Kommentaar

Tiit Madisson | Lääs avas piirid Liibüa põgenikele (77)

LISA KOMMENTAAR

jurakk 28. märts 2018 08:45
Neid komme lugedes on ju selge mida rahvas" köögis"räägib ja kuidas tegelikult asjadest aru saab. Pea alati on foorumites palgalised poisid kadunud kui reaalsust kajastav lugu toimetuse sõelast lehte jõuab ja tõest kandvad komme saab.Valitsuse kom.spetsid võiks seda sõnumit ka otsustajatele jagada, sest omas mullis elav nn. eliit teab, et elu on nagu lill ja rahvas on loll ja rahul.
NING 15. juuni 2015 14:00
nüanss 14. juuni 2015 12:59
Egyptian paper: Barack Obama member of Muslim Brotherhood
http://www.examiner.com/article/egyptian-paper-barack-obama-member-of-muslim-brotherhood
http://et.wikipedia.org/wiki/Moslemi_Vennaskond
http://new.euro-med.dk/20140224-deathblow-to-the-world-ii-inside-economy-professor-was-told-eu-wants...
Jesuit/Rothschild Deathblow to the World II. “We” want to Destroy Europeans, Create New European People Accepting Suffering, Poverty, China-low Wages”
uus maailma kord 14. juuni 2015 10:23
http://euro-med.dk/?p=488
The New World Order dates back to 1776.
Its role is to create a world state under the control of the House of Rothschild´s fabulous wealth and Rockefeller´s fabulous influence - based on the 6 rules created by Adam Weishaupt:
1. No ordered (national) government
2. No (Christian) religion
3. No family
4. No patriotism
5. No inheritance
6. No private property.
tendents 13. juuni 2015 23:06
NATO vägede ülemjuhataja Kosovos kindral Weseli Clark tunnistas CNN-i saates juulis 1999: "Moodsas Euroopas pole homogeensetel rahvusriikidel kohta. See oli XIX sajandi idee, XXI sajandil aga viljeleme me multikulturalismi, rajades multietnilisi riike."
http://www.centrasia.ru/newsA.php?st=1245483420
USA ekspert Martin van Creveld: rahvusriikide aeg on möödas.
https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_van_Creveld
NO NÄE 11. juuni 2015 09:38
Ega ´´maailmavalitsejatel pole vaja segavat´´rahvamassi vaid MAAVARASI ...küll nad mõne AIDSI
SUGUSE UUE VIIRUSE VÄLJA mõtlevad
rimimbi 11. juuni 2015 01:20
nii armas on tiit madissoni pildil vaadata, südame alt läheb soojaks! keegi, kes samuti väga armastab oma rahvast ja maad! aitäh, õpetlike raamatute eest! aitäh, huvitavate sõnumite eest mõmmeraadios!
jajah, mõmmeraadios, nii läheb tekst hästi läbi, aga noh, õhtuleht on hea!
Elame veel!

Õige jutt 10. juuni 2015 19:33
Madissonil on €uroametnike vassimistest selge ülevaade. Liibüa, Süürija, Egiptuse ja teiste Aafrika ja Lähis-ida elanike kodud purustati NATO ja €uroliidu ühiste sõjaliste rünnakute käigus. Nüüd, kui nende riikide seaduslikud valitsejad on tapetud saab nafta, gaas ja muud sealsed loodusrikkused lääne magnaatide omanduseks. Põgenikke peame aga meie majutama oma riigi, rahva ja kultuuri hävimise hinnaga.
kui lugeda seda eestikeelset räuskamist ,ei imesta,et Madisson oli KGB vaenlane ja 10. juuni 2015 16:41
loomulikult ,järjepidevuse alusel,ka EV ametnike ning õigete eestlaste kõige kurjem vaenlane ,
Ta istus ikka suure süü pärast.
Üks õige 10. juuni 2015 18:50
ja asjakohane artikkel Õhtulehes. Muidugi - jänkid said oma noosi kätte ja mis järgi jäi, pole nende asi. See oli ju kohe teada,mis tulemas on; lollitasid terve euroopa ära, kusjuures euroopa aitas isegi lollitamisele kaasa!
kas 10. juuni 2015 15:25
see Hispaania prükkar on EKRE Wunderkindi papakene. Kangest ühtemoodi on nende Kremli propaganda sarnane jutt ja silmavaade kah nii sarnane.
to kas 10. juuni 2015 23:31
see kas on eesti prükkar, kes on ahvi papakene, kel puudub päris oma nimi, kes esineb nime all KAS, argpüks! Kangesti ühte moodi on nende ahvide propaganda sarnane jutt ja silmavaade kah nii sarnane.
Lugupidamisega orangitangi
uhhuu, uhu, huhuu..
´´äraOSTMATU 11. juuni 2015 09:43
Rasputini palgal peterburgis 300 kommenteerijat --kiitjat no näe puhvaika taavil ka samuti
ahsoo 10. juuni 2015 11:55
See Hispaanias prügikastide toidu tarvitamine ongi nüüd lõppenud või?
to ahsoo 10. juuni 2015 23:48
See eesti toiduabi on otsas või? jäta võõrriigi prügikastid rahule, võitle oma kastide eest kodumaal! kas sa filmi ahvide planeet oled vaadanud? vaata, hea film, alguses olid ahvid puuris, hiljem inimesed puuris. niiet, vaata ette, maailm on muutuv, pole midagi püsivat, sinu kukkumine saab olema väga valus! kui täna on prügikastid ja nende nn omanikud ära jaotatud, st iga isik ikka teise piirkonda ei roni, siis immigrantide sissetulekuga lähevad prügikastid eriti hinda ja usun, et võitlus võib oma kasti eest julge tulla! kohalik saab 390, võõrliik 1250, kes teenib neile hea äraelamise? õige, sina, kes sa teed tööd, maksad maksud ja otsid prügikastist süüa! pea sa seda meeles! pole ilus mõnitada! vahet pole, mida sa sööd, või kus sa sööd, aga ära varasta ja ära ela teiste seljas, selge!!!!!!!!!!!!
nii on 11. juuni 2015 08:22
Toidupank küsib raha juurde, näljaste ja vaeste arv järjest kasvab, seda just laste näol. Kui meie kauplused toitu ära visates seda ei rikuks, oleks poe tagune samuti näljaseid täis!
10. juuni 2015 11:51
Mattias 10. juuni 2015 10:48
Tohoh! Kas "Õhtuleht" on suutnud solgivee kaevust välja ronida,kus teda pikka aega pestud on?
Kohe lähen tellimust vormistama!
muki 10. juuni 2015 09:12
ma sain alles nyyd aru, miks reformierakonnal oli vaja hädasti vastu võtta homoseadus. paatidega tulevad juu valdavalt ainult noored mustad ja Araabia mehed. Need pole ju naistest huvitatud. Miks muidu naisi kaasa ei võeta. Selge on ka see, et valgeid naisi nende jaoks ei jätku. Ei jää muud üle kui sebida oma vahel ning pöörata tähelepanu kitsedele. Reformierakond on ikka väga nutikas...
Aga ise olen rahul, et neid töllakaid ei valinud.
Tiit 10. juuni 2015 08:00
võiks otse välja öelda, et peasüüdlane on USA. Aga mitu põgenikku on EL määranud vastuvõtmiseks USA-le?
Vhet pole 10. juuni 2015 10:06
Sõjad Aafrikas ja Lähis-Idas on alati olnud. Aga mingit maailmasõda ju pole. Enamus Aafrikast ja Lähis-Idast on rahulik. Mingid ISIS ja Boko Haram mõllavad. kes nad on? Nad pole isegi riigid vaid lihtsalt terroriorganisatsioonid. Neid oleks Läänel lihtne ühiste sõjaliste operatsioonidega ära hävitada, nagu hävitati Gadaffi, Hussein jt. Aga seda ei tehta. Kus naad terrod saavad raha? kes ostab nende naftat? Miks seda ei takistata? Kuid alles nüüd lastakse põgenikke massiliselt sisse. Miks? Sest piiri valvamisest on sisuliselt loobutud. Oleks meil selgrooga juhid eesotsas, ei puudutaks need põgenikud meid kuidagi. Kahjuks on siin suuresti süü meie oma orjameelsetel juhtuidel, kes Eesti huve ei kaitse.
Eesti halvas rollis 10. juuni 2015 10:46
Artiklis oli küsimus:
Miks ISIS Iisraeli ei ründa...?
Selge, et tegu on "projektipõhise" terrorismiga, mis suunatud sotsialistlike tüüpi liidrite/riigikordade hävitamisele ning nende asendamisele islamiterroriga.
Kunagi, Nasseri eeskujul tekkinud, riiklusele suunatud arengud Araabiamaailmas asendatakse anarhiaga.
Seda joont ajasid juba Kominterni perekondadest väljakasvanud trotskistlikud juudi neokonid USAs.
Praegu toimuv on nähtav, kahepalgeline sõdadele suunamise poliitika "Tuneesiast Indoneesiani" mida Eesti siis toetab oma demokraatlikku agendat järgides.

Respekt Tiit 10. juuni 2015 07:45
Oli nende juutidega kuidas oli, kuid tänane pagulaste probleem hukutab viimasegi Eestluse! Kui Läti sa konkreetse ei öelda, mis takistab seda tegemast meie valitsusel? Raha muidugi! Kõngegu kogu me rahvas, aga kui pappi voolab, pole enam muul tähtsust! Ei hakka need kaltsupead siin keelt õppima, ega tööd rqabama, varastama ja lagastama ja oma õigusi nõudma, seda hakkavad nad nagunii! P....ses on meie elu siin eestis! Pihtas, põhjas!!
tom 10. juuni 2015 05:59
kui valitsus ja riigikogu pooldavad seda neegrite siia toomist,siis tuleb nii riigikogu kui ka valitsus välja vahetada-nad ei hooli rahva tahtest!meil omal palju selliseid peresid,kus vaesus majas-miks neid ei aita toompeal olejad?töstavad makse? jätku omast palgast ja muudest hüvedest ka midagi allapoole!maksku omast palgast masinate liisingud!kuluhüvitis jätku saamata!olgu ,,,,tööl,,,riigikogus,mitte igasugustes ühingutes!ja sinna pole vaja 101 vaid piisaks ka 21-st !vaata neid istungeid-pool saali,kui ongi,,on tühi!
Kui musti ei tule siis ka halb! 10. juuni 2015 06:04
Siis lähen ise Hispaaniasse, seal on tore rahvas ja prügikastid head vorsti, sinki ja veini täis. Saab negridega neid sealt tassida ja muidu ka tore, pole vastikut orjarahvast- tsuhhaasi.
tulevane EKRE valija 10. juuni 2015 02:51
Aga mina nägin eile öösi palatinurgas neegrit! Varem nägin inglit, ära on rikutud see ilus eesti elu!
nipikas 10. juuni 2015 08:09
kahju et sa oled TULEVANE EKRE valija, liiga palju on neid liberaalide armastajaid ja näete kuhu see meid viinud on-sirtsusohu koos neegritega. Ja loll jutt on see mida rahvale üritatakse rääkida, et peame võtma- ei pea me midagi, me oleme majanduslepingule alla kirjutanud, pagulased ei ole meie piiridest üle tulnud, see et Itaalia j Kreeka ei suuda oma piirivalvesse mehi mehitada, on nende probleem. J a sellist hirmu pole ka vaja külvata, et meid muidu EL välja visatakse, Kreeka istub nagu kukupai kohapeal ja mässab seaduste vastu. Ja üldse- seadusi saab muuta ja kui soovite- ka rikkuda. See mis hetkel käima läheb on Eesti rahva vaikne hukk, Itaalia maffia smuugeldab ja keegi EL eesotsas saab suurt raha..midagi peab seal taga olema, sest tervele mõistusele on see massiimmigratsioon ARUTU ja LÕPUTU. Euroopa hukk..
Liis Lass on Eestis tagsi! 10. juuni 2015 02:08
Vot sellest võiks kirjutada, aga mitte mingist vandenõude sonimisest!
Kas 10. juuni 2015 09:31
see on Eesti Jeanne d'Arc?
tom 10. juuni 2015 00:59
Õhtulehele suur tänu,et Tiidu mõtteid avaldate.
!!! 10. juuni 2015 00:22
Madisson räägib asjalikku juttu, olen isegi seda mõelnud. Et polnuks vaja tookord murjamite ja rättipeade asjusse sõjaliselt sekkuda ning Saddami ja Kaddafit kukutada. Siis poleks ei ISIS-t ega Liibüa põgeniketulva. Need mehed kontrollisid olukorda oma riikides ning panid oma piiridele kindlad riivid ette. Nüüd omad vitsad peksavad ja meilgi tuleb põgenike kvootide näol seda kunagist suppi helpida.
to !!! 10. juuni 2015 09:14
"Et polnuks vaja tookord murjamite ja rättipeade asjusse sõjaliselt sekkuda..." midagi ei toimu kogemata, ju oli sekkumisel ikka eesmärk. Kas sõjatööstusele sissetuleku tagamine, saada nafta oma kontrolli alla, või midagi muud?
Tõnu 9. juuni 2015 23:49
Väga asjalik kokkuvõte probleemist ja selle põhjustest / põhjustajatest. "Demokraatia" eksport ainsa sihiga teise riigi maavarad oma monopolide haardesse saada on põhjustanud ainult häda ja viletsust nii sellele "vabastatud ja demokratiseeritud" maale kui ümberkaudsetelegi maadele. Mõistagi keegi ka võidab sellest - teadagi kes. Ja veel - Venemaad süüdistavad Ukrainas toimuvas needsamad Liibüa, Süüria jt riikide elu destabiliseerijad, mässu provotseerijad, õhutajad ja relvastajad, valitsuste kulissidetagused kukutajad - milline silmakirjalikkus!
Abraham Foxman 9. juuni 2015 22:24
http://antimatrix.org/Convert/Books/ZioNazi_Quotes/Zionism.html
Per 'The National Observer' via a document from Abe Foxman's [Jew A.D.L. president of USA] office.
Anti-Defamation League President Abraham Foxman in an appearance on August 25, 1998, made the following speech:
August 25, 1998, New York, NY.
[ADL (Anti-Defamation League) president Abraham Foxman shows the Masonic sign of aggression "lion's paw"]
Gentlemen. Welcome to the Second Centennial Meeting of the Learned of Elders of Zion. We have achieved all of the objectives expressed at our first meeting 100 years ago.
We control governments. We have created dissension among our enemies and made them kill each other. We have effectively silenced criticism of our affairs and we are the richest race of men on this earth.
Many of you are very busy men. Let us get to the crux of the matter. As masters of business, politics, law and most importantly ... media, we are ready to implement our most important and ambitious program. One that will finally and totally remove from existence the impediments of our absolute control of this earth.
I speak OF THE DEATH OF THE WHITE RACE. The complete removal of all means of reproduction of the so-called Aryan race. Men, we now control the destiny of this race. It is now time to make sure the White race becomes extinct through miscegenation [incest] and having a virtually zero birth rate.
We have all enjoyed the vision repeated all over this world every day of THE LAST WHITE CHILDREN playing with little dark children and knowing that they are being set-up for their eventual destruction.
We can ruin THE ANCIENT PURE BLOODLINE OF AN ARYAN CHILD by convincing him or her of the altruism of begetting interracial children.
We must expose the race mixing of the urban centers to the suburbs and rural areas of this country.
More aggressive programs to integrate these areas are now underway through HUD. It is worth any price to annihilate the next generation of White children. We want every White father to feel the sting of having their children marry colored mates and produce biracial children.
We must use our power to discourage White men and women who still persist in getting together from producing more pure White children. They will be ostracized by not becoming part of the New Society of all races.
This will dissuade most of them. We will deal with the less cooperative goyim [non-jews] by tmurder and imprisonment.
Finally, we will SEE THE END OF THIS WHITE RACE. Impressionable White children will have their minds molded into the agents of their own destruction. Already, our efforts have succeeded in making the "men" of this race grovel at our feet.
Men, you and your ancestors have worked hard to make sure we would have the power to hold the destiny of this race in our hands. Now we have it.
Perish Aryan Goyim (cattle)!"
Abraham Foxman 9. juuni 2015 22:25
ADL presidendi Abraham Foxman'i kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal:
Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega altruismile ja veresegamisele.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari!

Taibud 9. juuni 2015 22:03
Järgmisi valimisi ei tule sest-saatan oma teemonitega rüveduse rõvedusega on euroopase lahti lastud...
taust 9. juuni 2015 21:35
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
The man of the future will be a mongrel. Today's races and classes will disappear owing to the disappearing of space, time, and prejudice.
The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its outward appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals.
Two thousand years ago, the ancient Christians - not the Pharisees and Sadducees - were the revivers of the Mosaic tradition; today it is neither the Zionists nor the Christians, but the Jewish leaders of Socialism: because they wish, with the most exalted unselfishness, to erase the original sin of capitalism, to free the people from injustice, violence and subservience and to change the redeemed world into an earthly paradise.
muide 9. juuni 2015 21:26
Põhja - Aafrika riigid on EU-ga assotsieerunud riigid!
Heinar 9. juuni 2015 21:25
Tarka juttu on hea lugeda.
küsija 9. juuni 2015 20:54
Mille eest see madison ära põgenes?
9. juuni 2015 21:17
eesti vabariigi eest...
Siinsete 9. juuni 2015 21:19
Reptiil 9. juuni 2015 21:24
Ilmselt massoonide ja illuminaatide eest! Samuti negrude eest keda Eestis on sada korda rohkem, kui Hispaanias.
Pagulane 10. juuni 2015 02:20
Minu teada tal tekkisid eriarvamused tollase peaministri Partsuga ja pol.peadirektori Antropoviga.Ise ma panin samuti partsu ajal ajama.
täieline EV 10. juuni 2015 10:49
KaPo ametnike tagakiusamise eest.
"Sotsialist" Pihl ja SRV mees KaPos , venelaste agent Dressen, tegid ta elu põrguks....irw
Ainult küsimused 9. juuni 2015 20:41
Imelik on see , et ARVAMUSLIIDRI Tiit Madissoni MAAILMAVAADE ühtib peaaegu täielikult kremli propagandaga . Kas Lihula nn. mälestusmärk natsi-Saksamaa mundris mehega oli siis ikkagi kaval kremli poolt organiseeritud provokatsioon ? Kas Madisson tegi selle provokatsiooni TEADLIKULT või on ta lihtsalt rumal TÖÖRIIST kremli käes ? Kas Madisson värvati vanglas vaimse mõjutuse teel ? Kas üks Eesti Vabaiigi kunagine suursaaadik venemaal , kes on nüüd ühe MADISSONI laadse erakonna juht , värvati ka FSB poolt ?
Uus maailmakord 9. juuni 2015 21:06
Vandenõuteooria keskne idee on see, et salajane rühm mõjuvõimsaid üleilmastumise pooldajaid (globaalne eliit) soovib valitseda maailma maailmavalitsuse abil, mis asendaks iseseisvaid riike ja võimude lahusust rahvusvahelises poliitikas. Globaalse eliidi eesmärk on ülemaailmne sotsialistlik riik ühise raha ja relvajõududega. Riik jälgib ja kontrollib inimeste liikumist. Inimkonna arvukust vähendatakse tunduvalt, propageerides feminismi, homoseksualismi, rasedusevastaseid vahendeid, aborti ja võttes kasutusele "ühe lapse poliitika" (laste maksustamine). Inimkonna arvukuse vähendamiseks kasutatakse ka sõdu, näljahädasid, kunstlikult tekitatud haigusi, steriliseerimist ja saastatud toitu.
Meediamogul Ted Turner ütles ajakirjale «E Magazine»:
"Lihtsaim vastus on selline, et inimkonna arvukus peaks olema umbes 2 miljardit, kuid meil on hetkel 6 miljardit."
Ta läks intervjuus ajakirjale «Audubon» veel kaugemale:
"Kokku arvukuselt 250–300 miljonit inimest, 95% vähenemist praeguselt tasemelt, see oleks ideaalne."
Inimeste vabaduste piiramist, liikumise jälgimist ja kontrollimist põhjendatakse terrorismiohuga ja ühiskonna üldise turvalisustaseme tõstmisega. Üksikisiku vabaduste piiramine toimub väidetavalt ühiskonna hüvanguks. Tulirelvade erakasutus keelustatakse.
Uue maailmakorra vandenõuteoorial on sarnasusi totalitarismivastase kirjaniku George Orwelli 1949. aastal ilmunud romaanis «1984» kirjeldatuga.
Uus maailmakord 9. juuni 2015 21:07
Vandenõuteooria uskujad arvavad, et globaalsel eliidil on maailmavalitsuse kehtestamine plaanis olnud juba mõnda aega. Näiteks pankuri James Warburgi tsitaat 17. veebruaril 1950 Ühendriikide Senati välissuhete komiteele:
"Me saame maailmavalitsuse, meeldib see teile või mitte. Ainus küsimus on, kas maailmavalitsus saavutatakse vallutuse või nõusoleku teel."
Ajaliselt on raske määratleda uue maailmakorra kehtestamiskatsete algust, kuid paljud usuvad, et Rahvasteliit oli pankurite poolt mõeldud maailmavalitsuse kehtestamise üheks instrumendiks.
Uut maailmakorda üritatakse ellu viia Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni, Rahvusvahelise Valuutafondi, Maailmapanga ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonide kaudu.
Paljud usuvad, et 2008. aastal alanud ülemaailmne finantskriis on tahtlikult tekitatud, kiirendamaks uue maailmakorra loomist, kuna inimesed hakkavad raskustes olles poliitikutelt lahendusi ootama – see on suurepärane võimalus muudatuste läbiviimiseks ja lahenduste pakkumiseks.
Kuna peavoolumeedia otsustajaid peetakse globaalse eliidiga seotuks, siis sellega seletavad vandenõusse uskujad, miks pole teema erilist kajastust peavoolumeedias saanud.
1991. aastal Baden-Badenis toimunud Bilderbergi grupi kokkutulekul tänas David Rockefeller peavoolumeediat maailmavalitsuse poole liikumise saladuse aastakümneid kestnud hoidmise eest:
"Me oleme tänulikud «Washington Postile», «New York Timesile», ajakirjale «Time» ja teistele suurepärastele väljaannetele, mille direktorid on võtnud osa meie kokkutulekutest ja austasid nende lubadusi diskreetsusele peaaegu nelikümmend aastat. Meil oleks olnud võimatu arendada oma plaani maailmale, kui see oleks avalikkuse jututeemaks tõstetud. Kuid nüüd on maailm palju sisukam ja ette valmistatud, marssimaks maailmavalitsuse suunas. Intellektuaalse eliidi ja maailmapankurite rahvusülene suveräänsus on kindlasti eelistatav möödunud sajanditel praktiseeritud rahvuslikule enesemääramisele."
Uus maailmakord 9. juuni 2015 21:08
Seotud isikud
Uue maailmakorra loomisega peetakse seotuks panganduseliiti (näiteks Rothschildide, Rockefellerite ja Warburgide pangandusperekonnad), suurtööstureid, meediamoguleid ja tipp-poliitikuid üle maailma.
Uues maailmakorra loomisega seotuteks peetakse eranditult kõiki USA tipp-poliitikuid ja Euroopa monarhe. Hollandi kuninganna Beatrixi isa prints Bernhard oli 1954 alguse saanud Bilderbergi grupi iga-aastase salajase kokkutuleku üks algatajatest. Seda organisatsiooni peavad vandenõuteoreetikud üheks põhiliseks uue maailmakorra arutamise kohaks tänapäeval.
Seotud organisatsioonid
Mõned organisatsioonid, mida vandenõuteooria uskujad peavad seotuks uue maailmakorra loomisega:
Bilderbergi grupp
Välissuhete Nõukogu (Council on Foreign Relations, CFR)
Trilateraalne komisjon
Skull and Bones
Rooma Klubi
Trilateriaalsesse komisjoni kuulus aastatel 2004–2006 ka Eesti Vabariigi president (tollal Euroopa Parlamendi liige) Toomas Hendrik Ilves.
Reptiil 9. juuni 2015 23:03
veterinaar on vabamüürlaste teenistuses fasist, bandeeralane, refikommunist ja ameerika tallalakkuja!
olen kaval pugeja 10. juuni 2015 10:53
Veterinaar tahab elus edasi jõuda. Meetodiks pugemine ning hoolas EV uusnomenklatuuri simuleerimine.
Kasuks tuleb kunagine komsomolikool.
ainult vastused 9. juuni 2015 23:01
pöördu arsti poole,paranoik.
nipikas 10. juuni 2015 08:14
kuule PARANOIA, pane oma loll jutt suhu tagasi, olen täheldanud, et kui keegi üllitab hea loo, siis ikka kargab välja mingi loll ja hakkab oma soveti jura ajama..hetkel sina
nõder jutt suhu tagasi... 10. juuni 2015 12:03
Ilmselt ei ole sa vaimselt terve! Teise võimalusena oled sa ajupestud- juhmivõitu palgaline troll, keda peremehed on siia tööle saatnud.
Andres. 9. juuni 2015 20:28
Ühtki juuti ei gaasitatud.Osake lugeda ajalugu.
Antz 9. juuni 2015 21:27
Tegelikult polnud juute olemaski. need mõtles USA luure ja valitsus välja alle peale sõda.
araablane 9. juuni 2015 20:27
Kummaline on see , et kohapeal / elan ühes lähikonna araabia riigis / ei tea ükski araablane tuttavat , kes oleks Dash -iga / ISIS / liitunud. Samuti puudub kohalikel Dashi suhtes igasugune poolehoid. Samas on inimesed täiesti kindlad , et tegu on USA projektiga, seega ISIS võrdub USA. Lisaks sellele- Dash / Isis pole kordagi viibutanud kinzalli Iisraeli suunas. Ajaloolist konteksti arvestades on see jabur. Seega on Isise näol tegu ilmselgelt USA väikese äriprojektiga.

9. juuni 2015 20:26
Kas keegi mäletab veel, kuidas omal ajal Bruno Saul minema peksti? Ma kardan, et nüüd see poisinolk nii hästi ei lõpeta ja nii muretu elu teda ees ootama ei hakka.
http://www.postimees.ee/3219541/roivas-ekre-levitab-pagulasteemal-hirmu http://www.postimees.ee/3219541/roivas-ekre-levitab-pagulasteemal-hirmu
Ja-jah 9. juuni 2015 20:45
Poizikest huvitab vaid raha,mis selle sisseveetava biomassi pealt tasku panna saab..
konjunkturist 10. juuni 2015 10:54
Tal on hea rätsep ja ta teab täpselt "kuidas peab olema"
raaL 9. juuni 2015 20:18
Enamgi veel. Kuna neegrid omal ajal Ameerikasse ise ei suutnud "põgeneda", siis sinna organiseeriti neile suisa kuninglik transport. Sellega tegelesid Inglise ja Hispaania kuniglikud kõrgused. Peale mõningast aretust ja paljundamist lasti neegrid (erinevalt indiaanlastest) vabaks. http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/eduline-orjakaubandus?id=69053609
tulevane EKRE valija 9. juuni 2015 20:13
peame siis järgmistel valimistel ja küsitlustel meeles, mis erakonnad sisserände poolt olid - kohtumiseni homme Toompeal kell 18!
ära 9. juuni 2015 23:55
unusta, et meil on veel ka E-hääletamine, kus IT-imehed teevad vajaliku töö ära. Ega muidu REF-i osakaal valimiste momendiks ei kasvanud üle 5%. Ja seda ainult korraks! Kummaliine!!??
horton 9. juuni 2015 20:03
prügikastimees on rääkinud!
mida sa alaarenenu 9. juuni 2015 20:16
tõmbled , sinusuguine amööb oleks juba ammu veeni läbi lõiganud
Gabriel 9. juuni 2015 21:11
Kohe näha,missuguse sõnavara ja ajumahuga seltskond homme koguneb.
nipikas 10. juuni 2015 08:24
Sina ei ole eestluse säilitamiseks midagi märkimisväärset teinud, kas sa üldse oskad ette kujutada, millist julgust nõudis nõuka ajal vene võimu vastu astumine, millega see lõppeda võis ja lõppeski? Mina ei mõista sinusuguseid inimesi, kellele on kõik niisama tulnud ja sa ei oska isegi tänada..see et ta eestist jalga laskis, nõudis samuti julgust, eriti veel selles eas. Madisson oli kirglik ja patriootlik inimene, see et ta siit ära läks- võib vaid aimata kui kibestunud ta oli, sellist inimest ei saa kodumaa reeturiks kuidagi tembeldada. Kui ta ära läks , siis üllitati artikleid kui jubedates tingimustes ta elab jne. ja eestlased ilkusid kaasa..parastage ennast, mitte õiget meest!
xxx 9. juuni 2015 19:57
Miskipärast pole kuskil kirjutatud mitu põgenikku on enda juurde võtnud USA ja Iisrael...
Rahvuse säilitaja 9. juuni 2015 21:42
NÄT 10. juuni 2015 09:52
No Siionis käitutakse mustanahalistega niimoodi
Etioopia juudinaiste steriliseerimine
Etioopia naissoost juudid, kes soovisid Iisraeli emmigreeruda öeldi, et neile peab tegema süsti, muidu Iisraeli ei saa. Neile aga ei öeldud või valetati, mida see süst sisaldab. Asja hakati kahtlustama, kui sündivus kukkus dramaatiliselt. Lõpuks Iisrael kaudselt tunnistas, et neile süstiti rasedusvastast vahendit Depo-Provera.
pakun 9. juuni 2015 19:19
pakun,et ka siim kallas on seal raha jagamisel osaline
9. juuni 2015 19:35
valvab nagu peni IMF i ukse taga valmis kohe täitma peremehe soove, lootes, et äkki visatakse mõni kont ka.
ajalugu 9. juuni 2015 20:18
Juudid olid küll targad inimesed aga vaatamata sellele nad pandi gaasikambrisse mis oli ka õige. Juudid ka siginesid tohutult paljudes riikides. Iga riik tahab oma kultuuri ja keelt säilitada mitte juudi jutu ja tegude järgi elada.
Siim 9. juuni 2015 21:32
on alati kohal kus raha lõhna on tunda.
mati 9. juuni 2015 17:51
norton 9. juuni 2015 17:24