(Reuters / Scanpix)

Saksamaa liidukantsler Angela Merkel võrdleb sotsiaalvõrgustikku Facebook korraliku pesumasinaga − tore omada, aga ei tee õnnelikuks.

Stuttgarti kirikus veebiprivaatsusest kõnelenud Merkelilt päriti, kuidas talle Facebook meeldib.

"Tore, et see meil on, nagu auto või korraliku pesumasina omamine. Facebooki eksisteerimine ei tähenda, et mul on automaatselt toredad sõbrad. Facebook ei tee sind õnnelikuks," vastas Merkel, teenides publikult naerupahvaka ja aplausi, kirjutavad AP ja Der Spiegel.

Merkeli sõnul on Facebook küll hea viis, kuidas inimestega ühendust võtta, kuid alati on parem sõpradega päris elus kohtuda.

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
Adolfo****' Hästi paned Angela, täiesti nõus. Kuss für Angela!!!  /   12:10, 7. juuni 2015
Stuttgart-mära aed. Olen seal pikemat aega ringi töllerdanud, elasin ühe maailmakuulsa firma keskastme juhi perekonnas. Linn on türklasi täis, töötavad autotööstuses lihtsamatel töödel. Ühes tehases ka käisin, ülemused olid jugod, kõrgemad ülemused sakslased. See selleks.
Kelle lõusta pole Lõustaraamatus, seda polegi olemas. Pean selle vea enda juures likvideerima, hää pilte ja jutukesi üles riputada, mul on nimelt ravimatu nõrkus ilusate brünettide suhtes ja üleüldse kannatan mölapidamatuse käes, sest olen üksik, tige, dobroserdetshnõi tambovskii volk.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis