enese lein siis nii raske kui tahes. Minu arvates on ka see üks loomapiinamise ilminguid, kui püüda aidata seda, keda enam eriti aidata ei saa.
t
to "aru ma ei saa"/ 15. juuni 2015 19:58
Inimene ise on kassid ja koerad ära kodustanud, nüüd kui nad hätta jäetakse siis ongi ju kõige kergem magama panna. Muidugi, valime alati kõige lihtsama tee. Looma hingel pole ju miskit väärtust. Lapsed on ka muideks vaesuses ja vägivalla all just nende oma vanemate pärast, kes peaks nende eest vastutama. Õigupoolest loomadel pole ravikindlustust kui sa veel seda ei teadnud. Nende eest ei vastuta keegi.
t
too,aru ma ei saa/ 15. juuni 2015 19:20
inimesed on ju ise need,kes loomad minema viskavad.See,et lapsed nälgivad ja on kodu vägivalla ohvrid on jällegi nende ajuhälvikutest inimeste endi süü,nii et,tee järeldused ise(kui suudad).
a
arvaja/ 15. juuni 2015 18:19
Kuidas küll asjad alati nii kaugele lähevad, kus olid inimeste silmad varem???
l
lihtne/ 15. juuni 2015 18:40
Ma tean ka ühte vanemat paari, kus on ca 20 kassi või siis juba rohkem (hetkel). Palusin ka aasta või rohkemgi samalt kasside turvakodult abi, et kassidele leida uued kodud, mis sa arvad, mis vastuse sain, aidaku mina ise neid, kuna nendel pole selleks piisavalt ressursse. Olen nende kasside jaoks ka kohalikust omavalitsuselt abi küsinud, vastus, ise pean seda peret ise püüdma aidata, kuna vallal sellise asja jaoks raha pole. Eks ootame veel paar aastat ehk siis on ka number seal kasvanud 50-ni ja keegi on LÕPUKS nõus aitama. Ise endal neid abistada enamaga pole võimalik, kui et olen sealt omale koju võtnud 2 kiisut, püüan seal igale kiisula aastas vähemalt korra anda ussirohtu ja võimalusel toiduga toetada. Pole ka sellist tutvusringkonda, kes saaks kiisudele kodu pakkuda.
Aga kui keegi tahab minu tuttavat peret aidata, et võtta omale kiisu (väike või suur) või siis toetada rahaliselt, et saaks need kiisud steriliseeritud (et peatada juurdekasv), siis abi oleks väga oodatud.
k
Kirjuta/ 16. juuni 2015 12:19
Loomakaitse liidule. Nende kohustus on aidata. oled tubli, et püüad probleemile lahendust leida.
m
mm/ 15. juuni 2015 17:53
Sind ennast, kulla Anti, võiks vähkidele sööta!
t
to mm/ 15. juuni 2015 20:47
Isegi vähid ei tahaks sellise jobu, nagu Anti, liha.

a
aru ma ei saa/ 15. juuni 2015 17:14
Maailmas on NII palju neid kõutse, et kui igat ühte üritatakse päästa ja õppe teha siis andke andeks aga mis mõte sellel on? Kuhu need kõutsid panna kõik, paljud veel tiined ka? Lapsed on vaeuses ja kannatavad koduvägivalla all aga seda ei näe ega kuule keegi. Kus on lastele need pehmed tekid ja soe söök?? Isegi mingile tänavalt leitud üli vigastatud nirule kogutakse raha operatsiooni jaoks, selle asemel, et magama panna ja looma piinad ükskord lõpetada. Kes see tahan endale koju neid kõutse nii massiliselt küll...
e
15. juuni 2015 20:49
Ega rumal ei saagi paljudest asjadest aru.
a
aru ma ei saa/ 15. juuni 2015 22:00
Ei ole teps mitte rumal, vaid on nii kõrini nendest kassidest ja sellest massilisest paljunemisest. Minujaoks on kass lihtsalt loom, ei tekita mingit ahviarmastuse emotsiooni, foorumid on täis muresid kus kassid igale poole kusevad ja isegi need, kes kassi ei oma on hädas. On olnud endal ka kass ja enam kunagi ei tule ühtegi kassi, tunnen lausa ei ei taha seda sõna kass isegi öelda enam mitte.
n
nojaa,ta jagas oma piskut kassidega/ 15. juuni 2015 17:06
aga jõud jäi alla. Hea,et nüüdki abi leiti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee