Helle-Moonika HelmeFoto: Erakogu
Helle-Moonika Helme, EKRE, Suure-Lähtru mõisaproua 5. juuni 2015 17:59
Vaadates praegu Eesti ees seisvat kõige põletavamat pagulasteprobleemi, tekib tahes-tahtmata tunne, et see kõik on juba olnud. Muidugi võiks ajaloos minna veelgi kaugemale tagasi, aga maanduks siiski aastasse 1939, kui Konstantin Päts otsustas, et peame Nõukogude Liidule solidaarselt käe ulatama ja Vene baasid Eestisse lubama.

Mis järgnes, on meile kõigile selge – andsime sõrme, võeti terve käsi ja hea, et üldse ellu jäime. Tookord tehti samuti Eesti rahvale selgeks, et see on parim, mida me teha saame, see on meie kohus ajaloo, Eesti rahva ja riigi tuleviku nimel. 

Maffiakaubandus 

Kangesti sarnane retoorika kõlab praegugi meie poliitikute, palgatud propagandistide ja kõigi teiste suust, kes on oma rahvusliku südametunnistuse vahetanud ameti ja raha vastu: pagulased tulevad niikuinii, me ei saa midagi teha, me peame olema solidaarsed Euroopaga, pole mõtet vastu punnida, parem katsume probleemile lahendusi leida, kuidas neid siia kõige paremini integreerida.

Hakakem harjuma? Kõlab täpselt nagu soovitus hakata iga päev poomist harjutama, sest nöör, mida Eesti rahvale kaela pannakse on juba õlitatud ja silmusena ootamas.

Põhimõtteliselt käib Euroopa lõunapiiril mafioosne inimkaubandus, mida väidetavalt koordineerivad Itaalia korrumpeerunud valitsustegelased. Rõõmuga löövad selles kaasa sealsed kõikvõimalikud instantsid, mis riigi rahaga põgenikeprobleemist suurt kasu teenivad.

Meilgi on juba kerkinud justkui seeni pärast vihma igasuguseid MTÜsid, kes suurt raha ja riiklikku tellimust haistes on viskunud põgenike siiatulemise eest võitlusse ja nende õiguste kaitsele.

Juba on kuulda olnud ametnike suust lubadusi osta põgenikele keeleõpet ja eluaset vabaturult. Oh rõõmustage keeltekoolid ja kinnisvaraturg – riikliku tellimuse õnn on kohe-kohe ka teie õuele maandumas! Kahjuks ei adu ei ärimehed, riigiametnikud ega ka meie valitsus, et oma tegevusega mahitavad nad otseselt globaalset inimkaubandust ning suunavad riigi ja rahva raha kõige ehedamal kombel kurjategijate taskusse. Ja seda kogu Euroopa mastaabis. 

Pagulaskeskus mõisa? 

Suure-Lähtru mõisa mahuks ära terve pagulaskeskus. Selleks polekski vaja muud, kui müüa oma põhimõtted, ideaalid ja rahvus juudaseeklite eest maha ja öelda – tulge, sest kõik on juba valmis! Riigi ja maksumaksja raha voolaks ojadena, sest me ju teame, et sellistel puhkudel pole rahapuudust kusagil. Ainukesed, kellele ei jätku, on meie oma inimesed. Aga mis meil sellest siis enam, peaasi et papp jookseb ja äkki saab Euroopast mõne õlalepatsutuse ja käepigistusegi.

Pöördudes tagasi ajaloo juurde, teame, mis sai juunikommunistidest. Hea küll, see oli nende isiklik traagika, aga kahjuks teame ka nüüd, mis sai osaks riigile ja rahvale. Juunikommunistidena võime  praegu pagulastevoole ukse avada, aga küüditatakse hiljem ikka meid endid.

Muidugi on meil ka teine võimalus – öelda kindel ei! Ja riskida Euroopa mafioossete inimsmugeldajate pahameelega.

Ja kui seejärel tuuakse nad siia ka vägisi, siis vähemalt ei saa tuleviku ajaloolased ega propagandameistrid öelda – aga te ju ise tahtsite!