Kommentaar

Jaak Madison | Eesti kui maailma päästja?

Jaak Madison, riigikogu liige, EKRE, 4. juuni 2015 17:07

88 KOMMENTAARI

k
Kalju/ 9. juuni 2015 12:39
Kui üks rahvas oma iseseisvas riigis pole võimeline endale normaalset elu looma, siis on ikkagi tegemist alaväärtusliku rahvaga. Kui keegi tahab neid aidata, siis aidaku neil oma kodumaal elu korda seada. Olin kunagi ammu, veel nõukogude ajal, ühes seltskonnas, kus oli üks mees, kes oli olnud Egiptuses Assuani ehitusel. Keegi küsis temalt, mis ta araablastest arvab. Mees vastas: "Hullemad kui venelased."
j
Ja Madison/ 5. juuni 2015 23:42
kui Eesti riigi päästja või? Moosi varastaja on ikka lihtsalt moosivaras! Mis selle kõrgeltharitud
kogulase esitatud arvudesse puutub, siis lääneriikides ei peeta selle üle arvet, kust ja miskeelne on kodaniku vanaisa olnud või on. See tähendab - andmed pole võrreldavad. Mis ei tähenda, et ootaksin siia tuhandeid uusi tulijaid.
s
Sa tead vist täpselt/ 6. juuni 2015 03:13
mille üle kuskil riigis arvet peetakse? Ja kui mujal ei peetagi, siis näe, meil jälle peetakse. Maassa maan tavalla.
Ja kui siin kõva mahategija oled, avaldad ehk ka oma positiivse programmi? Või HAKKAD ISE EHK EESTI RIIGI PÄÄSTJAKS? Proovi, kui kerge see on.
Ja seejärel ehk taipad, et juhiks tulebki valida EESTI PÄÄSTJA, mitte MITTEPÄÄSTJA, ükskõik, kui aus ja tore inimene ta muidu on.
e
Eestist pagulaste kõrvalehoidmiseks/ 5. juuni 2015 15:49
on väga lihtne moodus: avalikustada siitmaa šokeerivad olud ka EL pomodele, võtta omaks, et aastaid on saanud valetada ja pilti ilustada ning tegelikult ei ole siin pooltki sellest, mida neid uskuma on pandud. Argumendiks oleks, et kuna pagulaste toetus saaks olema siinsest reaalsest töötasust nt väikelinnades ja maakohtades suurem, tekitaks see ELi serval uue ohtliku pingekolde, mida tuleks aga iga hinna eest ära hoida. Kui nad siis veel oma pressi jätkavad, tuleks paluda ametiisikute vaimse seisundi kontrolli.
k
Kahjuks pole ka EL-is "häid kuningaid",/ 6. juuni 2015 02:59
kellele loota. Sest numbrid ja statistika on kättesaadav (avalikustatud) ka neile. Küllap nutikamad neist näevad ja teavad. Lihtsalt asjad räägitakse vägisi heaks ja ümmarguseks - nagu see neile endile ju kasulik on. Kes valitsema pääsenuist enam TEGELIKULT oma rahva eest TEGUDES seisab?
j
Ja-jaa!/ 5. juuni 2015 15:43
_Austraalia on aga teadupärast vägagi demokraatlik ja humaanne riik_
No ega ei ole! Pigem ülimalt silmakirjalik riik. Tagasisaadetud põgenikud, eriti mereteed mööda, on ju sisuliselt surnud juba ette, mis humanismi seal? Nüüd on kuulda, et vigisetakse juba ka Ida-Euroopa noorte üle, nendesamade, kellele veel lahkelt nn töö- ja puhkeviisasid väljastatakse... Kah mingid sealsed kohalikud ajakirjanikud hüsteeriat üles kütmas?
A
Ei ei/ 5. juuni 2015 19:41
Austraalial on aborigeenidega tegemist kyll... 6ieti teevad et tagasi saadavad.
Ida euroopa noorte kohta niipalju, et meil ei ole mingit 6igust seal t88tada., pigem privileeg..
a
Austraalia okupatsiooniriik/ 6. juuni 2015 02:52
oli ju Eurovisioonil ja puha.
"
5. juuni 2015 13:17
"Pagulaste vastu"Facebookis.Laikige!
l
Laikuge!/ 5. juuni 2015 14:16
o
Onu Ruudi/ 5. juuni 2015 13:02
Tegelikult töötab see karikatuur selle tellijatele enestele vastu. Sest vaata selle järgi tuleb ju nii välja, et kõik siia roninud illegaalid ja kriminaalid on toredad jalgpallihuvilised ja ainus, kes neid takistada tahab, on veel poisiohtu Madison. Ise ka saate aru, millise lolluse valmis plätserdasite, kallid kollaborandid?
t
to onu Ruudile/ 5. juuni 2015 15:34
kas saate veel olla ajupestum või täiesti mõtetusega löödud,just noorte hääl peabki kõvemini kostma,sest noorte käes on tulevik,ja valitsus on ammu eesti rahvale selja keeranud.
o
Onu Ruudi to:/ 5. juuni 2015 16:35
Saa ometi irooniast aru! Või oled sama juhm, kui selle karikatuuri tellija?
k
5. juuni 2015 17:16
karikatuur on tegelt õudne tõsielu, meie vanaeided olekski pagulastele jalgpallideks. ja mitte aint vanaeided, kõik. tubli, et madissoon hästi ära paneb kaltskaabakaile, kes vaid poeks, kuhu saaks.
t
teadja./ 5. juuni 2015 12:36
Loomulikult EKRE on valitsuses kindel kolmas ja parteides jagavad Vabaerakonnaga viiendat kuuendat kohta, kus IRL on neist kindlalt ees, kuid ma ei tea täpselt, mis positsioon on Jaak Madissonil EKRES, võin arvata, et esimese viie hulgas ja riigikogus jääb ta sinna teise ritta, positsioonides 21-40, mis tähendab seda, et kui Jaak Madisson arutleb kellegi Reformlasega, siis seljuhul peab reformlane olema omas parties number 15-20 kui Madissonil jääb peale.
Kahju Jaak, ma ei taha sind solvata, kuid paraku tuleb vaadata, et milline positsioon kellegil valitsuses on. Näiteks Taavi Rõivase või Sven Mikseriga ei tasu sul üldse vaielda, sest kaotajaks jääd sa nagunii.
s
sa rsk/ 5. juuni 2015 12:43
segati ja ma panin kogemata plussi
m
5. juuni 2015 17:19
madisson on juba oma nime poolest igast nartsust üle ja kasvõi selle pürastki, et ajab naisi taga, mitte pole põlastustväärsete seast.
p
pikk jutt,/ 6. juuni 2015 02:49
aga mitte midagi ei saa aru!
Kui see nüüd mingi eri peen uumor ei olnd...
Et siis riigikogu toolid on nummerdatud IQ taseme järgi või? :)
e
EL-ist välja!/ 5. juuni 2015 12:11
Eesti piimatootjatele määratakse ületootmise eest trahve, samal ajal Hiinas on piimatoodete puudus (sh piimapulber). USA piimatootjad teevad seal suurt äri, meie maksame töö tegemise eest trahvi! Haigemat asja annab otsida. Kui suurkorporatsioone-tootjaid toetavast EL-ist välja astume, saame terve maailmaga (sh ka EL-iga!) äri teha. See oleks meile palju kasulikum, kui praegu sel ebavõrdsal EL-i siseturul konkureerida. EL-is Eesti ei arene, oleme odav tööjõud. Lisaks muudetakse EL-i tasapisi ühtseks riigiks multikultuurse rahvaga. See on meie rahva surm! NATO on meile oluline, EL mitte!
Ma ei saa aru jutust, et me oleme EL-ist nii palju saanud. Krt 70 aastaks müüdi meid Stalinile maha ja nüüd loogiline, et süüdlased peavad meid toetama! Ja see meie poliitikute väide, et EL aitab meid, me peame vaguralt nende käske täitma, on jama. Tähendab siis siirast aitamist ei olegi olemas, on vaid vorst-vorsti vastu hangeladamine? Kui me migrante sisse ei lase, siis EL hakkab kohe Putiniga semmima ja laseb meid okupeerida? Tuleb ju nii nende jutust välja. Selliseid "sõpru" meil küll vaja pole!
s
5. juuni 2015 17:23
siin liputatakse hnete akudetta röömajate ees mingeid rahasi. kuigi idiootidel endal lähevad arves kinni tagudes edaspidi oioioi maksma ! muu häving lisaks.

o
oleme Euroliidule andnud / 5. juuni 2015 10:05
10 korda rohkem kui sealt tagasi saanud... pluss meeles veel tagasiulatuva jõuga suhkrutrahv... see pidi küll juba ettevaatlikuks tegema
e
EKRE valija/ 5. juuni 2015 10:30
Nii on! venemaa toitis meid kui oma tõuloomi, aga jevroliit ainult röövib! Kadõrovit oleks ka meile vaja, kes rahva vabastaks euroopa orjusest, sest meie koht on aasias, mitte mädaeuroopas. Seal on fasistid ja saksa tähed. Kõik söövad näkjaga euroopas puulehti!
o
Onu Ruudi/ 5. juuni 2015 10:44
Sa pole mingi EKRE valija! Oled lihtlabane lilla valitsustroll!
t
tere Ruudolfionu!/ 5. juuni 2015 11:09
Ah nii! Kas ta ei ole siis täne teil valvekirjutaja, et nii täpselt kõik ekre trollid teada sul? kas teil on siis graafik ja kõik kontrollitud?
o
Onu Ruudi/ 5. juuni 2015 09:55
Nende "põgenike", tegelikult illegaalsete immigrantide näol on tegemist ehtsa bioloogilise ja etnograafilise reostusega. Vähe sellest, et nad siin (organismis kaastatoodud) haigusi levitavad ning värvilisi ja sageli tõrjutud lapsi sigitavad. Lisaks sellele risustavad nad ka meie rahvuskultuuri oma tavade ja lollide harjumustega, mida nad ise püüavad ka meile peale suruma hakata. Ja loomulikult hoolib valitsus neist kriminaalidest palju rohkem, kui oma vaestest ja nälgivatest peredest.
Mida niisuguse reostuse ja kollaborantse valitsuse vastu teha, kes seda reostust pidevalt soosib ja põhjustab? Loomulikult vastu astuda! Ja eelkõige tuleb olla sallimatum kõigi, siia kanda kinnitada üritavate, eriti teisest usust ja kultuurist pärit, väismaalaste suhtes. Sest vaata mida sallimatumad te olete, seda hiljem teid oma kodudest välja kihutatakse ja seda hiljem te oma elupäevad mõnes räpases põgenikelaagris ise lõpetate. Ka tuleb sellise etnoreostuse vastu astuda oma kultuuri ja keele jõulise kaitsmisega. Tuleb jällegi, elu eest, hoida ja taastada vanu traditsioone ja kombeid ning koguda veel saada olevat vanavara ja see kindlalt talletada. Ja mis kõige tähtsam, olla uhke oma rahvuse üle! Olla need, kes te olete. Rääkida julgelt oma murdekeelt (kes veel mäletab) ka igapäevaelus. Sest keel on ainus, mis meid vähegi rahvana veel elus laseb hoida. Ja loomulikult tuleb näidata koht kätte nii Euroliidule, praegusele, punalillale kriminaalide koalitsioonile, kui ka kollaborantsetele ja müüdavatele rottajakirjanikele, kes nende tellitud soperdisi vorbivad.
ü
Ütleme otse välja/ 5. juuni 2015 12:13
Vahet pole kas rahvast tapetakse gaasikambrite või massimmigratsiooniga, tulemus on sama - genotsiid!
a
5. juuni 2015 17:28
aga meie, lollid matsid siin - mõisad põlevad, saksad, mustad surevad, mets ja maa jäävad meitele. alati ! sest ükskord me võidame niikuinii, isegi obama teadis seda.
o
Onu Ruudi/ 5. juuni 2015 09:55
Nende "põgenike", tegelikult illegaalsete immigrantide näol on tegemist ehtsa bioloogilise ja etnograafilise reostusega. Vähe sellest, et nad siin (organismis kaastatoodud) haigusi levitavad ning värvilisi ja sageli tõrjutud lapsi sigitavad. Lisaks sellele risustavad nad ka meie rahvuskultuuri oma tavade ja lollide harjumustega, mida nad ise püüavad ka meile peale suruma hakata. Ja loomulikult hoolib valitsus neist kriminaalidest palju rohkem, kui oma vaestest ja nälgivatest peredest.
Mida niisuguse reostuse ja kollaborantse valitsuse vastu teha, kes seda reostust pidevalt soosib ja põhjustab? Loomulikult vastu astuda! Ja eelkõige tuleb olla sallimatum kõigi, siia kanda kinnitada üritavate, eriti teisest usust ja kultuurist pärit, väismaalaste suhtes. Sest vaata mida sallimatumad te olete, seda hiljem teid oma kodudest välja kihutatakse ja seda hiljem te oma elupäevad mõnes räpases põgenikelaagris ise lõpetate. Ka tuleb sellise etnoreostuse vastu astuda oma kultuuri ja keele jõulise kaitsmisega. Tuleb jällegi, elu eest, hoida ja taastada vanu traditsioone ja kombeid ning koguda veel saada olevat vanavara ja see kindlalt talletada. Ja mis kõige tähtsam, olla uhke oma rahvuse üle! Olla need, kes te olete. Rääkida julgelt oma murdekeelt (kes veel mäletab) ka igapäevaelus. Sest keel on ainus, mis meid vähegi rahvana veel elus laseb hoida. Ja loomulikult tuleb näidata koht kätte nii Euroliidule, praegusele, punalillale kriminaalide koalitsioonile, kui ka kollaborantsetele ja müüdavatele rottajakirjanikele, kes nende tellitud soperdisi vorbivad.
v
veel üks pääsetee/ 5. juuni 2015 09:41
on lugeda massiliselt terve aasta jooksul Roosipärja palvet paludes Jumalaemalt kaitset Eestimaale,
tuletame meelde, et meid on rohkem kui korra hoiatatud jumalale selja keeramise pärast, enne sõda Karl Reitsi suu läbi, kahjuks ei osanud see mees täpsemalt asja seletada - parandage meelt, häda tuleb jäi liiga ebamääraseks, ärge kekutage oma varaga vaid tänage jumalat selle andmise eest oleks ehk olnud täpsem, vist oli liiga palju neid kes rind kummis käisid - mis sa paljasjalgne könn minu kõrval ka oled!vaata mis mina saavutanud olen!
omandireform oli kindlalt meile proovikivi - kas oleme õppinud või oleme ise samasugused kui need kes meie rahvast küüditasid, sest suurem enamus neist kes küüditatute majja elama jäid polnud ise küüditamisele kaasaaitajad, aga vist oli jälle neid inimesi liiga vähe kes otsustasid teisi inimesi mitte välja ajada nii süütutele ülekohut tehes ( kuigi neid oli kes otsustasid just sel põhjusel kompensatsiooni kasuks)
võtkem siis end kokku mitte ärgem irvitagem - Jumalat pole olemas! on küll, isegi nähtav on ta, kuid nii teistmoodi, et me ei suuda aru saada, et elutuna tunduv asi võib olla meist targem ja ta on meie soojendaja ning toitja
kui toimib sarvik keda tema rahaorjad teenivad siis toimib ka Jumal see Headuste Allikas ja Eluandja ning tal on võim sarviku üle kuid meil jälle on vabadus otsustada keda teenida
j
jah/ 5. juuni 2015 10:07
Ungaris loeti 2007 aastal Roosipärja palvet ja muutus tuli
vaevalt, et meil seda niisama lihtsalt teha lastakse, enne pannakse kohalikud satanistid igapäevaselt oma rituaale tegema, ausalt öeldes ei imesta enam millegi üle, maailm oleks nagu hulluks läinud oma perverssuste pähemäärimisega, saatana vastu tuleb tõesti võitlema hakata enne kui tema meid hävitab
h
hmm/ 5. juuni 2015 12:46
näete nüüd, satanistd on täielikult olemas kui nii süütule tekstile miinuseid laotakse
n
NÄT/ 5. juuni 2015 09:33
Eriliselt käib närvidele jutt,kuidas meie põgenikke peale sõda Euroopas vastu võeti-jah võeti,aga räägime ka nendest kes Stalinile välja anti.
Punkt kaks rõhuasetus:põgenemine ja siiajäänute saatus,siiajääjad olid need,kes Eesti uuesti vabaks muutsid,mitte paadipõgenikud randpered ja lepajõed.
Valdukene oli kõige ehtsam majanduspõgenik ENSV ELKNÜ ideoloogiasekretari ei ähvardanud ENSV's mitte mingi oht.Lepajõe "vabadusvõitlusti" mäletavad siiani paljud juveeliärid välismaal.
o
Onu Ruudi/ 5. juuni 2015 10:30
s
Siin pole midagi võrrelda/ 5. juuni 2015 12:16
Eestlased põgenesid MAAILMASÕJA eest. Kus on täna maailmasõda? Kas kogu Aafrika manner ja Lähis-Ida on sõjas? Ei ole ju! Ja meie kes me siin Eestis elame, ei põgenenud ju. Vabadussõja ajal oleksime ka võinud kõik siit põgeneda, aga siis poleks meid ja meie riiki täna olemaski. Põgenemine pole mingi lahendus. Aga EL on ju pehmode juhtida.
m
5. juuni 2015 17:37
mitte pehmode vaid rahamafia, organiseeritud kuritegevus on asja taga. mis neil viga kinni maksta, ähvardada... meie sõjav'elased aga, roomamist vaid õpetatakse, musitavad põlvili mingit risti, terras vist oli see, kui asjalikumad sõjardis on erus, või eemal asjade korraldamisest, kaitseminister võib olla ilma sõjaväes käimata või valitsuses üldse pole mõistus mingi nõuete kohane asi, ega vastutustki... kui meil tapetakse süüdimatult oma inimesi igal pool, siis ...
p
Pääsetee/ 5. juuni 2015 08:34
Näib, et ainuke pääsetee on minna tagasi Venemaa rüppe, sest venelased ei lase ülbitseda pededel ja ei lase võimutseda mustadel, rääkimata mingite moslemite vastuvõtmisest.Ning tuletage meelde: vene (nõukogude) ajal eesti rahva arv kasvas, eesti kultuurielu pulbitses ja igas kolkakülas oli rahvamaja, mis tegutses, sest külad olid rahvast täis.Mida Euroopa on nüüd meiega teinud?
e
EKRE pääsetee ei meeldi eestlastele!/ 5. juuni 2015 09:29
Sa mine siis Pihkva oblastisse oma kultuuri arendama, seal uhked rahvamajad ja külad rahvast täis. Mõni ujub vahel meile ka salt üle Piusa jõe, need tõelised kultuuritoojad mustad või pilusilmsed.
e
EKRE valija/ 5. juuni 2015 10:28
Eesti ongi ajalooline Vene ala ja selle rahvs- kolhoosnikud vene õiguspärased orjad-toitjad.
e
5. juuni 2015 17:41
esti piir käib vastu hiina müüri, oled kuulnud ? venemaa kaob - nagu impeeriumid kõik ajaloos lagunevad.
e
eks sellest/ 5. juuni 2015 10:36
ekrelased unistavadki,et oma vabadusest loobuda.Tänan,tahame ikka vabad olla
n
nõukaaegne/ 5. juuni 2015 14:45
tõsi ta on , et EL on kordi hullem ja ka amoraalsem kui NSVL olla suutis. seal tapeti kiirelt kuid siin pikkamööda
kuid ega me nüüd nii lollid ka ei ole, et mitte aru saada, et mõlemad korrad on satanistide ühiskonnakorrad, arvati et ELiga liigub asi paremini edasi
kuid sel kes tegeleb vaid omastamisega ei jätku iial mõistust tootmiseks ja majandamiseks , vajus sohu NSVL vajub sohu ka EL , sest täpselt saa asi viib mõlema põhja - juhtideks valitakse mitte teadmiste järgi (nemad on ohtlikud) vaid sõnakuulelikkuse järgi , MÕISTUSE DEFITSIIT on ülisuur, ka kurja kummardamine ei aita, sest temal pole sõpru on vaid orjad keda ta kõige viimaseks hävitab
ei lähe enam nii nagu teie peremehed, kulla refikad, tahavad, sest aeg sai läbi
m
Mis nüüd?/ 5. juuni 2015 15:52
NL-i ihalus lööb jälle välja? Palun, palun, ärge seadke Eesti riiki kahtluse alla, samuti mitte inimeste vaba liikumisõigust ja ärge tahtke ranget viisarežiimi tagasi - need ei ole head asjad, kuidas ka ei tunduks! Võtke sõna, kritiseerige, tehke oma hääl kuuldavaks - ja ärge uskuge neid, kes kinnitavad, et ainult isiklike asjadega tuleb tegelda, see annabki klikkidele võimaluse kõigile kott pähe tõmmata! Alati on võimalusi, ärge valige neist palu seda ainsat, mis kõik ülejäänud võimalused automaatselt elimineerib!
i
inimkonnale/ 5. juuni 2015 03:15
666 märgi tehnoloogia – käegakatsutav reaalsus! See märk on biomeetriline mikrokiip, mis saab olema siirdatud parema käe või otsaesise naha alla. Maailm on ette valmistumas globaalse UUEKS MAAILMAKORRAKS, kus selle süsteemiga liitunud riikides kaob ära paberraha, pass, ID kaart, juhiload jne. Kõik saab olema ühes kiibis ja mis on skanneeritav juba 15 m kaugusel lennujaamades ning jälgitav stateliitidega! Kui sul seda märki ei ole oled lindrpii, sa ei saa osta asju, reisida ja sa ei ole kodanik! See märk saab olema siirdatud lisaks keäele ka otsaesise naha alla, et inimesed, kel pole paremat kätt, saaksid samuti omada seda märki. See mikrokiip, mida nimetatakse raadiosageduse identifitseerimiseks (RFID) ning see on inimeste jaoks välja töötatud, nimega VeriChip. Antikristus ja tulevane superriik saab seda võikal moel kasutama inimeste jälgimiseks ja totaalseks kontrollimiseks. Piiblis on sellest märgist juttu ja väga hirmsat ning hoiatavat!
Biokiip.ajamargid_2Toome teieni esmakordselt eesti keeles ilmuva 666 märgi ehk biomeetrilise kiipkaardi tehnoloogia tutvustuse.
Kahjuks ei tea suur osa kristlasi sellest Piiblis ettekuulutatud saatana märgist mitte midagi. Kas see on juba võimalik lähima kümnendi vms. jooksul? Vastus on JAH! Tehnoloogia on juba väga kaugele jõudnud ja me võime peagi leida selle kõige eelmängu keskelt!
Mitmed Jumala prohvetid on aga kinnitamas, et kiip võetakse kasutusele peale koguduse ülesvõttu ehk siis Suure Viletsusajal. Samas peame me ka oma eluajal olema valmis, et kui see peaks ka varem juhtuma me ei võta enda peale 666 märki, mille kandjaid ootab IGAVENE VÄÄVLI JA TULEJÄRV!
Võid seda PDF dokumenti välja printida ja seda nõnda levitada! Elektroonselt palun suuna – viita meie kodulehele ära pane seda lihtsalt oma kodulehele üles!
666 märgi tehnoloogia – PDF dokument vaata või lae alla!
Ühel päeval jõuab kätte päev siin planeedil, kus täitub tuhandeid aastaid tagasi prohvetlik ettekuulutus:
Ilm.13,15
Ja temale anti meelevald anda metsalise kujule vaim, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et need, kes iialgi ei kummarda metsalise kuju, ära tapetaks.
Ilm.13,16
Ja tema teeb, et kõik, nii pisukesed kui suured, nii rikkad kui vaesed, nii vabad kui orjad, võtavad märgi oma parema käe peale või oma otsaesisele,
Ilm.13,17
ja et ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk: metsalise nimi või tema nime arv.
Ilm.13,18
Siin on tarkus! Kellel on mõistust, see arvaku ära metsalise arv; sest see on inimese arv. Ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus.
h
Hr. Madissoniga / 4. juuni 2015 22:43
.....101 % nòus. Ja olen kindel,et jàrgmistel valimistel saab EKRE 3 korda rohkem hààli...
e
5. juuni 2015 17:54
e- reffide isevalimistega ``?
k
keegi/ 6. juuni 2015 02:17
ei käse e-valida. Ikka nii, nagu päriselt valitakse - kiri kasti.

u
4. juuni 2015 22:40
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Johanna/ 4. juuni 2015 22:56
Hale teemaväline ilkumine, kas Eesti käekäik on Sinu lähedastele tõesti sülitamisvääriline?! Madal...
m
Mari/ 5. juuni 2015 00:42
Lilla mõttehiiglane on oma eriala siis avastanud vä?
h
Heidrich ./ 4. juuni 2015 22:08
EL on nagu kommionu . Algul komm ja pärast peput näppima . Kommi ju said ?
l
Lilla värk?/ 5. juuni 2015 09:26
Et siis ikka ongi Goluboi putilnik!
n
no/ 5. juuni 2015 10:59
loomulikult on goluboi putilnik, sest kellele veel peale Venemaa tuleb kasuks lääne lillastumine, nende agendid on USAs ikka väga kõrgele pugenud
t
To Kirde-Eestlane/ 4. juuni 2015 22:03
Tôepoolest.Tundub,et nüüd on riigid EU rüpes nagu lambad aedikus ning raha eest saab kôike- läbi viia-suruda igasuguseid plaane.Ja seda rahakraami neil jätkub.See paneb ka eestlastest eurosaadikute silmad särama..
m
Muidugi/ 5. juuni 2015 12:19
Eks meie poliitikud ole sealt nutsu saanud, selle konksu alla neelanud ja nüüd siplevad nii, nagu peremees käsib. Komprat on piisavalt, Brüssel teab.
t
4. juuni 2015 21:57
Tôesti imelik kogu see asi.Kuidagi kummaline.Töepoolest karistused neile puuduvad.Valged vägistamisohvritest naised jäävad justkui ise süüdi,jäävad ôigussüsteemis kaotajateks.
Ülalmainitud blogspot.com'ile lisaks vôite googeldada ka Barack Obamat,kes on väidetavalt hoopis juut.Tema ema nimi Stanley Ann Dunham.Fotodki.Googeldage neid nimesid.Ainult isa oli mustanahaline.Kuid oluliseks peetaksegi emapoolset vereliini.
j
Juss/ 4. juuni 2015 21:43
Kui ma ei eksi siis nende toetustega oli vist nii ,et peale 2020 lõppevad need ära ja siis hakkame tagasi maksma .
h
Ha-Ha-Ha/ 5. juuni 2015 14:19
Hakkab ta tagasimaksma je
m
marge/ 4. juuni 2015 20:58
k
Kirde-Eestlane/ 4. juuni 2015 20:55
EU-st tuleb kiiresti lahku lüüa - ei ole kasu abist - mis meie riigi ja eestluse hävitab:(!
a
am/ 4. juuni 2015 20:53
lugege tänast : rahvuslane.blogspot .com .Saate teada,kes on kõik selle kavandanud.Tagasi vaadates ongi kõik nende plaanide järgi läinud.Idee ongi tuua euroopasse noori musti mehi,kes paneks valgeid kaunitare,et sünniks segarass.Kui ei ole nõus,lihtsalt vägistatakse.karistused neile praktiliselt puuduvad.

s
Siber/ 4. juuni 2015 20:45
Tegelikult peaks Itaalia tegema diili Venemaaga. Uuralitest kuni Vaikse ookeanini on maa-ala nimega SIBER, kuhu kõik need põgenikud ilusasti ära mahuvad. Euroopa Liidu poolt võiks igale põgenikule anda kirve ning kõpla. Ja head teed. Kui kuuldus Siberisse saatmisest Aafrikas levib, siis ei roni ükski mustanahaline isegi surmahirmus Euroopasse suunduvale laevale. Ainult nii on võimalik see probleem lahendada.
l
Lahendusi on lihtsamaidki/ 5. juuni 2015 12:21
Pagulaste sisselaskmise tingimuseks peab olema steriliseerimine. Tahad varjupaika - lased end steriliseerida. Kõik.
e
Eestlane/ 4. juuni 2015 19:30
Kallis rahvas tulge laupäeval ja kolmapäeval murjamite vastasele meeleavalusele. Me ei tohi lasta kurjategijatel oma laste tulevikku muuta põrguks.
i
i.r./ 4. juuni 2015 23:19
tammsaare park 12-00 laupäev (06.06)
m
5. juuni 2015 18:02
meedikud streikisid mitu päeva, siis lasti neil rahvalt raha rohkem võtta, sandid streikisid ka, aga lasti teerulliga üle, nagu hiljuti kütuseaktsiisi vastaseidki.. tuleks mõni valitsusjopski ka rahva ette tirida, ehk siis hakkaks kelllegil midagi hirmuga ajulahendusi tekitada ?
i
Inimesed.../ 4. juuni 2015 19:21
....ärge enam iial valige neid poliitikuid ,(olenemata erakonnast)kes tahavad siia pagulasi smuugeldada.Kui narkopaki vastuvõtja on samasugune süüdlane kui paki saatja ,siis kehtib see ka inimkaubitsejate kohta.Kõik kes neid siin vastuvõtma valmistuvad on täielikud kurjategijad ja ärge nende nimesi unustage kui järgmine kord valima lähete.
t
Tõlgin lingi/ 4. juuni 2015 22:48
Kui sina ei hääletanud valimistel tuhandete immigrantide Eestisse toomise ja maksutõusude poolt, siis tule ja tee oma hääl kuuldavaks!
Suur protestimeeleavaldus toimub 10. Juunil, algusega kell 18:00 Toompeal.
Sõnavõttude ajakava avaldame 6.06.2015
Tule koos pere ja sõpradega, sest Riigikogu saalis on samal õhtul maksuküsimuste istungid ja on suurepärane võimalus rahva poolt valitud saadikutele rahva arvamust meenutada!
r
Rulle/ 4. juuni 2015 18:57
Tsahkna on nüüd uus Madisson.
r
Rudi/ 4. juuni 2015 18:55
Edu konservatiividele! Hoidke oma praegust joont! Vabaerakonnast sai juba kahjuks reffide käepikendus...
i
i.r./ 4. juuni 2015 23:21
a
Arvamus/ 5. juuni 2015 09:54
Seda ta on alati olnud....
t
Toomas/ 4. juuni 2015 18:23
Jaaguga nõus 120%. Praegu on ta tõsimeeli mures meie kõigi (st. eestlaste ja muust rahvusest LOJAALSETE Eesti KODANIKE) pärast ja oleks juba aeg lõpetada irisemine tema kunagiste tempude üle ning need lihtsalt nooruse rumaluse arvele kirjutada. Ja kui veel vaadata, kes teevad ilma Keskerakonnas (roolijoodik Kallo linnavolikogu esimees!) ja IRL viimast superskandaali, siis peaks olema selge, et EKRE on EESTIMAA peaaegu et ainus lootus.
i
iva ongi selles, et/ 4. juuni 2015 18:20
II maailmasõja ajal ei põgenenud eestlased araabia maadesse vaid kristlikesse riikidesse, siiski ei oodanud neid seal head korterid ega kuuraha.Ka praegu on seal sõda sest üks suurriik tahtid nädalaga demokraatiat viia, kus ei teata sellest halligi ega tahetagi teada, see on lõputu sõda, millesse on eestlased kistud. Madison jättis selle ütlemata, et suurim põgenite pealesuruja on ÜRO, mis oma olemuselt on ammu igasuguse autoriteedi kaotanud ja vajaks reformimist.
x
XXX/ 4. juuni 2015 19:20
Sa oled ikka "hea" jutumees - demokraatiat ei taha ja ei tea sellest midagi aga demokraatiasse põgeneda tahaks küll :)
e
ei taha nad / 4. juuni 2015 23:31
demokraatiasse põgeneda vaid oma usku ja tavasid kaasa võtta ja peale suruda, koraan käseb.
a
Aga ei ÜROl ega ELil ei ole õigust Eestile peale suruda põgenikke, kes on Itaalias või mujal/ 5. juuni 2015 12:24
Rahvusvahelised seadused käsitavad vaid põgenikke, kes tulevad su riigi piirile, mitte mõne teise riigi piirile. Aga isegi Austraalia saadab kõik paadipõgenikud tagasi. Iisraelist rääkimata, see võib südamerahus üles ehitada ainult juutide riiki ja kõik teised rahvad maha suruda.

t
Taipan/ 4. juuni 2015 18:04
Madison on kummaline tüüp. Kollast meediat uskudes jääb mulje nagu oleks tegu seksinäljas pisisuliga, aga kui ise pliiatsi paberile pistab, sünnivad täitsa arukat read.
Ma kordan ARUKAD, sest antud olukorda tulebgi lahendada aruga, aga mitte arulagedate emotsioonidega nagu sooviksid meie kollased ja punased.
p
Pensionär/ 5. juuni 2015 09:44
Kollane kirjandus suudab kõike. Ja kui rääkida seksinäljasusest, siis palju hullemaid asju (võrreldes Madisoni "ahistamistega") korraldasid nii Õpilas- kui Üliõplasmalevates meie hiljutised riigijuhid kohe päris hulgini. Vähemalt minu generatsioon mäletab seda küll.
j
Jah/ 4. juuni 2015 17:38
Mis tõsi, see tõsi, nii on.
m
Mõistmatu/ 4. juuni 2015 17:37
Tahaks ka teada kes on pagulane keda me peame vastuvõtma? Inimene kes põgeneb kodust sõja eest on ju Eesti mõistes desertöör kellele on ette nähtud kuni 5 aastane vangistus.
Kas meil sõjapuhkedes võime ka eirata mobilisatsioonikäsku ja tõmmata siit hoopis näiteks Rootsi kus makstakse meile kogu elamine kinni? Miks meie peame vastu võtma ja ülalpidama desertööre aga ise peame kodumaa eest surema? See on kuidagi üliküüniline kui mitte öelda debiilne.
a
albert/ 4. juuni 2015 17:34
t
tt/ 4. juuni 2015 18:55
See 43 mln € El-le tagastada, Leiame ise oma vahenditest 43 mln, anname selle EL.le ja las see annab selle raha koos 1000 pagulasega sellele riigile, kes tahab,
r
rr/ 4. juuni 2015 19:12
Äkki võiks igaks juhuks üldse kõik EL-ile tagastada, mis me neilt saanud oleme?
m
muig/ 4. juuni 2015 21:34
n
nonohh/ 4. juuni 2015 21:54
kas me mitte rohkem andnud pole kui saanud? kõik need Kreekad ,ESMid jms
o
osa tasutud/ 5. juuni 2015 16:36
suure suhkrutrahvi näol, mis ylekohtuselt võeti ennem elli astumist ostetud suhkru eest.
i
iga/ 5. juuni 2015 16:37
eesti inimene annaks 3 eurot oma viimasest vaesusest, et mustast katkust pääseda
i
iga/ 5. juuni 2015 16:39
eestimaalane annaks 3 eurikut oma viimasest vaesusest, et mustkatk maale ei pääseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee