Juhtkiri

Juhtkiri | Maksupakett või uus võimulepe?

Õhtuleht.ee, 3. juuni 2015 18:35

19 KOMMENTAARI

t
tõega näkku/ 6. juuni 2015 10:29
Rõivase absurdne väide, et maksumuudatusi piisavalt rahvale ei selgitatud- on absurdne.Esiteks, ilmusid maksunõuded alles peale valimisi ja koalitsiooniläbirääkimistel detailsusteni ei laskutud, vaid tegeleti ministrikohtade jaotamisega. Kui Reformi vale avalikuks sai, siis oli Rõivasel hea öelda, et miks vastu ei vaieldud koalitsioonipartnerite poolt.Õnneks pole Ossinovski seda teinud ja seega on sotside käes lähemate nädalate ja kuude Eesti tulevik.
l
lolle ei külvata/ 5. juuni 2015 21:30
kas seda alla mingit arvestust rumalat kes enne sotsministrina juba näitas kui rumal vöib üks jutupaunik olla nüüd keerab riigi OTSE RABASSE oleks aeg rahval ärkata HÄÄLED JU TAL E---
SURNUKUURIST-HULLUMAJAST-VANADEKODUST-----´´noortelt ainult 109 aastastelt !!!
v
VALIA/ 5. juuni 2015 03:53
No jah , ega need komentaarid RÕIVASELE korda lähe . Oleks ta ise 300 ..... 400 eurose palgaga ei ta siis räägiks aktsiiside ja mksude tõusust , On ju selge , et kui aktsiisid tõusevad , tõusevad ka kõik teised hinnad , millest see pojakene RÕIVAS ei saa aru . Ärme laseme REFORMIKATEL pähe istuda ......... VÕITLEME - VÕITLEME igasuguste lolluste vastu .
i
inimkonnale/ 5. juuni 2015 03:18
666 märgi tehnoloogia – käegakatsutav reaalsus! See märk on biomeetriline mikrokiip, mis saab olema siirdatud parema käe või otsaesise naha alla. Maailm on ette valmistumas globaalse UUEKS MAAILMAKORRAKS, kus selle süsteemiga liitunud riikides kaob ära paberraha, pass, ID kaart, juhiload jne. Kõik saab olema ühes kiibis ja mis on skanneeritav juba 15 m kaugusel lennujaamades ning jälgitav stateliitidega! Kui sul seda märki ei ole oled lindrpii, sa ei saa osta asju, reisida ja sa ei ole kodanik! See märk saab olema siirdatud lisaks keäele ka otsaesise naha alla, et inimesed, kel pole paremat kätt, saaksid samuti omada seda märki. See mikrokiip, mida nimetatakse raadiosageduse identifitseerimiseks (RFID) ning see on inimeste jaoks välja töötatud, nimega VeriChip. Antikristus ja tulevane superriik saab seda võikal moel kasutama inimeste jälgimiseks ja totaalseks kontrollimiseks. Piiblis on sellest märgist juttu ja väga hirmsat ning hoiatavat!
Biokiip.ajamargid_2Toome teieni esmakordselt eesti keeles ilmuva 666 märgi ehk biomeetrilise kiipkaardi tehnoloogia tutvustuse.
Kahjuks ei tea suur osa kristlasi sellest Piiblis ettekuulutatud saatana märgist mitte midagi. Kas see on juba võimalik lähima kümnendi vms. jooksul? Vastus on JAH! Tehnoloogia on juba väga kaugele jõudnud ja me võime peagi leida selle kõige eelmängu keskelt!
Mitmed Jumala prohvetid on aga kinnitamas, et kiip võetakse kasutusele peale koguduse ülesvõttu ehk siis Suure Viletsusajal. Samas peame me ka oma eluajal olema valmis, et kui see peaks ka varem juhtuma me ei võta enda peale 666 märki, mille kandjaid ootab IGAVENE VÄÄVLI JA TULEJÄRV!
Võid seda PDF dokumenti välja printida ja seda nõnda levitada! Elektroonselt palun suuna – viita meie kodulehele ära pane seda lihtsalt oma kodulehele üles!
666 märgi tehnoloogia – PDF dokument vaata või lae alla!
Ühel päeval jõuab kätte päev siin planeedil, kus täitub tuhandeid aastaid tagasi prohvetlik ettekuulutus:
Ilm.13,15
Ja temale anti meelevald anda metsalise kujule vaim, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et need, kes iialgi ei kummarda metsalise kuju, ära tapetaks.
Ilm.13,16
Ja tema teeb, et kõik, nii pisukesed kui suured, nii rikkad kui vaesed, nii vabad kui orjad, võtavad märgi oma parema käe peale või oma otsaesisele,
Ilm.13,17
ja et ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk: metsalise nimi või tema nime arv.
Ilm.13,18
Siin on tarkus! Kellel on mõistust, see arvaku ära metsalise arv; sest see on inimese arv. Ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus.
v
vaatan/ 4. juuni 2015 19:07
praegu TV 3-e ja Rõivas kiidab meie elu-meil on kõik hästi!Mis on meil hästi, kas pensionid 300.-eurot,palgad kuni 400.- eurot. Üürile kulub pool,tarbeesemed ja muud kulud ja mis siis söögiks jääb?-RÕIVAS ASTU TAGASI!MEIL EI OLE VAJA NII HOOLIMATUT PEAMINISTRIT, KES OMA RAHVA EEST EI HOOLI JA EESTI KOOS RAHVAGA MAHA MÜÜB!
r
Rein/ 4. juuni 2015 16:25
Ei taha ei uut "võimulepet" ega paketti.
Tahan uut valitsust
Kus ei ole ühtegi nägu, kes viimase 20 aasta jooksul seal virvendanud on.
k
kes neid huvitavaid seadusi mõtlevad/ 4. juuni 2015 12:42
Pildilt paistab Taavi kael ka paks olema ,kuidas juhilubadega on ? Paksu kaelaga ei pidavat lube saama enne ravile!!!!!!!!!!!
k
kuule Taavi/ 4. juuni 2015 10:19
kes see pole õieti asjast aru saanud.Aru on kõik saanud,et enne valimisi pole mingitest maksutõusudest juttu olnud,ainult langetamisest,aga nii kui pukki said,kohe lajatasid.Ole mees ja astu tagasi vabatahtlikult,muidu eesti rahvas lintzhib sind lihtsalt ära.

k
kodanik/ 4. juuni 2015 10:08
Kindlasti uus võimulepe ja siis, ka vaestele mõeldud maksupakett !Aitab, rikaste elu paremaks tegemine!
m
mina/ 4. juuni 2015 08:00
ei saa aru, enne valimisi, KÕIK erakonnad ütlesid, et RAHA LUBADUSTE täitmiseks on olemas. Ja nüüd pressivad, kui uus mees uusi makse peale. Kuidas sellist asja nimetada, vargus, pättus, valetamine, rahva maskuorjusesse surumine jne ?
n
nii see.../ 4. juuni 2015 00:20
..hakkab juba lähemale finisi jöudma, et homod ja islam vallutavad Euroopa...poliitikutel ju tähtsamad vikerkaare teemad,et körvale hiilida öigeid riigile tähtsamad majanduslikud probleemid,mis hädasti appi hüüavad..
n
nii/ 4. juuni 2015 00:19
..hakkab juba lähemale finisi jöudma, et homod ja islam vallutavad Euroopa...poliitikutel ju tähtsamad vikerkaare teemad,et körvale hiilida öigeid riigile tähtsamad majanduslikud probleemid,mis hädasti appi hüüavad..
s
see mees siis oligi/ 3. juuni 2015 20:08
s
3. juuni 2015 22:02
a
aitab juba Kaltsunukust/ 3. juuni 2015 20:07
läheb taaskasutusse Äfrikasse ...
t
to: 20:07/ 3. juuni 2015 21:34
Küll sul on ikka "kõrge" see VAIMNE tase....! Kas kommenteerid Seewaldist?
e
Ehh./ 4. juuni 2015 09:24
Sulle läheb kaltsunukku veel vaja?Osta parem kumminukk.Ah et raha pole?Küsi kaltsunuku käest.Küll aktsiisid aitavad.
t
to 21.34/ 4. juuni 2015 09:52
olevat alles Seewaldist tulnud ja soetanud isegi Kumminuku lisaks.
l
Loodan, et/ 3. juuni 2015 18:48
suvel, kuumaga, sellel teerullil kepsud lendama hakkavad.