Maailm

USA tapamasin – eriüksus Seal 6

Tõnis Erilaid, 8. juuni 2015 07:00

22 KOMMENTAARI

s
selle loo varjus,/ 9. juuni 2015 16:09
jumal elab taevas ,saatan aga maapeal,jumalal on meiteni pikk tee saatan aga sebib inim eludega igapäevaselt,tehes inimeste elu aina kibedamaks ja kuna meedia ja tv on saatana käsilaste ehk sotsiaalsete parasiitide valduses ,siis käib kogu muu rahva degenereerimine täie hooga ,vaadake mis meile igapäevaselt näidatakse vägivald ja tapmised on tihedamini ,kui naiste sidemete näitamine. Igapävane ajupesu on saanud normaalsuseks ja ka selliste tapamasinate paljunemine kogu maailmas on selle tulemus ,kuna ajupesust tingituna huvitab inimesi ainult oma särk ja mammoona.Tegelik elu mõte ja vaimsus on unustatud ja inimkond ,kes on muutunud ühtlaseks biomassiks astuvad sihikindlalt kuristiku suunas,sest keegi ei taha näha ,mis tegelikult toimub ja kes juhivad meid siin ja mujal,Kui inimkond ei ärka ja ei näe seda kurjust oma ümber ja ei hakka selle vastu võitlema pole meie rassil ja inimestel mingeid võimalusi ellu jääda.
i
inimkonnale/ 9. juuni 2015 02:55
Saatana praegune eluase.
Eelnevad salmid tegid kindlaks, et Saatan visati taevast välja. Siiski, see ei tähenda, et Saatan visati põrgusse. Järgmine lause võib mõnda šokeerida. Saatan pole kunagi olnud põrgu läheduseski ja samuti ka tema deemonid! Nende asumine seal on veel ees. Praegu on kurat ja tema kurjade vaimude armee praeguse maailmasüsteemi kontrollimise eest vastutavad (vaata 2.Korintose 1:4). Rahtused Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja teistes piirkondades, on tema mängumaa. Kommunistliku fašismi liidrid ja iga valesektlus, mis mõnitb tõelist Jumalat ja Tema Sõna, on kuratliku diktaatori kontrolli all – Lutsiferi! Kuidas see saab nii olla?
Piibel mainib meile, et on olemas kolm taevast (vaata 2.Korintose 12:2). Esimene taevas on atmosfäär maa kohal, teine taevas on tähine taevas ja kolmas taevas on see, kus asub Jumal. Täna on Saatan suuteline seisma teise taeva serval ja välja hüüda kõrvetavaid süüdistusi Jumala rahva vastu. Ilmutuse 12:10 kutsub teda vendade süüdistajaks. Fakt, et ta kontrollib esimest ja teist taevast, on tõestatud Efeslaste 2:2, mis kirjeldab teda kui õhuvallavürsti. Lisaks sellele, Efeslaste 6:12 ütleb: Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega. Taevaalustega sõna otseses mõttes tähendab “taevas”. Kuna see on mitmuses, see viitab esimesele ja teisele taevale.
Peagi ühel päeval Saatana elukoht uuesti muutub, kuna ta heidetakse välja esimesest ja teisest taevast maa peale, Katsumuste ajaks. See sündmus saab olema sõjaks peaingel Miikaeli ja tema armee ning Saatana ja tema deemonite vahel. Ja taevas tõusis sõda: Miikael ja tema inglid hakkasid sõdima lohega, ning lohe sõdis ja tema inglid (Ilmutuse 12:7). Salmides 8 ja 9 teavitatakse meid, et Saatan kasutab oma positsiooni taevas: Lohe ei saanud võimust, ja enam ei leidunud neile aset taevas. Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.
Sel ajal Saatan asutab oma posti siin samas maa peal ja mürgitab seda maailma nagu kunagi pole selle maa ajaloo jooksul mürgitatud. Kui sa arvad, et see deemonlik vägi on tegutsemas momendil, siis oota kuni pühakud on üles võetud ja Saatan ja tema armeed võtavad kontrolli enda kätte. Elu pole siis elamist väärt. Ilmutuse 12:12 ütleb: Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud alla teie juurde; ta on suures raevus, teades, et tal on aega üürikeseks.
Kui Saatan heidetakse maale, ta taipab, et tema aeg minna põhjatusse auku on lähedal ja et tal on jäänud 1260 päeva oma tegude sooritamiseks (kui see sündmus leiab aset viimase kolme ja poole aasta jooksul Katsumuste ajast). Seepärast Matteuse 24:22 ütleb: Ja kui nende päevade arvu ei kahandataks, siis ei pääseks ükski, aga valitute pärast kahandatakse neid päevi.
Jah, see päev on tulemas, mil kõik deemonlikud vaimud, kes praegu on õhuvallas, saavad tulema maale ja vallandavad oma kohtumõistmise väed maa kodanike peale. Praegu, Saatan ja tema deemonid teevad visiite maale, ... käivad edasi tagasi maal ja ...kõnnivad üles alla sellel (Iiobi 1:7). Esimene Peetruse 5:8 hoiatab kristlasi: Olge kained, valvake! Teie süüdistaja, kurat, käib ringi nagu möirgav lõvi, otsides, keda neelata.
h
ha/ 8. juuni 2015 20:38
Sellist asja nagu SEAL 6 pole olemas. Üksuse nimi on DEVGRU (Naval Special Warfare Development Group (NSWDG)), SEAL 6 oli DEVGRU eelkäia.
e
Ei/ 8. juuni 2015 19:52
saand aru.Segane jutt.Kellegi poolt tellitud.
p
Popol Vuh/ 8. juuni 2015 13:49
Arusaamatu, segadusttekitav, ebapädev- lapsik artiklike. Muideks, nondest meestest, kes väidetavalt Osama bin ­Ladeni tõurastamisega tegelesid, ei ole tänaseks enam kedagi elus! Üleliigsed tunnistajad või nii.
k
Kalle (54)/ 8. juuni 2015 18:57
Ega see päris Usama ibn Ladin ka vist polnud...
p
Popol Vuh/ 8. juuni 2015 22:54
Suure tõenäosusega ei olnud jah.
j
JUSS/ 8. juuni 2015 13:44
Putinil on jällegi eraldusmärkideta roheliste mehikeste grupid. Õppinud ja osavad poisid. Keda Venemaa just nagu üldse ei tunnegi, kuid kes pärast edukat Krimmi operatsiooni ordeneid ja medaleid said
V
!!!/ 8. juuni 2015 13:42
Venemaal oli erioperatsioonideks spetsgrupp Alfa ja sinna kuulus üle 10 tuhande professionaalse ja hästi välja õpetatud spetsalisti-võitleja. Erigrupid tegutses vajadusel ka välismaal, näiteks tapsid nad 1979.a. Afganistani presidendi Amini, mis viiski lõpuks okupatsiooni ja kümne aastaseks veninud Afganistani sõjani.
p
Popol Vuh/ 8. juuni 2015 16:46
Eksid:
1. Vimpel («Вымпел»), NSV Liidu RJK Esimene Peavalitsu|se 8. Valitsuse, S osakonna – diversiooniüksus, osales 1979. aastal Afganistani riigipöördes (Operatsioon Baikal-79) ning Ḩāfiz̧ullāh Amīni palee vallutamises ja Amīni tapmises 27. detsembril 1979 (operatsioon Storm-333).
2. Alfa ("Альфа"), NSV Liidu Riikliku Julgeoleku Komitee Seitsmenda Valitsuse 5. osakonna, terrorismivastane eriüksus, osales NSV Liidus toimunud kaaperdatud lennukite ja pantvangide vabastamisel.
3. Kaskad ja Kaskad-1, Kaskad-2, Kaskad-3, Kaskad-4, kes osales Afganistani Demokraatliku Vabariigi valitsusjõudude ja Nõukogude Armee 40. armee koosseisus Afganistani sõjas, aastatel 1979–1989, täites luure- ja diversiooniülesandeid mudžahiididevastases võitluses;
4. Koobalt, NSV Liidu Siseministeeriumi eriüksus.
5. Vitjaz ja Vega, Venemaa Föderatsiooni Siseministeeriumi Sisevägede eriüksused.
6. SOBR, NSV Liidu ja Venemaa kriminaaljälituse Organiseeritud kuritegevuse peavalitsuse, relvastatud kurjategijate kinnipidamise ning pantvangide vabastamise üksused.
7. OMON, NSV Liidu ja Venemaa miilitsa posti-patrullteenistuse eriettevalmistusega pantvangi vabastamise, õiguskaitseorganite töötajate turva- ja massiürituste valveüksused.
8. NSV Liidu õitsengu tippajal oli NSV Liidu relvajõududes 24 eriotstarbelist ründeüksust, kuhu kuulus ligi 25 000 eriettevalmistusega sõjaväelast, kes oma ettevalmistuse poolest ületasid NSV Liidu õhudessantvägesi (VDV) kvaliteedilt, kui oskustelt...
N
?/ 8. juuni 2015 21:07
Näid olevat hästi informeeritud isik. Ega ometi ise taolist struktuuride veteran?
k
kovad mehed on/ 8. juuni 2015 13:09
pole midagi oelda. toeline eliit, kelle hulka ei paase igayks.

p
poolik artikkel/ 8. juuni 2015 11:56
oleks ikka võinud natukene parema ülevaate anda sellest,kes või mis on SEAL, sellest pudrust mida Erilaid kokku kirjutas ei saa isegi suure IQ-ga lugeja miskit sotti.analoogsed üksused eksisteerivad kõigil suurriikidel ja mitte ainult.
http://militaryinsignia.blogspot.com/2012/06/us-navy-seals-original-patches-of.html
k
Kui/ 8. juuni 2015 12:12
suur sul see IQ siis on :-)?
a
ameerika / 8. juuni 2015 11:46
eriüksuslased on ise tunnistanud et 1-1 võitluses vene eriväelasega on nad kaotajad
a
Andres/ 9. juuni 2015 13:47
No kus kohas nad seda tunnistanud on? Mõni fakt? Ela oma luuludes edasi.
n
8. juuni 2015 11:32
Nohh, komnoor Erilaid! Said jälle PolitRuki ees linnukese kirja? Pangaarve jälle kosub või toimub see kõik ideoloogilise vabatahtlikkuse alusel?
i
8. juuni 2015 17:39
s
Sama/ 8. juuni 2015 09:45
Samasuguste meeste hulka võib lugeda ka vene GRU Spetsnazi omad.Loe nende kohta näiteks Yahoo-trüki sisse.
k
khmm/ 8. juuni 2015 09:15
fakk jee, tahaks ka nende hulka kuuluda
l
löga/ 8. juuni 2015 09:00
Karta on, et terrorismiga ei saagi muul viisil sõdida, kui räpaselt. Kui üks pool jälgib mingeid reegleid ja teine pool samadele reeglitele kõrges kaares laseb, siis pole ju kahtlustki, kumb võidab.
s
sõjas ja .../ 8. juuni 2015 10:22
puuduvatki reeglid - kes enne ...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee