Maailm

Ukraina kaitseminister: pärast relvarahu algust on tapetud 100 Ukraina sõdurit ja 50 tsiviilelanikku

Toimetas Kristin Aasma, 8. juuni 2015 14:46

10 KOMMENTAARI

n
9. juuni 2015 10:58
nõuka ajal värvati eestisse hohholle. nüüd on nendel pered. peaks kah hakkama tagasi UKRAINASSE saatma. kuradi äraandjad. sõjaväes olid kah kõige sittemast sitemad pugesid persse ülemustele et saada kas seersandiks või mileks muuks. välja hohhollid eestist
i
inimkonnale/ 9. juuni 2015 02:45
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
t
to inimkonnale/ 9. juuni 2015 11:16
Ma kummardun Teie meelekindluse ees, kuid sellisel moel, kutsuda 21.s inimesi saama osa "taevariigi" rikkustest, ei inspireeri enam paljusid. Loobuge parem sellest ettevõtmisest ja ärge hirmutage inimesi "keskaegsete" pasunahüüdudega.
Kurat on küll veel vabaduses, kuid apsoluutselt võimetu eksitama inimeelt tema tahte vastaselt. Ta on alandlik igas normaalses inimeses elava Tõe vaimu ( Jeesus Naatsaretlase) ja jumliku vaimu (Taevase Isa vaimufragment) ees. Ülejäänud peamässajad, Lucifer ja Saatan, on Jeesus Naatsretlase poolt võidetud ning mässuga kaasa läinud taevaste olenditega interneeritud ja ootavad jumaliku kohtu otsust.
s
söltumatu vaatleja / 8. juuni 2015 18:12
seda jama pole mõtet lugeda, aga kõige kummalisem on see, et teil raiskadel pole häbi süütuid inimesi tappa. Miks nii ümmargused numbrid ja ümmargune jutt?
h
hohoo/ 8. juuni 2015 17:06
Räägiks äkki sellest ka, palju Ukraina kodanikke on Kiiev tapnud?
m
MIKS/ 8. juuni 2015 16:48
nii ühekülgne jutt.palju inimesi on nemad tapnud.ei ole ka nende raskerelvastus kuhugi veetud.toovad veel juurde.ajavad mula ja muudkui küsivad raha juurde.
t
tom/ 8. juuni 2015 15:15
Rahu Ukrainas saabub siis kui kaitseminister muretseb,ehitab endale uuesti tuumarelvad.
ä
Ära uuri asju,/ 8. juuni 2015 15:13
mis tõenäoliselt on uurimatud. Aga ega neist kremlistidest muidu lahti ei saa, kui üks kooralik pealetung kõigi võimlike sõjamasinatega, see sõjardite kari on täiesti aru kaotanud ja ei lõpeta enne, kui nende nn. vabariigid on maatasa tehtud.
k
Kus/ 8. juuni 2015 15:00
on andmed selle aja jooksul valitsusvägede poolt tapetud tsiviilelanikest ?
T
!/ 8. juuni 2015 16:26
Tsiviilelanikke notivad rohkem nagu tšetšeeni palgasõdurid, puhkuse ajal internatsonaalse abi osutajad ja salapärast päritolu tundmatud rohelised mehikesed.