Maailm

G7 ähvardas Putinit uute sanktsioonidega

Õhtuleht.ee, 9. juuni 2015 07:00

30 KOMMENTAARI

l
Ly/ 10. juuni 2015 08:28
G7 ähvardab Venemaad sanktsioonidega, aga ei soovi märgata, mis hakkab toimuma Euroopa Liidus ja millised tagajärjed võivad kaasneda kolmandatest riikidest sisse toodavate immigrantide hulgaga koos Isise võitlejatega. Ukrainlased ja venelased on vähemalt slaavlased, muidugi ei anna see õigustust sisse tungimiseks, kuid Euro Liit ise on nõus Aafrikast aitama suurel hulgal põgenikel ja pagulastel põgeneda, aimamata ohtusid, mis sellise teguviisiga kaasneb.
l
lo/ 9. juuni 2015 23:38
avage piir ohlandijs uputab euroopa ara
v
vaatleja/ 9. juuni 2015 12:14
Merkel mõtleb et parem Vladimiriga viina visata kui neegri lolli juttu kuulata.Jaapanlase huvid on Siberis ja ta vaikselt vaatab millal Vladimirile helistada.. Hollandil on kodus jama rohkesti Sarkozi tahab Prantsusmaad tagasi; Cameronil mure ,et vene rikkurid viivad rahad Inglismaalt minema ja ainult kanadalane kellest ei sõltu mitte kui midagi piidleb Obamat ja mõtleb et naaberriigil ei ole ikka presidendiga seekord vedanud....nii nad seal Baieris õlut koos jõid...
p
PUNANE RIST/ 9. juuni 2015 11:50
Vaene donbassi elanikkond kannatab, Eesti Punane rist peaks Donbassi elanikele süüa saatma. Vene sõdurid söövad ju muidu kõik ära. Ilmselt oleks ka tekke, patju, riideid vaja. Seal on ju 18 miljonit inimest kes kõik kannatavad ... saatke abi, raha, riideid, toitu .... muidu süütud inimesed kannatavad Putini režiimi all. Isegi Põhja Koreasse saadetakse abi, aga Donbassi keegi ei saada. Tehke midagi !!!
a
A.H./ 9. juuni 2015 23:33
Kuidas nad nüüd äkitsi kannatavad? Elu pidi ju lill olema, huilo saadab pidevalt sinna "humanitaar"konvoid.;)
s
Serõi Volk.... USA propaganda värk/ 9. juuni 2015 10:56
Et Venemaavastaseid sanktsioone pikendada, peavad kõik EL-i liikmed olema selle poolt. Seega on seega on ka karmistamine tühipaljas lõugade laksutamine. USA, Kanada see on Volodjale hu...njaa.
Küll tullakse varsti vaikselt, diplomaatiliselt Venemaa abi küsima ISIS-te vastu võitlemisel.
Üleüldse saaks sellest Vahemere ebaseaduslike immigrantide probleemist kiirelt jagu. Lasta Vene sõjalaevastik kindlate juhistega Vahemerele edasi-tagasi, vasakule-paremale seilama.
Venemaa suhtes pröökab kõige rohkem see. kelle munad on Hiina pihus, tema suhtes ei julge USA isegi näpu vibutada. Alles hiljuti joonistas Hiina omas piirkonnas laiud saarteks, sai sellega suurendada oma majandusvööndit, Juessei suured liitlased nipponid ja lõuna-pilukad uluvad. BIG SÄM can`t naffing-nuffing tju-tjuu.
Hiinale ei meeldi ka USA laevade koperdamine tema ranniku lähedal, esialgu tehti ainult suuline noomitus.
u
USA kasi koju/ 9. juuni 2015 10:44
tapab dollari pärast, kõik muu vaht on bullshit. USA-le ei meeldi Venemaa, sest Venemaale ei meeldi dollar, kui ei meeldi, korraldame Ukraina konflikti, ässitame kogu Euroopa Venemaa vastu üles ja tapame Venemaa ära ja peksame halastamatult ka kogu ümbritseva piirkonna segamini, hakkab pihta saama ka Eesti, et las siis ehitavad ja laenavad juudipankadelt, üle laipade dollari nõudluse toetuseks, juhhei ! Inimesed, mis teil viga on, hulluks olete läinud või ? Tehke silmad lahti ja mõelge! Ega enne aru ei saa kui koduaias esimene pomm plahvatab ja kaineks ehmatab, kui elukaaslasel enam pead ei ole ja lapse soolikad ripuvad puuotsas. Kui arvate, et USA hoolib inimeludest, siis arvake uuesti.
d
dollar/ 9. juuni 2015 10:55
Venemaale meeldib dollar! Rubla on seal alaväärtuslik,ebakindel raha. Sa jood liiga palju odavat priimuse süütamise vedelikku, sellest see loll jutt. Osta õiget viina, süütevedelik teeb lolliks!
b
bomžadest trollidele/ 9. juuni 2015 10:58
Ajupestud hull siin puurist välja lastud.
v
vot nii..../ 9. juuni 2015 09:50
Teie ainult ähvardate ja ähvardate ja Putin ainult tegutseb teie ähvarduste peale.Midagi kardinaalsemat tuleks ette võtta,või lasete Putinil edasi sülitada teie peale.
l
lugeja/ 9. juuni 2015 09:38
Sanktsioonide karmistamiseks pole enam vaja oodata mingisugust olukorra halvenemist. Venemaa (loe: Putini) sigadustest on juba kõigil kõrini.
t
to lugeja, pliiz ära enam narkotsi pane!/ 9. juuni 2015 12:22
Mõjub ajutegevusele. Nt. mina pole narkotsi isegi lähedalt näinud, rääkimata tarbimisest ja aju töötab isegi liiga hästi, lausa ööpäev läbi.
V
!!!/ 9. juuni 2015 15:27
Vale puha et kõigile. Putinoidid, vastupidi, on vaimustusest lausa pöördes.

e
eks ta õige ole,see maa kuulub ju ameeriklastele juba/ 9. juuni 2015 09:37
Saara ja Aabrami eluajast peale,see oli Saara kaasavara . Ja nüüd laiutab sel maal miski käputäis valgeid.
Ei kõlba. Ep passi. Võtame oma mõlemad lennukid ja teeme oma isandate maa puhtaks.
V
?/ 9. juuni 2015 10:14
Vahest sa siiski pisut täpsustad millisest maast ja millisest Saarast on juttu? Kas räägid oma vanaisast ja vanaemast või?
o
on olemas tark vana raamat nimega PIIBEL./ 9. juuni 2015 10:29
kas õige eestlane ei tunnista seda ? Ta eitab Jumalat,see on om ane igale loomale.
u
usujupp/ 9. juuni 2015 11:56
kuidas see piibel antud olukorras aitab?viskan sellega putinit või kui juhtun teda nägema?
t
to 10.29/ 9. juuni 2015 13:21
Vaat on olemas selline kuldne reegel, et kui millelegi viitad või tsiteerid, siis tuleb seda ka nimetada. Aga ilmselt pole sa kunagi kõrgkoolis kursuse või diplomitööd kirjutanud, et seda ei tea. Ja teises, mis puutuvad Ukrainasse piibli Aabraham ja tema naine Saara, milline on nende seos antud teemaga? Olen küll piiblit ja ka võrdlevas teoloogias midagi õppinud, aga sinu mõttekäik, lugupeetav, jääb mulle mõistatuseks. Igatahes Aabrahami ja Saara abielulepingut, kaasavarasid ja testamente piibel küll ära pole toonud. Vahest on sul käepärast mingid muud allikad, mingid ilmutused vahest?
p
PIIBLIS on kirjas nii Aabram kui tema naespool Saara,kui ei usu, kaege perra/ 9. juuni 2015 12:30
Saara sai kaasavaraks selle maakillu,mis ulatub Ohhoota merest Balti mereni.
See on meier jänkimeeste oma maa,selle peame vast siiski omadele puhtaks tegema.
Eluruumi on vaja aafriklastele ja afro-ameeriklastele juba täna.
K
???/ 9. juuni 2015 13:24
Kus sa seda Saara abielulepingut ning testamenti nägid, unes või? Piibel ei tea sellest küll mitte midagi. Vahest ehk annad orientiirid? Et millises peatükis ja salmis. Või oled Jämejalast hüppesse läinud patsient?
O
???/ 9. juuni 2015 13:50
Olen küll piiblit tudeerinud aga. Kes oli see Saare pururikas isa, kes tütrele nii piraka kaasavara kaasa andis? Terve Aasia ja jupikese Euroopatki. Ilmselt ei jätnud vanamees ka iseennast kerjuseks ja vahest oli tal ka teisi tütreid, kellele kah midagi kaasavaraks oli vaja? Nii et mis talle siis peale abielulepingut alles jäi, Ameerika, Aafrika. Austraalia või Antarktika?
Pealegi, idamaades maksab peigmees pigem ise pruudiluna, mõnel pool ka kalõmiks nimetatu, kui et ise hiigelkaasavarasid saab.
j
JUSS/ 9. juuni 2015 15:39
Mis kaasavara veel? Näiteks vaatama lausa piiblist endast tolle aja kombeid, et kui Aabrahami petisemainega lapselaps Jaakob pidi oma kelmute tõttu ootavate karistuste hirmus oma kodunt jalga laskma ja seejärel vana Laabani tütardele kosja läks, polnud tal äiapapale nõutavat kalõmmi maksta. Ta pidi seetõttu tütred endale tööga tasa teenima. 7 aastat vanema ning veel 7 aastat noorema tütre eest tasuta sulasetööd. Tõsi küll, Jaakob oli vana sündinud kelm ning kui ta oma vastsete naistega äiapapa Laabanist lahku lõi ja oma teed läks, oskas ta vanamehe ära petta ja kenasti paljaks varastada nagu püksinööbi.
j
JUSS/ 9. juuni 2015 09:30
Sanktsioonid seda meest ei koti. Kui vene rahvas ka püksirihma pingutab, elab tema oma Novo Ogorjova lukssuvilas ikka nagu ennegi. Kuulutatagu ta vähemasti koos oma Lavroviga persona non grataks, keda välisriikidesse enam sisse ei lastaks. Ja otsitagu välja ning konfiskeeritagu tema poolt variisikute kaudu läändevarjule sokutatud miljardid. See vahest ehk mõjuks pisut.
s
see/ 9. juuni 2015 09:19
on lausa häbematus kuidas G7 usub Ukraina valet. OBCE vaatlejad on ometi andnud kirjalikud raportid,et nn mässulistel on kogu raskevarustus,tankid, kahurid paigal alates, kui anti korraldus nad minema viimiseks. Küll aga pole seda teinud Ukraina ja ainult pommitab edasi. Ukraina uudiseid vaaates on lausa jube kuulata milline vale käib. Üks näide: OBCE vaatleja on koos nn separatistidega ja vaatavad mürskude kilde,vaatlejal on kell paremal käel, ta ütleb, et need on lastud Ukraina poolt. Ukraina uudistes näidatakse ainult kätt ja ISE räägivad, et tulistasid separasistid. Ei sõnagi, et see oli OBCE vaatleja.
h
hoholl on sõna omanik ja teeb oma lubamistega,mis just kästakse/ 9. juuni 2015 09:38
hoholl pole tapja,on hoopis timukas ise.
g
g8/ 9. juuni 2015 07:39
ähvardagu ikks ja kohe kõvasti. ega ammu polegi maailmasõda olnud. rahvast liiga palju vaja vähe harvendustööd teha :
t
to 07;39/ 9. juuni 2015 09:26
Seega, kõige arukam oleks kohe ühiselt maoli Putini ette heita ja ta kogu maailma imperaatoriks kuulutada? Sest siis ei tuleks mitte mingit sõda ja kogu maailmas valitseks üksmeel ja täielik rahu. Putinlik.
k
kas selleks on ikka luba massalt ?/ 9. juuni 2015 09:41
Kas mr.Bardac Obama lubab . Planeet Maa on ikkagi USA omad,ei miski tõhipaljas venelane saa ennast imperaatoriks kuulutada.
Teie Vladimir Lenin püüdis,aga ei õnnestunud. teie Staliilgi ei läinud õnneks.
k
9. juuni 2015 13:17
Küll saab aga tsaariks. Ja see amet-tiitel jääb kogu eluks ja ka järgnevatele põlvkondadele.
t
to 09.41/ 9. juuni 2015 13:31
Või et ei saa? Õpi enne Venemaa ajalugu. Peeter Esimene laskis end igatahes pärast võitu Rootsi üle end imperaatoriks kuulutada. Ka Jekaterina I, Jelizaveta Petrovna ning Jekaterina II olid imperatrissid. Ja tsaaride poole pöördutigi tiitliga Vaše imperatritseskaja võssotšestva.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee