Juhtkiri

Juhtkiri | Kas IRLile lüüakse hingekella?

Õhtuleht.ee, 2. juuni 2015, 17:47

19 KOMMENTAARI

a
Arvamus/ 3. juuni 2015, 11:13
Ühinemine Respublika alatute variseridega viib Isamaliidu maine alla. Viimane aeg oleks sellest saastast lahku minna!!!
i
isamaalane/ 3. juuni 2015, 09:30
IRL-i on ju viimasel ajal üle kolinud seltsimehed NLKP-st- Kalle Muuli, Raivo Aeg jms. Ei kujuta ette ühtegi ausat, haritud, isamaalist eestlast, kes toetakse endisi seltsimehi NLKP-st
t
tim/ 2. juuni 2015, 22:11
Reformierakond on kustutamas järjekordselt üht poliitilist konkurenti. Rahvaliidu hävitamiseks piisas neil oma ehitatud krati laokilejätmisest ja siis selle kasutamise kuriteoks kuulutamisest. Rohelistele anti pisut pappi nende valijale vaenuliku seaduse toetamise eest -ja prügikasti nad läksid. IRL on üle elanud mitu valitsust, kus nende ministrid pidanud lolluste "omatoodangule" lisaks Refomikatele vajalikke või siis EL-ist sunnitud sigadusi seadustama. Selleski valitsuses on rahandusminister IRL-ist ja arulage maksuralli seadustamisel... Varasemast võiks terve lehekülje täita näidetega, kus IRLi ministrid on oma partei valimislubadustest naljanumbri teinud! Eestmeelsust kuulutav partei kodumaist põllumajandust väliskapitalile suunamas, Eesti vabadusele klaasist risti ehitamas, vee hinna tõstmise ja elektribörsi abil kodukulusid langetamas, rongiliiklust seiskamas, maal kutsekoole ja nüüd ka üldhariduskoole sulgemas, kõrgharidust võõrkeelseks muutmas, elamislubasid müümas.... Kõlab nagu Gabrovo anektoot, aga pole seda kahjus!! Sisuliselt on meil Riigikogus täna 5 parempoolset parteid, kes kõik esindavad ühe maailmavaate mingit enda poolt esiletõstetud tahku. Reformikad on lihtsalt "õhunuusutajad", kes tuulelipuna Euroopa suurte mõtteid lugeda püüavad ja neid kodumaal kohe katsetavad -nagu EKP omal ajal. Keskerakond mõtleb pisut rohkem ise ja panustab suurtes sõnades ning väikestes tegudes siinse elu kestmisele. Tallinna edulugu on seejuures neile Reformikate poolt kenasti "pihku mängitud"! EKRE on hõivanud usutavalt Eestlust ja Eesti riiklust rõhutava partei seni vabana seisnud koha koos teemaga. Vabaerakond ja IRL on midagi väga segast ja sisutut: pole nad päris rahvuslased, pole nad päris liberaalid, pole neil ka päris oma sõnumit nagu Sotsidel.... Reformikatega ühinemast takistavad pigem juhtide isiklikud ambitsioonid ja võib-olla ka nende kasulikkus pealiskaudsele valijale pildi hägustajatena -et Reform saaks "koalitsioone" luua ja oma kirstu naelad kellegi teise kirstu sisse lüüa!
r
rajaleidja/ 2. juuni 2015, 22:29
Rahvaliidu hävingust oli ikka huvitatud SDE aga kõik ei tulnud üle, jäänus muundus EKRE-ks..
o
oehh/ 2. juuni 2015, 21:55
Mis ajast sotsid valge partei on? Padupunane, vene oligarhivõsukese juhtimisel...Kreml sai mis tahtis
m
Mis ajast/ 3. juuni 2015, 08:55
Kremlis punane partei võimul on? Ühtne Venemaa: Ideoloogia tsentrism, konservatism.
Allikas: Vikipedia
m
maeitea/ 2. juuni 2015, 21:37
pagulane hakkab mei ülal pidama,Euroopa Liit annab raha.
m
murlandia valimistel./ 2. juuni 2015, 21:32
Mudavad nime MRL muride resbublika liit.
e
2. juuni 2015, 20:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
j
just/ 2. juuni 2015, 21:50
puutinil on iga endise liiduvabariigi jaoks vastuluure teenistus ja üks selle osakondadest tegeleb propagandaga ja antud riigi isamaalisemalt meelestatud poliitikute kompromiteerimise ja blamaažiga. Kas just nii uhkelt aga midagi sinnakanti küll. Mõjuagentide, on nad siis millegi räpasega vahele lennanud ja sellega konksu otsas või lihtlabaselt oma igapäevast leivatk teenimas, kasutamine on igapäevane
t
tim/ 2. juuni 2015, 22:31
Ei ole meie poliitikute kompromiteerimiseks vajadust Vene riigi pingutuste järele! Nad enamasti ikka oma-enese võtetest näoli poris. Isegi jalgpallis ei süüdistata omale ise löödud väravas vastaste head mängu.... Muidugi on ajalugu mõnikord toonud päevavalgele ka "äpardunud tegelaste" teenistuslikke suhteid äpardustest kasusaajatega, kuid loodame ikka seegi kord tegu olevat ainult andestatavalt inimliku rumalusega!
v
vihjeks/ 3. juuni 2015, 12:16
võiks siis näiteid tuua, omaenda võtetest. Mis mõjuagentidesse puutub, siis head värbamiskohad on hotellid, reisid, laevad jms ja kerge saak on joodikud ning vargad. Ärkab näituseks majoneesisõltlasest joodikpoliitik hommikul võõras numbritoas, justkui segipekstud näoga ja räbalateks kistud riietega daame kõrval ning saab kohe ettepaneku, millest on rakse keelduda. Kapielukad ja varganäod kh kerge saak jne.
Mis kahjudesse puutub, sis näituseks on Lihula ausamba tringeltrangelil oma hind ja pronksiveo kahjusi on raske ületada
e
eestlasest valijad/ 2. juuni 2015, 20:13
Eks opositsioon ja punane SDE hauguvad IRL-i kallalnagu lõukoerad. Nõrgematel ütlevad närvid üles. Aga IRL peab TUGEV olema ja sülitama suure põlgusega haukujate peale. IRL - ärge purelege omavahel, ärge laske ennast opositsiooni haukujatest mõjutada, olge TUGEVAD! Meie TOETAME teid kui ISAMAALIST erakonda!
2
20.30/ 2. juuni 2015, 21:10
Kes need teie küll olete, et neid isamaa mahamüüjaid nii suure suuga kiidate? IRL tähendab isamaa reeturite liitu ja vastavalt sellel ka on seni tegutsenud.
r
rips/ 2. juuni 2015, 21:36
k
kes/ 2. juuni 2015, 21:39
kes sa ise oled, et võtad keskeltläbi ja rutiinselt tublit tööd teinud parteid riigi mahamüüjateks sõimata? Vb palgaline supilontrus, kes juudaseeklite eest oma räpast kirjatööd nikerdamas
l
lihtne ju/ 2. juuni 2015, 22:37
IRL - isamaa reeturite partei siiani käitunud ja riigi müünud juuda seeklite toel.
r
rind läks kohe kummi./ 2. juuni 2015, 21:35
Tüüp sai otsa MTÜ murist.
e
Ehh./ 3. juuni 2015, 09:26
Kuidagi väheks on jäänud teid,eestlastest valijad,kes IRL-i toetavad.Ja tahad teada,miks teid ei toetata?"Aga IRL peab TUGEV olema ja sülitama suure põlgusega haukujate peale."
Vot sinusugused ongi IRL-i toetajad.Sülitame kõigi teisitimõtlejate peale.

m
Maakas/ 2. juuni 2015, 19:37
See riigireeturite pande peabki äea kaduma, üheotsa pilet kuhugi kaugele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee