Eesti uudised

Ossinovski: asume koalitsioonileppe muutmise juurde juuli algul (20)

Toimetas Kristin Aasma, 13. juuni 2015, 13:06
Jevgeni OssinovskiFoto: Teet Malsroos
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) uus juht Jevgeni Ossinovski kommenteeris täna avaldatud erakondade reitinguid, millest ilmnes, et SDE toetajaskond on pärast selle juhi vahetumist märkimisväärselt kasvanud. Ossinovski teatel alustatakse Reformierakonna ja IRL-iga koalitsioonilepingu muutmise juurde juuli algul.

"SDE toetuse tõusule aitas kindlasti kaasa demokraatlik, väärikas ja sisukas erakonnajuhi vahetuse protsess. Inimesed eeldavad, et riiki juhtivad erakonnad on sisemiselt ausad ja avatud," ütles Ossinovski.

Samal teemal

"Kindlasti leidis avalikku toetust ettepanek avada koalitsioonilepe ning vaadata värske pilguga üle, milliseid reforme Eesti edasiminekuks vajab. Ehkki kärsitumad tahaksid näha suuri muutusi esimesel päeval, eelistan ma kiirusele alati läbimõeldust ja kaalutletust.

Oleme leppinud Taavi Rõivase ja Margus Tsahknaga kokku, et asume lepingu muutmise juurde juuli algul.

Teiste erakondade reitingute puhul teeb siiralt head meelt asjaolu, et vaatamata rassistlikule ja agressiivsele kampaaniale pagulaste vastu, EKRE toetus hoopis langes. See annab lootust, et ka keerulistes küsimustes on Eestis siiski võimalik pidada argumenteeritud diskussiooni."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee