Laadin videot...
2
fotot
Eesti Blogiauhinnad 2015 (Mari Luud)

Eesti bloginduse ajaloos tunnustati neljapäeval esmakordselt parimaid ja tublimaid blogijaid. Blogiauhinnad 2015 korraldamise võtsid endi kanda Mallukas (Mariann Kaasik) ja Marimell (Mari-Leen Albers ja Meelis Tomson). 

Malluka sõnul toimusid senini kõik blogiüritused ilublogijate mestis, millest sündis idee blogiauhindade jagamiseks. Üritust peab ta heaks võimaluseks teineteisega tuttavaks saamiseks ning jutupuhumiseks.

Kümme aastat blogi pidanud Mallukas kirjutab oma blogis kõigest, mis pähe tuleb – mõtetest, tunnetest, emotsioonidest. Seitsme kategooria võit kinnitab seda, et lugejad armastavad teda. "Ma olen šokis, aga tore!" sõnab ta.

Blogiauhindu jagati Tallinna vanalinnas lounge Butterfly's, kokku oli 14 kategooriat. Õhtut juhtis Zenja Fokin. Muusikat tegi Elisa Kolk.

Jaga artiklit

36 kommentaari

L
lugeja  /   18:45, 18. juuni 2015
kahju et ei võitniud minu 1 lemmik muleioleblogi.net
temal on ka vahva blogi ja palju erinevaid ja huvitavaid lugusid aga jah tema blogi katekooriat siin esindatud ei ole
N
naine23  /   11:59, 13. juuni 2015
Ma ei ütle seda nüüd siin, et inimest solvata või midagi aga mulle jäi sellest mallukast siin antud videos mulje nagu ta ei oleks teps mitte kaine ja nagu tal ei oleks halli aimugi kooliharidusest. Tõsiselt, naise kohta selline olek ja sõnavara on kuidagi ebameeldiv vaadata. Meenutab pigem mingit külajotat ja ka pulma videot vaadates ta seisis Kardol kõrval ja vaatas taevasse öeldes enda tõotusi nagu täitsa suva oleks. Vb nemad ongi selline paar aga nt minu mees mulle on maininud, kui olen mõne kirkama väljendi öelnud, et mis moodi sa räägid ( ei ole ta ise ka just nunn sõnavaralt, aga siiski ikkagi mehel ei meeldi ropu suuga naine, vaid naiselik NAINE).

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis