Foto: facebook.com/pages/PADA
Toimetas Kaspar Käänik 12. juuni 2015 14:45
Kultuurikatla aed, nüüdsest nimega PADA avab 12. juunil uksed uueks hooajaks.

PADA on parkaed, kuhu tulla päeval pere ja sõpradega kohvitama ja mõnusalt aega veetma ning õhtul kaaslasega kontserdile või klubiüritusele. See on multifunktsionaalne linnaruum mere veerel vanalinna külje all, kuhu jalutada lipsu lõdvemaks lastes pärast pikka tööpäeva või õhtust teatrietendust.

Aia eestvedajateks on Christer Saaliste ja Christian Harrysson, kelle sõnutsi oli idee luua linnaruumi osa, mis pakuks vabal ja mõnusal moel kultuuri, kunsti, poppi, sporti, diskot ja tantsu.

"Katla aia võtme saime 1. mail ja täna on PADA valmis! Valmis nii, et puudu on küll osa planeeritust, aga olemas ka osa planeerimatust," ütleb Christer. "Ettevõtmine on väga suur, tiim aga väike. Seepärast rõõmustame, et "patta hüppas" ka Marti Tärn, kelle kogemus mitmekülgse tegevmuusikuna lisab Pada sündmuste kalendrisse värskeid nurki. Seekord Pada Katelt ei sõima – hindame väga SA Kultuurikatel heade inimeste toetust visiooni elluviimisel."

Inimesed on oodatud tutvuma uue näo saanud aiaga alates kella 20st, mil hakkavad terrassil mängima muusikat Liisi Voolaid ja Muudu. Alates kella 21st astub pealavale äsja Milano maailmanäituselt saabunud Elephants From Neptune. Rohkem infot siin! Avapidu kestab kuni 23ni, mil võtab ohjad üle Tallinn JÄCK City, kus seekordseteks külalisteks Raul Saaremets ja Alari Orav. Rohkem infot siin!