Repliik

Repliik | Kellele on vaja munitsipaalpanka?

Marko Laving, ettevõtja, 4. juuni 2015 17:07

17 KOMMENTAARI

h
Hei, Sultsid./ 5. juuni 2015 18:16
Aga uhke tunne oleks ju maksta munitsipaalbordellis munitsipaalpanga kuldkaardiga.
v
Vello/ 5. juuni 2015 14:43
Samasugune nutulaul kõlas kui juurutati tasuta ühistransporti. Samamoodi haliseti kui päästeti Mustpeade Maja. Ja kisa oli lausa taevani kui keelati öine alkoholimüük, ja nutetakse ka praegu, et tuleb pühapäevane alkoholimüügi piirang, jne, jne, jne.
Seega ükskõik mida Tallinna juhid ka teeksid, ikka ei kõlba! Aga mina ütlen, et Tallinna Ühistupanka on vaja, ja isegi vaja.
Tallinna juhid: saate kõik pikalt ja viige kõik oma kavatsuse ellu! Olete õigel kursil.
v
Vellole:/ 5. juuni 2015 20:35
Kas oled KE klaköör? Tunnista ausalt!
Munitsipaalpanka on vaja Keskerakonnale, Tallinna linna(juhtide)le ja Linna kõrgematele ametnikele.
Seal saab teostada tehinguid nii, et asjasse pühendamata isikud andmetele ligi ei saa - siis pole ka maksumaksjale aru anda, miks see või teine plakat telliti ja maksti nii nagu see oleks tehtud kullast ja kaetud briljantidega.
Ka "tasuta" ühistransport oli ja on tänaseni täielik valimiskampaania ämber, mida peab siiani vägistades edasi vedama nagu ka Lasnamäe (Punase tänava) turgu, kus asi ei ole turuna siiani käima läinud sõltumata isegi sellest, et seda on lükatud ja tõugatud igate pidi.
Kes päästaks Fallinna Potjomkinluse küüsist?
p
poro/ 5. juuni 2015 14:41
Kas seadusest tulenevalt pole mitte nii, et pank annab hoiustajale teatud garantiid, aga ühistu mitte?
Sellest tulenevalt panka võib raha julgelt viia (kuni 100 000 eur vist tagatud), ühistusse mitte?
t
tiina/ 5. juuni 2015 14:27
m
Mari/ 5. juuni 2015 13:37
Igatahes on Tallinna Ühistupank loomine samm õiges suunas. Kiidan ühemõtteliselt heaks. Miks peaks minu eluaegse töötegemise viljad kaduma jäljetult välispankade kaukasse . Ilma et eesti riigile ja ka minule endale sellest praktiliselt midagi pudeneks. Praegune rootsi panga hoiuintress on kuskil 0,0 . .. Aga missugune on laenuintress? Enamuses euroopa riikides on ühistupankadel on oma riigi finantssfääris väga suur osatähtsus kui oma riigi ettevõtlusele soodsama pinnase ettevalmistamisel .Tallinna Ühistupanga kasum jääb Eestisse ja teenib palju soodsamatel tingimustel eesti ettevõtlust ja eesti inimesi.
Soovin Tallinna Ühistupangale edu .
p
pensionär/ 5. juuni 2015 12:04
Kust võtta raha,mis sinna panna? Tore, kui Tallinna pank rikkaid kooriks.
t
to ettevõtja Laving/ 5. juuni 2015 10:39
Mine arene välja, tee endale selgeks mis vahe on välismaisel kommertspangal ja kodumaisel ühistupangal ja siis kirjuta järgmine lugu sellest, mis teada said.
p
pärast/ 5. juuni 2015 10:27
niisugust lugulaulu olen kindlalt panga asutamise poolt!

ä
ärastamine/ 5. juuni 2015 10:18
Lihtsalt otsustatakse suletud uste taga 5 miljonit = 78,2 miljonit EK !!! maksumaksja raha oma huvides rahast - raha tegema panna.Rahvast moositakse me oleme head ,aetakse puru silma.Kui valed välja tulevad on juba hilja.Kõik on ainult Keskerakonna huvides,kelle käes on tegelik SUUR VÕIM,kellest suur osa elab päris jõukalt.
h
haarem/ 5. juuni 2015 10:07
Kes tegelikult riiki juhib pole raske ära arvata,see ei ole peaminister ega president vaid keskerakond,kes hoiab kõiki oma ohjes,koos maksudega.Nüüd püütakse ka inimeste raha valitsejaks hakata,millega võib kõike teha,aga mitte rahva heaks.Seda kinnitavad lillelised muinasjutud ,tasuta ,aitame ,hoolime.Tegelikkus on midagi muud.
i
inimkonnale/ 5. juuni 2015 03:07
666 märgi tehnoloogia – käegakatsutav reaalsus! See märk on biomeetriline mikrokiip, mis saab olema siirdatud parema käe või otsaesise naha alla. Maailm on ette valmistumas globaalse UUEKS MAAILMAKORRAKS, kus selle süsteemiga liitunud riikides kaob ära paberraha, pass, ID kaart, juhiload jne. Kõik saab olema ühes kiibis ja mis on skanneeritav juba 15 m kaugusel lennujaamades ning jälgitav stateliitidega! Kui sul seda märki ei ole oled lindrpii, sa ei saa osta asju, reisida ja sa ei ole kodanik! See märk saab olema siirdatud lisaks keäele ka otsaesise naha alla, et inimesed, kel pole paremat kätt, saaksid samuti omada seda märki. See mikrokiip, mida nimetatakse raadiosageduse identifitseerimiseks (RFID) ning see on inimeste jaoks välja töötatud, nimega VeriChip. Antikristus ja tulevane superriik saab seda võikal moel kasutama inimeste jälgimiseks ja totaalseks kontrollimiseks. Piiblis on sellest märgist juttu ja väga hirmsat ning hoiatavat!
Biokiip.ajamargid_2Toome teieni esmakordselt eesti keeles ilmuva 666 märgi ehk biomeetrilise kiipkaardi tehnoloogia tutvustuse.
Kahjuks ei tea suur osa kristlasi sellest Piiblis ettekuulutatud saatana märgist mitte midagi. Kas see on juba võimalik lähima kümnendi vms. jooksul? Vastus on JAH! Tehnoloogia on juba väga kaugele jõudnud ja me võime peagi leida selle kõige eelmängu keskelt!
Mitmed Jumala prohvetid on aga kinnitamas, et kiip võetakse kasutusele peale koguduse ülesvõttu ehk siis Suure Viletsusajal. Samas peame me ka oma eluajal olema valmis, et kui see peaks ka varem juhtuma me ei võta enda peale 666 märki, mille kandjaid ootab IGAVENE VÄÄVLI JA TULEJÄRV!
Võid seda PDF dokumenti välja printida ja seda nõnda levitada! Elektroonselt palun suuna – viita meie kodulehele ära pane seda lihtsalt oma kodulehele üles!
666 märgi tehnoloogia – PDF dokument vaata või lae alla!
Ühel päeval jõuab kätte päev siin planeedil, kus täitub tuhandeid aastaid tagasi prohvetlik ettekuulutus:
Ilm.13,15
Ja temale anti meelevald anda metsalise kujule vaim, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et need, kes iialgi ei kummarda metsalise kuju, ära tapetaks.
Ilm.13,16
Ja tema teeb, et kõik, nii pisukesed kui suured, nii rikkad kui vaesed, nii vabad kui orjad, võtavad märgi oma parema käe peale või oma otsaesisele,
Ilm.13,17
ja et ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk: metsalise nimi või tema nime arv.
Ilm.13,18
Siin on tarkus! Kellel on mõistust, see arvaku ära metsalise arv; sest see on inimese arv. Ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus.
t
Tallinlane Rein/ 5. juuni 2015 00:49
Jätan meelde kõik linnavolikogu liikmed, kes selle panga asutamise heaks kiidavad. Mina ei ole nõus, et minult võetud maksurahaga selline sigadus asutatakse. Kes tahab ühisust teha, palun väga. Pange rahad kokku ja asutage. Kui suudate pankadele ausat konkurentsi pakkuda, õnn kaasa. Aga mis mina oma teenitud rahaga sellesse puutun? Miks te sunnite mind osalema turu solkimises?
a
Alar1/ 4. juuni 2015 21:28
Kus on veel parem raha pesta, kui endale kuuluvas pangas! Savisaare rahapesu võttis sellised mõõtmed, et rahapesuks oli tarvis juba eraldi panka. Mis viga endale isiklikku panka teha, kui maksumaksja miljonid on tagataskust lõdvalt võtta!
u
Uno/ 5. juuni 2015 14:14
t
tom/ 4. juuni 2015 19:01
Elame näeme! Momendil pole mõtet siristada.
t
tellitud lugu/ 4. juuni 2015 18:35