Seisukoht

Seisukoht | Ikka pagulastest

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 3. juuni 2015 19:03

48 KOMMENTAARI

k
Kohalik/ 8. juuni 2015 19:35
Neile dzungli rahva lastele tuleb ennem kombeid õpetada kui nad külavahele lahti lasta,loobivad kohalikke lapsi kividega ja muu jamaga mis kätte juhtub!
a
appi/ 8. juuni 2015 19:30
kas majad nii lähedal?ma koliks ära sinna tulejaid küll.pooldajad
h
haha/ 8. juuni 2015 18:37
Appikene kui madaalalaubalised inimesed ikka olla saavad! Tundub, et Eesti inimene ei saa väga täpselt aru mida see paguane siiski tähendab.
m
mina/ 8. juuni 2015 20:17
ega see ei ole ju pagulane, kes oma kodumaalt minema purjetab
J
../ 8. juuni 2015 16:25
JUMAL palun anna mulle jõudu ja tervist, et saaksi rohkem tööd teha ning pagulased head e-eest elu nautida. TAAVI ole mees ja tõsta kiiremini kütuse aktsiisi saame veel raha pagulastele.
s
san/ 8. juuni 2015 15:55
alustaks sellest et kõik eesti kodutud suunatakse kah nendesse pagulaskesskustesse elama samadel tingimustel,teiseks pagulane peab saama täpselt samapalju kui eesti elanik kes tööl ei käi,ehk toimetuleku piiri ulatuses ja ise ostma selle raha eest süüa,riideid ja kinni maksma oma eluaseme kulud,ei kuidagi muudmoodi.kolmandaks kuidas on lood seadustega,inimene kes tuleb siia varjupaika taotlema tuleks riigist välja saata kohe kui rikuks kriminaal või haldusseadustikku-see näitaks kes mis eesmärgiga siia tuleb ,kes tööle,kes varastama -vägistama.neljandaks ei tohi anda õigust kutsuda siia tervet suguvõsa ja kui sõda läbi siis peavad viivitamatult lahkuma kodumaale.meie aitasime tal ellu jääda mingu ja ehitagu oma kodumaa nüüd üles .
m
mina/ 8. juuni 2015 20:18
sul on täitsa õige jutt...see tuleks suisa riigikogulastel lasta pähe õppida
r
Räägime inimlikkusest/ 8. juuni 2015 15:35
Nii kaua, kuni ma tulen Tallinnasse või mujale suuremasse linna ja näen seal KOHALIKKE EESTI INIMESI KODUTUTENA TÄNAVAL JA PRÜGIKASTIST SÛÛA OTSIMAS, nii kaua olen ma vastu sellele, et antakse luksusi võõrastele, mida kohalikud riigilt ei saa! Kui aisatakse, siis aidatagu kõiki. Omadele iniemstele eluasemed ja lastele riided ja toit kui neist puudus. Või pange nad sama haletsusväärsetesse tingimustesse nagu vaesed eestlased peavad elama (on ju ka pagulane vaene inimene). Pange nad samamoodi lagunenud majadesse, elatusmiinimum 90 eurot kuus. Miks eestlased tohivad nii elada aga aafrika mandrilt tulijad mitte?!
m
mina/ 8. juuni 2015 20:19
j
Ja veel..../ 8. juuni 2015 12:39
....meil siin palju spordiüritusi,laulu -ja tantsupeod jne.Need ju ISISE-l lemmik kohad kuhu pomme sokutada.
m
mina/ 8. juuni 2015 20:20
(Ernesaksa) asemel Laulupidu juhatamas tume neeger.....
h
Huvitav.../ 8. juuni 2015 12:28
....et 150 a.tagasi veeti neid vägise siia ja nüüd ronivad juba ise vägise üle piiri.

k
Kristo/ 8. juuni 2015 10:25
Kas laste turvalisus on tagatud juhul kui neegrile ei meeldi arvamus, et nad džunglist tulevad?
n
nii tore/ 8. juuni 2015 10:21
Nii armas, meie riik hoolib kòigist pagulastest, àkki saab mòni veel meie jalgpalli staariks. Nùùd oleks aeg veel ehitada sinna korralik tàismòòdus vàljak ja aed ùmber. Aed sellepàrast, et kohalikud lapsed ei saaks muru àra rikkuda ja laseks tulevastel staaridel rahus harjutada. Paari aasta pàrast vòib vao kohalikelt kùsida juba pileti hinda, ikkagi staarid murul.
a
AndEl/ 8. juuni 2015 09:48
Rahvas on tõsiselt vihale aetud ja millegi heaga see ei lõppe!
t
Teadja/ 8. juuni 2015 09:02
Mitte kõik pagulased ei ela selles uhkes majas,sest neid ei mahu sinna nii palju,vaid on juba paigutatud Väike -Maarja valla tühjadesse korteritesse teistes majades.Küsisin tuttava käest(elab Vaos alates sünnist saadik),kuidas suhtub pagulastesse,ütles,et nüüd juba negatiivselt,sest tema maja taha hakatakse ehitama nende lastele mänguväljakut ja spordiplatsi(kohalikel lastel spordiplats puudub) ja pole enam kohta ,kus pesu kuivatada.,maja aknad ka sinna poole,iial ei tea,millal pall tuppa lendab.
n
njah/ 8. juuni 2015 17:16
Ma olen ka pagulaste siiatoomise vastu aga sellised argumendid on pehmelt öeldes nõrgad. Sinna platsile on ilmselt ka kohalikud lapsed oodatud mängima. Rusikaga vibutamine et äkki pall lendab aknasse on sama koomikavaldkond kui vanainimesed kes sisevad et murul ei tohi käia (a la "GET OFF MY LAWN!") teate küll...
x
XD/ 8. juuni 2015 07:45
Mitu sõpra on juba öelnud, et lubame enam mitte ühtegi pahandust teha elu lõpuni...palun meile ka anda kuus 1000 € puhtalt kätte.... Isegi tööle ei lähe enam...
o
On/ 6. juuni 2015 15:13
raske tõdeda,et SALAVALITSUS ,kes korigeerib ,ka Obama tegevust on kaugeleulatuva salajase migratsioonilepinguga ettenägelikult koostanud,et kukutada maailma stabiilsust.Tapetud on aastaid teadlasi,kes on leiutanud vaba energia ja loonud loodus sõbralike kütuseid.Infoga ,läbi teleka ja ajakirjanduse pannakse rahvas paikka!
p
Pika-ajaliselt/ 4. juuni 2015 11:15
kari temperamentseid noori mehi ühes toas, veri vemmeldab. Varsti lähevad uurima, kus "mehetegusid" teha saab. Selle ärahoidmiseks oleks pidanud ostma jalgpallisaabaste asemel sex-poest igale negrule oma täispuhutav sõbranna.
m
4. juuni 2015 23:59
mis nende peale ikka kallist rahva raha kulutada,keeraku kiima korral teineteisele p.rsse!

l
lugeja/ 3. juuni 2015 23:36
Autoril on õiglane vaade asjade seisule. Pole loota, et siin magavaid neegreid, kes kohalike seljas liugu lasevad ja peenikest naeru peavad sallima hakatakse.
a
arvamus/ 3. juuni 2015 23:33
Eestisse tuuakse mustad kuningad ja eestlane peab neid ülal pidama, toitma, katma, majutama ja andma vastuvaidlematult seksi. Kui sellega nõus ei ole on väga paha, häbistatakse ja tulevikus pannakse ka vangi, kui kunne solvab.
e
Ei panda vangi/ 4. juuni 2015 11:03
loobitakse kividega surnuks.
v
VANGI?/ 8. juuni 2015 10:57
Ei panda - kes siis meie peale raha raiskama hakkab? Nalja teete vist..... Ikke kividega....
õ
Õiglus!/ 3. juuni 2015 20:57
Kõik kellele Eesti, keel, kultuur, oma rahvas, jne natukenegi kallid siis andke kindlasti ka oma hääl PETITSIOON.ee, alustuseks seegi.
Hiljem näeb kuidas edasi ..
r
Raivo/ 3. juuni 2015 20:56
Piusapagulane otsib - aga mitte tööd vaid naisi - mõlemad annaksid elamisloa. Kui aga lähtuda nende väljaöeldud seisukohast - iga euroopa mittemoslemist ja ümberlõikamata naine on prostitut - otsib ta prostituuti. Eestlanna kes selleks oli nõus iirimaal - mõisteiti kinni fiktiivabielu eest - tema "peremehe" karistamisest midagi kuulda pole olnud.
o
Onu Ruudi/ 3. juuni 2015 20:25
TEADMISEKS KÕIGILE EESTI KODANIKELE!
Aafrikas levib siiani kümneid või isegi sadu haigusi, mille kohta ka tänapäevane meditsiin oskab määrata ainult surma põhjust, mitte ravi. (Eestis pole minu teada ühtegi selle ala spetsialisti!). Pealegi viiruste tüved muteeruvad, mitmed viirused peidavad ennast inimeste organismis, ilma, et ta ise midagi sellest teakski. Juhul, kui aga inimese organism mingil põhjusel oluliselt nõrgeneb, asuvad viirused aga rünnakule. Ka ründavad viirused neid inimesi, kellel puuduvad kokkupuuted antud viirusetüvedega ja seega ka igasugune immuunsus antud haigusetekitaja vastu. Kuna suur hulk kõige ohtlikumaid, Aafrikas levinud, viirushaigusi levib peamiselt kehavedelikega, on äärmiselt ohustatud kõik naised, kes nende illegaalsete immigrantidega seksuaalsuhetesse astuvad või siis ise Aafrikas seksiturismi reisidel käivad. Meeste puhul on oht mõnevõrra väiksem, kuna siia imbuvad peamiselt mehed ja suur osa Aafrika vallalistest naistest on algul n.ö. seksikõlbmatud, kuna nende suguelundid on juba lapsepõlves jõhkralt kokku õmmeldud ja alles pulmaööl lõigatakse need jällegi lahti. Aga ka siin netikommentaariumis leidub mehi, kes himustavad sekssuhet neegrinaistega ning riskivad võimalusega saada endale mõni selline tõbi:
https://www.youtube.com/watch?v=xutw2DcFqfQ
https://www.youtube.com/watch?v=nTP3e3GDbwI
https://www.youtube.com/watch?v=952jT4GbTrQ
m
mina/ 8. juuni 2015 20:25
PÄHHH-PÄHHH. no nii nälgas need valged mehed ja naised küll ei tohiks olla, et musta riista lakuvad ja musta prigu
K
***/ 3. juuni 2015 20:24
Kas nüüd tasapisi jõuab kohale, et see jama on üks SUUR JAMA!!!
Elan maal, tulin just kohalikust poest, kus väike,kehvalt riides poiss, arvutas kokku sente, et endale kommipakk ja limonaad osta( enne ostis koju leiva, saia, piima). Õnneks tuli rahast välja. Aga selline on olukord maal, peame kogu aeg raha lugema, et ots otsaga kokku tulla. Mõnikord ei tulegi...
k
kurb/ 8. juuni 2015 09:20
Ja siis riigipapad tahavd tolguseid enda tiiva alla võtta ja poputama hakata. Oma rahvas vireleb vaesuses, olgugi et teenitakse oma sente välja suure vaeva , higiga.
Laps loeb sente , et endale midagigi lubada...kahju ;(
See pagulaste sissetoomine ei tohi juhtuda ja loodame et koos me saame sellele vastu!!
j
jaanus/ 8. juuni 2015 18:39
Ega see kui pagulasi vastu ei võeta paranda teie elu mitte karvavõrdki. Pagulaste ülal pidamiseks väljastb raha euroopa liit.
t
tiina/ 8. juuni 2015 19:08
Ei tea kust Euroopaliit selle raha saab,tere mõistus?
m
mina/ 8. juuni 2015 20:26
aga ka Eesti maksab Euroopa liidule üpris suurt ANDAMIT
e
Ei ole kaua aega tagasi/ 3. juuni 2015 20:08
kui yks must tappis Lasnamäel oma naise. Eesti ei ole sissesoidu hoov.
o
Onu Ruudi/ 3. juuni 2015 20:08
Täiesti õieti öeldud, et pole kohalike käest üldse küsitudki, kas nad üldse tahavadki nende murjamitega suhelda. Aga kui te ei taha neid siin näha, siis tuleb seda neile endile ka pidevalt selgeks teha. Tuleb olla äärmiselt tõrjuvad ja sallimatud nende suhtes! Sest vaata mida sallimatud te olete, seda hiljem teid oma maadelt ja oma kodust välja kihutatakse ning seda hiljem te oma elupäevad mõnes räpases põgenikelaagris lõpetate!
o
Onu Ruudi/ 3. juuni 2015 20:48
Need osad "pagulased" peaksid aru saama araabia keelest. Seega ka mõned sõnad, nendega "suhtlemiseks".
mine ära - kazhe bo dai dhen
mine koju - kazhe bo lil mängöl
ei - lläe
ei taha -lläe oridu
must -kas ve dhõu
loll -mežnoon
Vabandan, et kirjutasin kuulmise järgi! Edasi otsige Google tõlkest! Rohkem ma ei lisa, muidu kustutatakse jälle ära.

p
pagulastel/ 3. juuni 2015 19:58
pole siin ka pudulojuseid keda põrutada. Lastel tuleks silm peal hoida!
k
3. juuni 2015 20:09
kiiresti suurendada lamba ja kitsede kasvatamist siis ehk nati turvalisem ka linnas.
t
tulevik/ 3. juuni 2015 19:44
....on tume jah! Paar päeva tagasi ründas Kristiine Keskuse proovikabiinis üks "väga tumedanäoline" onu 13 aastast tütarlast seda himukalt käperdama asudes. No seekord tüdruk pääses...aga mis saab kui neid "tumedanäolisi" siia rohkem tuuakse??? Kas Tarandid, Lauristinid, Rummod ja Samostid kaitsevad tüdrukuid????
t
tetra/ 3. juuni 2015 19:33
Kas meie p*** valitsus ei suuda siis EI õelda selle neegri sopale?
Ei taha neid siia ja kui tulevad siis tuleb neid peksta niikaua kui nad siit minema tõmbavad!!!
r
R./ 7. juuni 2015 11:33
Kas sinu vastuseis tuleneb sellest, et tegu on mustanahaliste inmestega? Kui need samad pagulased oleks valgest rassist, ent sama erineva kultuuri, usu (islam) ja kommetega-kas sa siis võtaksid nad avasüli vastu? Pigem on probleem sellest, et selline liiga erinevate kultuuride kõrvuti elama panemine toob kaasa asjatuid konflikte. Peale selle ei tuleks meie väike riik, kes jääb hätta isegi oma vaeste abistamisega, kõige sellega lihtsalt toime. Lisaks ei saa mainimata jätta seda, et need nn. kriisikolded on oma tegevusega loonud just nimelt meie maailma saatanlik Eliit (eesotsas USA). Nad sekkuvad sõjaliselt kõikvõimalikel ettekäänetel Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika riikide siseasjadesse, hävitavad seal normaalse elu võimalikkuse ja tekitavad põgenikevoolu. Seejärel pakuvad nad välja "õilsa plaani" kuidas selle kõigega toime tulla-tuleb põgenikud kvootide alusel Euroopasse ümber asustada. See kõik teenib mingit kindlat eesmärki...mõelge natuke selle peale.
t
T.Mets/ 3. juuni 2015 19:13
Kui eestlastest põgenikud omal ajal Rootsi jõudsid, siis esimesel võimalusel asuti tööle, vastasel korral
oleks nälga jäänud.Eestlased integreerusid uude ühiskonda tänu oma tööle ja püüdlikkusele.Mõni
aasta tagasi pandi Rootsis toime kuritegu, kus moslemist vend lõikas läbi oma õe kõri, kuna too
sõbrustas kohaliku noormehega. Võib olla kindel, et migrantide saabumisel Eesti mingit integ-
ratsiooni toimuma ei saa. Seda teadvad ka praegused võimumehed, kes vastavalt Brüsseli
soovidele on valmis avasüli vastu võtma musta-pruuni migrantide voo
v
Valdur/ 4. juuni 2015 09:16
Meie põgenikud Rootsis olid vähemalt samast rassist ja kultuuriruumist ning tänavapildis ei eristanudki neid, aga nüüd püütakse kaks täielikku äärmust sobima panna. See ei lõpe muu kui katastroofiga meie riigi ja rahvuse osas.
Külamees./ 3. juuni 2015 19:05
Meie valitsejatel on viimane aeg euroisandate ees kõrvad lonti lasta ja ausalt üles tunnistada, et siiani on meie SUUREST EDUST ainult valetatud ja tegelikult elavad Eesti TÖÖinimesed vaesemalt, kui siia topitavad nn. pagulased omal kodumaal elasid. Ma olen veendunud, et tegelik pagulasbuum on hoopis ISIS-e võitlejate laialikülvamine Euroopasse, mille sogastamiseks topitakse 90 % halli-, vabandust, musta massi laevad täis.
r
R./ 7. juuni 2015 11:36
See pagulasbuum on järjekordne võte maailmas kaose tekitamiseks, et siis läbi selle jõuda oma eesmärgini....
t
tohmu/ 3. juuni 2015 18:42
Enam paremini ja arusaadavamalt polekski saanud öelda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee