Eesti uudised

TÜ Kliinikum andis patsientide võlad inkassofirmale: kokku 188 000 eurot (25)

LISA KOMMENTAAR

Keskealine naine 4. juuni 2015 00:48
Meie peame maksma, aga tulevad pagulased, saavad kõik tasuta.
Keskealine naine 4. juuni 2015 00:34
Mida, mida ?
Omasid kooritakse mis hirmus, haiged inimesed aetakse hauda, aga peaasi,. et pagulastele oleks kõik tasuta.
'Täiesti õudne, mis toimub.
Kliinikum 3. juuni 2015 23:12
on siis hea tuluallika loonud inkasso maffiale, need panevad veel omalt poolt poole juurde summale. Huvitav kas kliinikumi pomot saavad ka sealt röövlite käest nutsu selle eest? Miks nad ei kasuta kohtu pöördumist nagu seadusjärgselt peaks olema vaid kasutavad ebaseaduslikke kanaleid?
4. juuni 2015 06:09
Kliinikumil on ikka teine funktsioon, kui sadade inimestega kohut käimine.
Häbametud riigivõimul 3. juuni 2015 21:22
_Tüüpiline võlgnik on pigem nooremapoolne inimene, kes on ostnud tasulist teenust_
Jultunud järeldus. Ei peaks ostma tasulist teenust kui saaks ravikindlustatuna riigipoolset arstiabi.
Ei saa oodata sügiseni mõne probleemiga, aga proovi eriarstile numbrit saada.....
TASULISELE saad samal päeval.
Vaat selline mõnus elu eestlastel
Jep 4. juuni 2015 07:14
....tasulisele saad samal päeval .....
Kusjuures veel samale arstile kah, kuhu olid järjekorras. IRW.
HAIGE KASSA maksku inkassodele 3. juuni 2015 21:16
Häbiväärne riik oma häbiväärse HAIGEmast haige kassaga, mis ei suuda isegi visiiditasusid ära kaotada kuigi inimesed maksavad ravikindlustust aastaid ja aastaid.
Nüüd siis koguni kantpead pandud tegutsema......las need inkassokandilised lähevad HAIGE KASSA käest välja nõudma riigikodanike tasumata arveid
võtke või jätke 3. juuni 2015 20:12
Lindorff Eesti võib muna imeda.Olen ka võlglane.Kavatsen võla tasuda,ainult kliinikumile.Kui kliinikum nõus ei ole,ei saa ültse.Inkasso ei saa sentigi.Kus juures,räägiti mingitest meelde tuletustest.Ma ei ole saanud mitte ühtegi meeldetuletust,ei elukoha postkasti ega meilile.Aga esmaspäeval plartsatas meilile inkassolt kohe kiri.Nii et ime muna inkasso.Kliinikum oleks ammu saanud raha kätte,kui oleksin saanud meeldetuletuse.4,5 aastat ei ole saanud.
Teeline 3. juuni 2015 20:48
Ega 4,5 aastat on lühike aeg ka, et oma võlg ise ära tasuda. Ikka peab keegi meelde tuletama.
Soovitus 3. juuni 2015 21:19
Saada see inksassokandiliste nõue HAIGE KASSALE...las maksavad sinu makstud sotsiaalkindlustusmaksust võla kinni.
Millal see haige kassa laiali lüüakse....üks must auk , kuhu meie raha kaob
3. juuni 2015 21:24
Ja millal sina, HAIGE INIMENE, tühja loba kirjutamise lõpetad?
keegi 3. juuni 2015 19:31
Kui arve tasumata, siis uut teenust ei saa, enne kui vana arve makstud. Mingeid arveid ei ole kogemust arvestades võimalik eraisiklule teha. Arve tuleb KOHE maksta, kuna ka summad ei ole suured. Võlgnike nimekirjad lehte ja kliinikumi avalikult ülesse unustajatele!
Soodale 3. juuni 2015 19:18
Sul ka mõistus ei hoova!

teadlik element 3. juuni 2015 17:53
Nagu Tallinna raad, mitte seakari. Krrt. maksku ära. Selline summa võlgu kokkuvõttes. Mittemaksjatel võiks häbi olla.
arvamus 3. juuni 2015 17:40
tegelikult saab haiglaarvetki ette võtta .Kui plaaniline hospitaliseerimine,saab tasu võtta näiteks 5 ravipäeva eest .On ju teada,keskmiselt osakonnas viibimise aeg,mis erialati erinev .Kui läheb pikemalt,võetakse tasu juurde,kui vähem,makstakse tagasi. IT ajastul kõik ju arvutites näha. Niigi on voodipäevatasu naeruväärne 2.50,mille eest soe tuba,voodipesu,4 korda süüa päevas,lõputult vett,et dusi all vedelda,koristatud ruumis,soe,teenindajad k aümberringi.Luksus missugune . Mõni elab rolli nii siise,et kellab endale ka teki pealepanija ja siibri viija.,sest ei suvatse 2-3 m palatis asuvasse tualetti minna.
Sooda 3. juuni 2015 18:32
Haige inimene kasutab haiglas tõesti lõputult vett. Irw. Keskmist aega ei ole haigeks olemise ajal. Ainult idioot arvab niimoodi, et inimene tellib omale siibri voodisse ning ise WC-sse minna ei viitsi. Sa inimene tead ka kui haigeid inimesi on haiglas ??? Selline avansside ettemakse ja pärast saldeerimine on ka omaette ooper. Tihti inimene ei saa aru, ei mäleta, jne. Sisuliselt tuleb tööle võtta mõttetult palju inimesi. Aga seda mõistus ei hoova, et oma kohustused tuleb hiljem ära maksta. Mingi väike protsent jah unustab aga hetkel on küll näha, et tegemist ei saa olla unustamisega.
Nii 3. juuni 2015 19:17
Saab jah ette võtta, aga pärast tagasi ei saa, kui oled vähem päevi...
väga õige samm 3. juuni 2015 17:35
paljud inimesed,just need,kes elavad ja töötavad välismaal,on äärmiselt ülbed. Astuvad neile sobilikul ajal EMO_desse nõuavad analüüse,uuringuid ja eriarstidele saatmist ning jätavad veel arved tasumata. Keegi ei keela neil arstiabi saada maal,kust palk laekub. Kauplusesse inimene ju ei lähe,kui raha pole Miks arsti juures peaks teisiti olema? Loodan,et Tartu eeskujuga liituvad kõik raviasutused. Võlad tuleb likvideerid a.Tegelikult on seadus,mille alusel ei pea plaanilist teenust pakkuma,kui eelmised tasumata. Seda peaksid raviasutused järgima. Enamasti on ülbureid väike kogus,kuid kun anad jätavad paljudes kohtades tasumata,kuhjuvad summad.
häbi 3. juuni 2015 17:29
Häbi teil olgu. Õiga kah, et häbiposti pandud. Peaks tegelikult ajalehes need nimed ka ära trükkima.
Manna Liisa 3. juuni 2015 17:28
Miks kliinik ei lase arvet ette maksta ? Visiiditasu tuleb ju enne visiidile minekut tasuda niisama ka teenuse eest . siis saaks kliinik kohe raha kätte, fakt on see, et inimesel on arsti juurde tulles see raha kaasas, sest ta ei tea, kas küsitakse raha või ei ja kui palju teenus maksta võis.
Sooda 3. juuni 2015 17:32
Vaata vooditasu teenust on ikka väga raske ette ennustada. Sa pole suure tõenäosusega haiglas viibinud. Puudub seaduslik alus hakata raha enne sisse kasseerima. Visiiditasu on natuke teine asi, registratuuris maksad selle naksti ära sest on garanteeritud, et arst ootab sind juba.
asd 3. juuni 2015 17:16
See on nii haige suhtumine, et teenust kasutatakse ja arvet ei maksta ning veel ülbitsetakse, et " mis siis, et on võlg, ravile peate ikka laskma" Tegelikult ei peaks võlgnikele uusi teenuseid enne osutama kui arved makstud ja kui tõesti arve maksmine käib üle jõu, siis tuleks koos kohaliku omavalitsusega leida probleemile lahendus.
Kov 3. juuni 2015 19:19
Mis siin KOV tegemine peaks olema? Ega nad lapsehoidjad pole!
Otse näkku sulle 3. juuni 2015 21:18
Ja see ei ei ole haige, et ma maksan ravikindlustust aastaid ja pean ikka rahakott puuga seljas arsti juurde minema???
Ära kiunu siin vaid mine ja küsi Haige kassast, kuhu nad meie raha panevad?
Mitte teenuseid ei pea sulgema vaid riigikodanikud peaksid lõpetama sotsiaalmaksude maksmise
3. juuni 2015 21:26
Ei,viite eurot ei pea "puuga "seljas kandma