Maailm

BILD: Merkel soovib Kreekat päästa (10)

LISA KOMMENTAAR

! 17. juuni 2016 11:24
Euroopa hinnalist (migratsiooni)pumpa tuleb ju hoida!
Es lebe 4. juuni 2015 19:35
Adolfo*** 4. juuni 2015 21:32
Was kann ich sehen? K(k)eegi paneb veel kultuurrahva, Euroopa majandusveduri, maailma rikkaima riigi, väga ilusa riigi, Mannschafti-maa, ainuke riik, kellest peaks Eesti 101% eeskuju võtma, v.a. osaliselt sisserändepoliitika, keelt kas mehr oder ein bischen. Ma ka Angela tuline toetaja, kes ütleb Angela kohta halvasti, siis.... Õnneks neid pole või kaovad kähku orbiidilt kui mu pilku näevad. nu-nu.
Adolfo**** Pole kordagi kahelnud, et GroßDeutschland päästab Elláda. Kuss für Angela! 4. juuni 2015 17:04
Tsipras on väga sümpaatne ja konkreetne tegija ka.
Mingid Euroopa-vaenulikud pläralõuad (nemedleno po morde im, i ne odin raz, a mnogo mnogho raz podrjad!!!) muudkui ennustavad Kreeka põhh-rotti, hoopis tubli, töökas ning väga viisakas rahvas on, mis teha kui karmikäelist ja tarka juhtimist pole aastaid olnud. Hirmsasti tahavad lobiseda, siis tavernates välja teha lugupeetud inimestele nagu mina.
Igatsugu tsushmekke-albaanosid, obustevargaid, väga tumedate ja pooltumedate rasside esindajaid on ülipalju sisse imbunud, eriti suurlinnadesse.
Ateena on neid täis ja ajab ülegi.
!!! 4. juuni 2015 16:07
Ei jätku raha osamaksu tagas maksta. Tähendab, lõi rahad läbi! Kulutas propagandistlikel eesmärkidel sedasi, nagu polnud ette nähtud. Küsimus. mida siis sellise võlglasega teha?
ahjualune 4. juuni 2015 14:08
Merkel tahab! Muu euroopa saab maksukviitungi-tänx!
Aga meie maal on hea-muret tundma sa ei pea,särab viisnurk punane( oi kuldne) otse meie aknasse!
4. juuni 2015 07:54
Ehh 4. juuni 2015 07:30
arusaamatu, miks ikkagi neid siestatajaid iga hinna eest liidus tahetakse hoida, nüüd vist hakatakse uut abipaketti neile kokku panema.
Onu Ruudi 4. juuni 2015 08:04
Aga kes siis veel Euroopasse nii palju toredaid illegaale tooks, kelle abil saab suuri abiprojekte püsti panna? Ega Itaalia ka üksi ei jaksa ja Prantsusmaa ja prantslastega hakkab asi juba ühele poole saama. Siis tulebki veel, viimase võimaluseni, Kreekat toetada. Muidu hakka veel tervet Saksa laevastikku Vahemerele, murjameid püüdma, saatma.
http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/lehti-kreikkalaisviranomaiset-sotkeutuneet-laittomaan-s...
onule 4. juuni 2015 22:46
täpselt samasugusele järeldusele jõudsin mina