Eesti uudised

Teletornist kukkus kaks köiellaskumist teinud naist alla  (47)

Õhtuleht.ee, 6. juuni 2015 20:07
TELETORNFoto: ARNO SAAR
Tallinna teletorni juures juhtus täna õhtul raske õnnetus, kui kaks tornist köiellaskumist teinud naist ootamatult alla kukkusid.

Täna õhtul kella poole seitsme ajal juhtus õnnetus Tallinna teletorni juures, kus köiellaskumise atraktsioonil sai vigastada kaks soomlannat, teatab politsei.

"Esialgse info kohaselt kukkusid kaks köiellaskumist teinud naist alla ligi 20 meetri kõrguselt," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder.

"Mõlemad naisterahvad said vigastada ning kiirabi viis nad haiglasse. Esialgse info kohaselt sai üks naine raskemaid ning teine kergemaid vigastusi," täpsustab Põder.

Valdo Põdra sõnul töötavad hetkel sündmuskohal politsei eksperdid ning õnnetuse täpsemad asjaolud ja põhjused on selgitamisel.

Tallinna teletorni juhataja Riina Roosipuu ütles Delfile, et  juhtunu asjaolud on veel väga värsked ja raske on öelda, mis valesti läks:"Kas läks kiirus liiga suureks või mis seal juhtus, ei oska veel öelda"

Samal teemal

30.06.2015
Tallinna Teletorni köiellaskumise atraktsioon jääb sel suvel suletuks
12.06.2015
Teletornist kukkunud soomlannad: me ei pääsenud kergelt!
11.06.2015
Teletornist kukkunud soomlannad: köiellaskumisel peaks ohutus olema tipptasemel
08.06.2015
KÖIELLASKUMISE ÕNNETUSE JÄRELKAJAD: Tallinna teletorn alustas sisejuurdlust, köiellaskumise atraktsioon jääb esialgu suletuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee