Intervjuu

Foto: Alar Truu

Sepper: naiste vastu suunatud ebainimlik käitumine läheb väga hinge (18)

LISA KOMMENTAAR

zoovolinik 13. juuni 2015 08:09
Ainuüksi selline avaldus näitab selle tegelase sobimatust ametikohale. Kas meestevastane vägivald siis ei lähegi hinge??????
Tiit 12. juuni 2015 09:45
ja-ja 12. juuni 2015 13:11
see väide on moes aga nad on vaesed ja õnnetud sead sest peavad emistega koos elama.
Demian 12. juuni 2015 04:25
Sepper kutt, võiks natuke ilmas ringi vaadata, näiteks islamimaades ,indias, aafrikas. Kui ta avastab, et sealne naiste kohtlemine ja üldse mis õigused või kohustused naistel on, on hullumeelsuseni erinevad meie riigiga, mõistab ehk isegi, et tegeleb eestis suhtliselt pseudomurega.
JUHAN 11. juuni 2015 21:34
Võrdõigusvolinik on kõigi, nii aiste kui ka meeste jaoks. Iga ebaõigus ning diskrimineerimine peaks talle ühteviisi hinge minema, seda tagakiusatu soost sõltumata. Aga loost jääb mulje, et hinge lähevad lood ainult valikuliselt. Kuid kas on üleüldse vaja volinikku, kelle sümpaatiad ja antipaatiad näivad olevat kuidagi valikulised. Kes juba oma büroo 100% ainult naistest koostas?
??? 11. juuni 2015 21:28
Aga kuidas on meeste vastu suunatud ebainimliku käitumisega, kas seda ka vahel ette tuleb? Või on naisülemused alati inglid. Meesülemuste naisalluvad alati õnnetud ohvrid? Mehed aga alati sead.
Mees 11. juuni 2015 21:24
Mind nöökis jällegi minu naisülemus. Tahtis minust lahti saada, et sõbrannale ruumi teha. Tegi kõik endast oleneva, et mind selleni viia, et ma omal soovil lahkuksin. Tööd jaotades mulle rohkem, nii et praktiliselt oli võimatu seda kõike täita. Preemiaid jaotades mulle aga kõige vähem või hoopiski ilma. Ja kui oli vaja näiteks töö ajal arsti juurde minna, puhkepäeva et matusele sõita või sedasi, siis laku panni! Ja iga nädal püüdis mulle mingit tööalast rikkumist külge kleepida, lõpuks pidin juba iga nädal paar seletuskirja kirjutama. Kuni lõpuks lõin käega, sedasi sõigi mind välja. Vabastasin oma koha juba kellelegi teistele. Ei ole need naised nii inglid midagi. Mõni mutt võib vägagi kiuslik ning ebaõiglane olla, kui midagi oma ilmeksimatusse pähe on võtnud. Ja kannatajaks pooleks ei pea alati olema naine. Vahel võib ebaõigluse ohvriks langeda ka mees.
Kuid sellised lood muidugi hinge ei lähe. Sest mehed on teadagi, alati sead, naised aga alati ohvrid.
Huvitav 12. juuni 2015 09:42
Mees ise ütleb, et lõi käega ja vabastas oma koha teisele, aga kellegi poole ei pöördunud. Kuidas keegi teda aidata oleks saanud ?
12. juuni 2015 12:25
Inimesest lahtisaamiseks nt avalikus teenistuses on miljoneid võimalusi. Otsime kodanikud, kellele on midagi vaja ja laseme neil kirjutada ebasoovitava töötaja peale kaebusi. Siis teeme neist distsiplinaaruurimised. Ootame kellaga asutuse uksel ja leiame põhjuse tööaja rikkumises. Siis teeme noomitusi ja vähendame palka, võtame ära ametiauto ja hakkame seepeale nõudma meeletut ringisõitmist mööda omavalitsust.
Paneme pidevalt kirjutama mingeid totrusi ja ettekandeid tehtust. Pidevalt teeme selgeks, kui loll ja rumal on töötaja jne... jne...
See on täiesti igapäevane käitumine võimuahnete ülemuste poolt, kes lausa vihkavad vähegi arukamaid, sest ise on nad saanud selle koha vaid pugemisega. Või on vaja sellele kohale sokutada keegi oma tuttav ehk sugulane.
Selline käitumine on viinud paljud omavalitsusasutused selleni, et tegelikkuses on need töövõimetud või peavad kogu palgasaajate armee töö ära tegema vaid mõned vanad olijad- uued viibutavad säärt, joovad kohvi ja ajavad peast kirjeldamatuid lollusi välja.
Kusjuures- selliselt alluvatega käituvad on eranditult naised!
Jajaa... 11. juuni 2015 20:26
Kui meestesse ebainimlikult suhtutakse, siis on kõik OK?
Ehk isegi saaks hõisata: "PARAS"!
ikka inimene ise vajab kaitset, 11. juuni 2015 20:23
mitte tuua näited sugude vahel.Naised on niigi maailma juba vallutanud ja valitsevad seda ,emadena,õpetajatena,kohtunikena jne.
No jah 12. juuni 2015 09:43
Emadena maailma valitseda läheks meestel tõesti raskeks.

kas 11. juuni 2015 19:11
sa näed, see tarkpea üritab väita, et naised on kaaaa INIMESED ??? Aga mehed poe taga väitsid, et naised on ainult inimeste st. meeste teisel kohal olevad sõbrad. Esimisel kohal pidi koer olema sest tema meest ei petvat.
ylo 11. juuni 2015 18:48
kuidas peaks suhtuma naiste vaimsesse terrorisse meeste kallal????
Jah 12. juuni 2015 09:45
Hirmus vaimene terror käib, kogu aeg näägutatakse, et räpased sokid võiks mees ise kokku korjata ja vahel võiks ka hambaid pesta. No kes küll suudaks sellist terrorit välja kannatada ????
Tige kala 11. juuni 2015 17:36
Juku 11. juuni 2015 16:57
"Mis on pildil valesti"?
hps 11. juuni 2015 16:42
sepper räägib ainul naiste vastu suunatud ahistamisest see on nii naiste endi ja meste poolt. aga meeste ahistamisest naiste poolt t ei ole juttugi, no ta ka ise naine kuidas siis saab mehi kaitsta...