Maailm

Dallase politsei peakorteri ründaja lasti läbirääkimiste käigus maha (7)

Õhtuleht.ee, 14. juuni 2015 23:24
James BoulwareFoto: Reuters / Scanpix
USA Dallase politsei peakorteri relvade ja lõhkeainetega ründamises kahtlustatav mees kaotas enesevalitsuse sisemise surve tõttu, väitis kahtlusaluse isa. Kahtlusalune ründaja James Boulware, ehkki tema isikut pole veel ametlikult kinnitatud, lasid politsei snaiperid maha.

Kahtlusaluse isa, samuti James Boulware, ütles, et tema poja raevu põhjustas oma poja eestkostest ilmajäämine, vahendas BBC „Ta ei suutnud leida tööd ning seadussüsteem vedas teda alt," sõnas kahtlusaluse isa AP-le.

Dallase politseiülema David Browni sõnul otsustasid snaiperid kahtlusalust tulistada, sest „ta muutus läbirääkimiste ajal üha vihasemaks ja ähvardavamaks ning kujutas endast ümbritsevale ohtu".

Ööl vastu laupäeva ründas mees Dallase politsei peakorterit, jättes selle ette kotid lõhkeainetega. Toimus tulistamine ning põgenedes rammis ründaja kaubikuga politseiautot. Pealtnägijate sõnul oli juhtumiga seotud rohkem inimesi. Ründaja põgenes restorani parklasse, kus ta pärast pikki läbirääkimisi läbi auto tuuleklaasi surnuks tulistati.

Samal teemal

13.05.2015
Dallases läks tulistamiseks, politsei peakorteri ette jäeti kotid lõhkekehadega