Eesti uudised

Kasahstani naine nõudis tema uue auto parandamisel eksinud Eesti autoremondilukksepa käte maharaiumist (90)

Delfi, 11. juuni 2015 17:23
Foto on illustreeriv.Foto: Tiina Kõrtsini
Tartu Toyota Amservi esindusse hooldustöödeks pöördunud Kasahstanist pärit autoomanik nõuab lukksepa vea tõttu rikutud mootori eest uut sõidukit ja Amserv Auto AS-i Tähe esinduse juhataja Marek Pärli sõnul oli vihane naine soovinud ka remondimehe käte maharaiumist.

Pärli ütles, et esinduse poolt on püütud teha absoluutselt kõik selleks, et Kasahstani naisterahva auto korda saaks, kuid jätkuvad vaid ebamõistlikud ja põhjendamatud nõudmised. "Klient tuli meie esindusse ja nõudis kõva häälega töid teostanud lukksepa käte maha raiumist. Sellises toonis nõudmiste esitamisest võib otseselt järeldada, et tema tegevus pole muud kui väljapressimine," ütleb Pärli ning kinnitab, et auto hoolduses tehti esindusepoolne viga.

Kasahstanist pärit Yana Ossipova pöördus 7. mail Toyota Amservi esindusse Tartus, et ära vahetada mootoriõli ja õlifilter, kuid Osipova sõnul läks teenus talle maksma 380 eurot ning rikutud mootori. 

Refereeritud artikli täistekst Delfi Kasulikus.

Samal teemal

04.00.2016
Suure saaga lõpp: lukksepal käsi maha raiuda lubanud kasahhitar ja Toyota esindus jõudsid viimaks kokkuleppele
01.07.2015
Lukksepal käed maha raiuda lubanud kasahhitar palkas ühe Eesti tuntuima advokaadi, et lahendada vaidlus Toyota esindusega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee