Pirita rannas aastal 2014.Foto: Arno Saar
Õhtuleht.ee 13. juuni 2015 12:26
Tallinna Pirita linnaosavalitsus ei eralda sel suvel nudistidele oma rannariba. See tähendab, et paljalt rannas ringi käia ei või ja seda tehes rikutaks avalikku korda.

Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölder ütles, et vastavat taotlust nudistide rannaala loomiseks pole linnaosavalitsusele esitatud, kuid seda ka ei rahuldataks, edastas Pirita linnaosa valitsus. "Usume jätkuvalt, et suurem osa puhkajatest eelistab teistel rannalistel näha seljas siiski vähemalt ujumisriideid. Aastad on näidanud, et nii on avalik kord paremini tagatud ja puhkajad rahul," kommenteeris Mölder.

Ta tõdes, et nudistide rannaala ei sobi kokku ka linnaosa nägemusega Sinilipu rannast, ja praegu puudub vajadus ja laiem soov rannariba nudistidele eraldada. Ta lisas, et erinevad osapooled on loodetavasti selle otsuse suhtes mõistvad.

Viimati eraldas linnaosavalitsus nudistidele rannariba 2007. ja 2008. aastal ja see lahendus ei sobinud ei nudistidele ega ka teistele rannakülastajatele.

Nudistid kaebasid linnaosa vanema kohtusse, kuid kaotasid vaidluse.

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

Elementaarne ! 17. juuni 2015 17:58
Seadusi teevad KÕRGEPALGALISED. Kui rannas oleks lubatud paljalt olla, poleks kõrgepalgalistel seal võimalust kallimate rannahilpudega keksida. See on ju elementaarne, et, kui lollil õnnestub rikkaks saada, peavad KÕIK- ja KÕIKJAL seda nägema, et LOLL ON RIKAS.
Juku 17. juuni 2015 11:48
Mis vanusest on titadel püksid vajalikud siis? Pisipudinad on sajandeid palja peega rannas ringi traavinud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS